• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    XLACHTAN: Me rekli podzim, tak asi slibem nezarmoutis :D


    SHADDIE: Hele hlavne uz jsem cetl kalkulace, ze ten buy out by vysel i s administrativou asi na 4 mld. kanadskych dolaru, coz si samozrejme rozhykani zastanci zakazu neuvedomili a uz ted je z toho trochu mrzeni :)
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    BAAL: :)) já stále čekám na své PCC, snad červen podle MPI
    BAAL
    BAAL --- ---
    XLACHTAN: Me jak nebavej ty pusky a broknu mam skoro nejlepsi moznou, tak se musim realizovat v kratkejch:-)
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    BAAL: tak to jo :) dvě sportovní pistole ti nestačí?
    BAAL
    BAAL --- ---
    XLACHTAN: Slo o STI Tactical 2011, vzdycky jsem tu 2011 chtel, kdyz Launcher budgetove prodaval sveho Edge tak jsem to promeskal , coz byla vyhra pro Cermiho.

    S operkou palce se to drzi fakt peckove, skoda ze pro meho Siga asi operka nejde udelat diky systemu rozborky, to by ten kousek kterym 2011 vyhrava asi dotahlo.

    Kazdopadne byl na prodej za 70k kc coz za pistoli je strasliva rana, (samozrejme se nebavim o ufo cenach Aliena atd)
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    BAAL: chodíš kolem toho teda jako kolem horké kaše, ale co to bylo nám neřekneš :D
    BAAL
    BAAL --- ---
    Jak tady vladne ta nakupni manie zase, tak chci rict ze jsem dospel:-) Mel jsem ted jeden vazny rozmanek s jednou zbrani po ktere moje srdicko dlouho touzilo, objevila se na inzerci vyjednaval jsem s panem o cene, vcera jsem shodou okolnosti mel moznost si z toho strelit a rozhodl jsem se ze do toho nejdu stalo by to priserne mnozstvi penez, asi tolik co me staly vsehcny moje aktualni zbrane dohromady a ten prinos by proste nebyl takovej.

    Takze se vam tentokrat nepovedlo me zlakat k akvizicim:-)
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    THEODORIK: zde podrobněji

    Kanada: Trudeau za nadšení médií obešel parlament a protizákonně zakázal 1.500 modelů zbraní | zbrojnice.com
    https://zbrojnice.com/...-medii-obesel-parlament-a-protizakonne-zakazal-vybrane-samonabijeci-zbrane/
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    TOMASINO: jak co, spoustak pojistku atd. ti nikdo postou neposle bez itar licence
    TOMASINO
    TOMASINO --- ---
    ICE: smi se doplnky vyvazet? Kdyztak bys mohl zkusit to balikove depo v USA. Zalozis si ucet, ziskas tim i adresu a az to tam prijde, poslou Te to do CR
    ICE
    ICE --- ---
    LUCKYBSD: omrknul jsem, dik. :) no musim hledat dal.
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    ICE: no nejlepsi je si to tam koupit, vyndat z origo obalu a hodit po castech do kufru, coz ted moc nejde. Brownells.cz nic z toho nema?
    ICE
    ICE --- ---
    Mate prosim nekdo zkusenost s objednavanim aftermarket doplnku ke zbranim z USA? (trigger, pojistka, gripy) Konkretne mi jde o modifikace k czub evo3 s1. Podnikovy web je v tomto ohledu no-go. Tam kde bych objednal neni distribuce mimo usa.. hmm.
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    KENJIRO: Hodně to je vidět u AK.
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    DESTROYER: Tak tohle jsem nevěděl. Dík za info :-)
    SKUTEKKUTEKK
    SKUTEKKUTEKK --- ---
    DESTROYER: Díky, v to jsem doufal :-) Dokonce jsem prolistoval manuál a nic. Čísla tomu ale odpovídají.
    DESTROYER
    DESTROYER --- ---
    SKUTEKKUTEKK: Je to bezna praxe, kdy se na zaver vyrazi pouze napr. trojcisli z vyrobniho. No stress. :)
    SKUTEKKUTEKK
    SKUTEKKUTEKK --- ---
    Čau, mám dotaz - jdu registrovat novou CZ 557 a nemůžu se dopátrat výrobního čísla na závěru. V šediváku mám 2x dlouhé výrobní číslo, na závěru jsem našel jen nějaký kratší kód.
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    LUCKYBSD: To je furt 20 let po Kapslovně...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam