• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    TRILOBYTE: a všem rozhodčím se líbil makarov :-D
    BECKOU
    BECKOU --- ---
    TRILOBYTE: kosa jak blazen no :D
    Nicmene skvelej zazitek, prvni zavod, byl jsem vyklepanej ale hrozne pratelska atmoska a fajn rozhodci to jednoznacne ulehcili.
    Asi sem chycenej na dalsi :)
    TRILOBYTE
    TRILOBYTE --- ---
    KENJIRO: Skoda ze si nejel:
    - vzhledm k pocasi bys asi odjizdel se zapalem plic a chripka by te uz netrapila :)
    - navzdory pocasi super atmosfera, hezky postaveny stage, fajn lidi (a 2 DQ teda, to je ostuda)
    - pekne to odsejpalo, i pres dve stage na jednom strelisti bylo ve dve hotovo
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    KENJIRO: Okey
    Podle ligy to znelo, ze zakazou asi tak vsechno
    Chtela jsem si to o vikendu precist, tak diky za usetreni prace :)
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    Tak už to tam je.

    Z fb Ligy Libe to naopak záhadně zmizelo :-D
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    KENJIRO: to zase smrdi necim co si uzijou akorat pravnici :D
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    SIRIUS: ani jedno :-D
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    KENJIRO: mame se tesit nebo bat? :-)
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    Jinak teda zítra o tom budem mít článek na stránkách. Včetně vysvětlení, co to vlastně je :-)
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    MAZDA: Jo. A měl jsem to o dost dřív... akorát tak jako úplně nemám chucpe na to se k tomu postavit stylem "JAKO PRVNÍ VÁM PŘINÁŠÍME COSI, CO NA VÁS EU ZASE ŠIJE!!!"
    "A co to je?"
    "No určitě nějaké bouda, jen hlupák by od EU očekával něco jiného!"
    "Ano, ale CO to je?"
    "No, já jsem to vlastně nečetl... nerozumíte tomu náhodou?"

    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    Me se to i libi, jelikoz preferuji treba G26 oproti 43x, ale mozna by stalo za to k tomu udelat proprietarni zasobniky, aby se tam veslo aspon 10 naboju..
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    OTAKAR: me by spis zajimalo jak se muze stat takova vec ze te napadne, ze to co fakt chces tlacit jako claim u superkompaktni pistole je vyjimecna presnost
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    NJAL
    NJAL --- ---
    MAZDA: "Bull pup" bychom mohli obrozenecky prelozit jako "pazbopuska" - pak si utreme nos cistonosoplenou a na hlavu dame pohlavniho pokrytce :-)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    FURAN: "Mimořádně spolehlivá a výjimečně přesná superkompaktní pistole výkonné ráže 9×19 mm."
    Ten, kdo tvoří texty, se toho teda nebojí :)
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    MAZDA: njn Němci...
    Google translate bull-pup přeložil jako býka štěně :D
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    ELECTRICKOTA: To by Tě Němci Sturmgewehrem hnali! :D I když teda, oni taky byli anti-gun, no...
    CORWEX: Nikdo se tu ještě nechytil toho "bull-pup", ale tam předpokládám, že to překládat nebudeš a necháš to v tomto znění (ono to snad ani nemá český ekvivalent). Jinak, jak pravili předřečníci - rifle je prostě puška, i když tady by se dalo, v kontextu toho, co píšeš, mluvit o tom, čemu se v české terminilogii říká "puška samonabíjecí".

    KENJIRO: Stihl jsi se už podívat do toho "zpřesnění" směrnice, které včera vyšťourala LL?
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    FURAN: jak velký mag?
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    KENJIRO: Tak nepodívám. Člověk míní, chřipka mění.
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    GEKONZPRAHY: dalsi Gekon Story? Bring it on! :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam