• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    ZBYNEK: Lupara je dost široký pojem.
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    Pomalu si budu psát dopis Ježíškovi a přemýšlím nad luparou... Máte někdo a zašli byste na střelnici, abych jí mohl vyzkoušet? ;-)
    HARIUS
    HARIUS --- ---
    HABRENKA: Nemyslím si...asi bych dostal dřív po hubě, žena se dala na bojové sporty :-)

    SHADDIE: Přesně !
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    HARIUS: jo, já koupil druhej wsa5 a tím jsem to vyřešil, mě by se jeden wsa10 nikam nevešel ale dva oddělený už se vejdou.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    HARIUS: ženu...? O:-)
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    HARIUS: :D
    HARIUS
    HARIUS --- ---
    ELWERINE: Bohužel to spíš dopadne tak, že si budu muset koupit druhou WSA 5 a nacpat jí do jiné skříně :-)
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    HARIUS: vis, ze to ma jednoduche reseni... koupis jednu skrin jen pro ni... a muzes mit trezor.
    HARIUS
    HARIUS --- ---
    ELWERINE: Jo, jo, jo, to tu vlastně proběhlo. Bohužel žena říká, že celou skříň mi nedá. Tak nic, no. Zajímavé je, že nemluvila o penězích , jen o tom, že půlku skříně jí musím nechat :-)
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    HARIUS: panty venku a proto to nepasuje ZYANovi do skrine :), seen that, been there! :)
    HARIUS
    HARIUS --- ---
    ZYAN: Zeptám se ženy, jestli mám zájem... :-) (hodil by se) V čem výrobce "lže", který rozměr nesedí ?
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    ZYAN: Trezoru :D
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    ELWERINE: Naštěstí ne, to je ten co jsem si pořídil na jaře. Ale ženě už dochází trpělivost a už je čas na změnu.
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    ZYAN: treti v poradi? Ty mas ale pech...
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    Nemáte někdo zájem o trezor WSA 10, šedivá barva, bez poliček?
    Ukázalo se že rozměry udávané výrobcem neodpovídají realitě a nevejde se mi do skříně..
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Dnes by mohlo dojít k druhému čtení novely zákona o zbraních ve sněmovně, bod k tomuto zákonu byl zařazen jako čtvrtý od 14:30.
    FURAN
    FURAN --- ---
    Humorná příhoda, která obsahuje vše z nadpisu tohoto auditka :) Gavin pozval domů kamaráda z mládí.
    od 4:06
    Gavin McInnes | Ryan Gets Into A Fight | Part 1
    https://www.youtube.com/watch?v=xGO_LOSt_ZQ


    Gavin McInnes | Ryan Gets Into A Fight | Part 2
    https://www.youtube.com/watch?v=Pjnqzb9X38s
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    NJAL: jj... když jsem četl přepis té nahrávky, tak jsem se řezal smíchy, to je pachatel za všechny prachy :-D
    NJAL
    NJAL --- ---
    KENJIRO: Tak jsem to per partes dokoncil pred chvili, a vyborny, budu posilat dal.

    Plus ta NO na moste, skvela tresnicka na dortu :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam