• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    CERMI_FOX: tuhle jsem se dobře pobavil někde na střelectví nebo kde to bylo, kde se pán velmi divil, že mu rezne i nerezová hlaveň :)
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    TOXYGEN: jen doplním ELECTRICKOTA, když už chceš závaží, tak se dává na pažbu; na 22lr bych se na to vykašlal, maximálně na ten takticool vzhled.
    Ta CZ 457 LRP se mi moc líbí, nemít už aeronku, tak jdu asi do ní.

    Stainless hlaveň (předpokládám, že se bavíš o ní) je o něco lepší - líp se čistí (což tě nezajímá, neboť malorážka se moc nečistí) a je trochu odolnější proti některým vlivům okolí, určitě bych ale netvrdil, že déle vydrží při zlém zacházení.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    TOXYGEN: kompenzátor, jsem si na .22ku daval aspis jako okrasu nez cokoliv funkcniho, nicmene shitovej kompenzator ti i u .22ky muze totalne rozhodit soustrely, takze kupuj neco poradnyho, nebo radeji nic.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    TOXYGEN: šel bych do https://www.czub.cz/firearms-and-products-product/cz-457-lrp
    pokud ti jde o přesnost a nechceš se v tom vrtat.
    Pokud si chces postavit neco "svyho" tak muzes zacit shanet starou 456ku, ktera uz ma legendary status.
    Pripadne koukej po bazarech, kvalitní bývali i exportní verze 452. 455 má bohužel vyměnitelnou hlaveň, takze je potreba si ten system zajistit aspon loctidem.
    Jinak barva/povrchovka nestrili, dej na svoje preference, v tom ti nikdo neporadí.
    TOXYGEN
    TOXYGEN --- ---
    zdar,
    rozmyslam kupit cz 455 synthetic .22 lr, len sa neviem rozhodnut ci stainless alebo klasiku.
    co sa tyka presnosti rozdiel tam asi velky nebude a nie som az taky dobry strelec, aby to u mna zavazilo.
    zbran chcem skor pre zabavu a ked vybehneme so znamymi niekde na strelnicu zablbnut cez leto.
    ak tomu spravne rozumiem, o nerez sa netreba tolko starat a pri zlom zaobchadzani dlhsie vydrzi? ak sa mylim, tak ma vyvedte z omylu :)
    a este kompenzator - na .22 lr asi nema moc ucinok, ale zevraj si ho ludia pochvaluju ako "zavazie" - takze kupovat ci nie?
    BAAL
    BAAL --- ---
    Dalsi pekne TSko v inzerci:

    CZ Tactical sports 9luger | BAZAR Hunting-shop
    http://bazar.hunting-shop.cz/inzerat/455119-cz-tactical-sports-9luger/
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    MAZDA: nemas 18 palcove...
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    ELWERINE: Ostuda...
    NJAL
    NJAL --- ---
    NECROMAN: Vychazel bych z toho, ze OCTR chteji mit splneno, dostat carku, a to co nejjednodussim zpusobem, tedy zivy + palna = vrah, mrtvy = obet.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    TOMASINO: já to nepsal a nemám osobní zkušenosti, ale umím si představit, že když se člověk po nutné obraně špatně rozpovídá, tak ve výsledku může jít sedět.
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    MAZDA: délkou puso!
    Ruger 556MPR
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    ELWERINE: Odkaz mi nefunguje. S čím, že jsi zradila Peruna?

    Entry level AR - vždycky záleží na tom, co od toho kdo chce a jakou chce délku hlavně.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Pistol Caliber Carbine Showdown! | Which is best for you?
    https://www.youtube.com/watch?v=1lXUbw5k5Xs
    TOMASINO
    TOMASINO --- ---
    NECROMAN: neni to trochu pritazeny za vlasy?
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    GANYAL_YABANI: pokud jsi rozhodlý, že chceš ARko, tak jdi rovnou do něčeho dobrého. Jak pak potkáš kamarády s lepšími ARky tak zjistiší, že to své potřebuješ prodat a koupit něco kvalitního.
    Pokud chceš něco entry level, tak pak již zmiňovaný Perun je dobrá volba.
    Cesta, že začneš tunit levné entry level ARko je cesta do pekel - utopíš v tom akorát spoustu peněz :)
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    GANYAL_YABANI: doplnim zkusenost, tohoto Rugra ma kamarad a uz to toho vrazil dalsi desitku az dvanactku navic. Primarne budes chtit menit spoust.

    Ja mam prvni AR tohle: https://www.top-guns.eu/index.php?&force_sid=rgc42hsnuga7afvgno60m3oc81& a kamarad viz vyse chvali, ze spoust je krasna. Investice zatim do pevnych miridel a kolmatoru, ale stejne zatim strilim pres pevna. Nic jine neplanuju v brzke dobe menit. Takze zvazuj :).
    TRILOBYTE
    TRILOBYTE --- ---
    ERGOSUM: Dobu jsem nosil P10 s trijicon kolimcem a uplne v pohode. Jenom je potreba pouzdro ktery je na kolimator delany. A co se smyslu tyce - pro vetsinu sebeobranejch situaci (na blizko, prakticky bez miridel) je to jedno, na strelnici je s tim velka sranda. A posledni dobou se objevujou zavody s optikou i mimo ipsc.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    GANYAL_YABANI: Mrkni na Peruna. Nevím jak to bude s dostupností, ale cenově to je dost rozumné.
    GANYAL_YABANI
    GANYAL_YABANI --- ---
    Taky dotaz pro první orientaci v tématu;) Pomalu uzrál čas na první AR. Nejdřív klasika na střelnici, postupně bych chtěl jít do IPSC (už mám za sebou závody s krátkou). Zatím koukám pro nějaký entry level flintě - Ruger AR 556 případně SW MP 15 sport II a časem si jí postupně odladit podle potřeby. Je to dobrej směr, nebo byste radši tohle přeskočili a šli rovnou do něčeho vyladěnějšího / dražšího?
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    ERGOSUM: Jako na pistoli? Maximálně na sport, s tím že si to musíš echt natrénovat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam