• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    ELWERINE: Vzhledem k tomu, že zloděj byl feťák a vrah, co vraždil pro 400kč, tak je dost dobře možný, že na obránce zaútočil a byla to NO jak vyšitá.
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    NJAL: dej se na modlení, pro plzeňáky je Vrchní soud v Praze spádovej na odvolačku...
    KASUMI: Já uplně vidím tu argumentaci judikátů z 90tek... ochranu majetku nelze postavit výše než ochranu lidského života, měl ses nechat vykrást a nezabít ho... a tak :(. Dost se bojím, co z toho bude. Tohle je takovej ten ukázkovej jak se to má dělat, ale právní následky můžou být katastrofa pro celou nutnou obranu střelnou zbraní.

    A tajně doufám, že obránce ví, co má vypovídat a jak, aby nespadl do těch sraček v porovnávání hodnot chráněných trestním zákoníkem... :(
    DILDOO007
    DILDOO007 --- ---
    KASUMI: Jestli ji dostal zepředu tak by to mělo být ok. Jestli zezadu tak je to průšvih.
    NJAL
    NJAL --- ---
    KASUMI: Jj, Apage Lnenicka!
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    ELECTRICKOTA: pevne doufam, ze to bude ok
    pac jestli tohle nekdo rozhodne, ze mel neco zkoumat, tak jsme v prdeli..
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    HABRENKA: Tady aspoň je vidět že očkování opravdu pomáhá :D
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    ELECTRICKOTA: sorry ale to nešlo netrefit :-D, spíš mne pobavila ta paralela, nejen tady s dámou s příliš velkým tělem a malými šaty, to není zdaleka první. a u nás když už se střílí, tak jedna rána a čau. prostě tady na to nejsme tak zvyklý :D
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    REDSNAKE: Jop, tak se trefil, aspon tak ;) Jsem si nevsiml ze pod clankem je celej popis
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    ELECTRICKOTA: trefil se, ripla později v nemocnici.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    HABRENKA: No tak když se dobře trefíš, tak je jedno čím a stačí jedna no... Obávám se že tomu policajtovi se do tý matrony nepodarilo trefit ani jednou.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    ELECTRICKOTA: no vidis... tady staci jednou ranou, v us nasypes zasobnik a stejne to jeste odjede autem :D, asi kolektivni imunita...
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    Majitel domku na Plzeňsku zastřelil zloděje, který se k němu vloupal - Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/...jitel-domku-na-plzensku-zastrelil-zlodeje-ktery-se-k-nemu-vloupal-40354906
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    GOBERS: padre touží posílat do vězení lidi, za to že provozujou svoje hobby...jak progresivní.
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    GEKONZPRAHY: "Pokud by bylo, pak by prý musela policie pozavírat většinu hledačů po­užívajících detektory kovu."

    Yesssssss, pleasssssse...!!
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    KENJIRO: afaik ne :D. Ale snad pohorsit se tady muzu, nebo ne? :)
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    ELWERINE: co já vím, jsem snad právník? :-D
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    KENJIRO: o to nejde, ted se na to koukam ciste z toho pamatkovyho zakona. To proste nema trestnepravni rovinu jako zatajeni veci imho. Kde tam je spolecenska skodlivost, kdyz to jeste k tomu bylo verejne vystavovano? To taky nemuzou myslet vazne...
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    ELWERINE: no víš jak, obvinili v lednu, a 30. ledna začala platit novela... kdyby se zajímali, co v ní je, mohli si ušetřit práci.
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    KENJIRO: tvl, to s takovou kravovinou jdes na cloveka s trestnim zakonikem? Tam je pokuta za 4 mega (v pamatkovem zakone), ale do tresta s tim jit? Wut?
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    ELWERINE:
    KASUMI:
    MAZDA:

    tak já se obávám, že ho uvařej na tu původní žalobu - zatajení cizí věci. Furt těm detektorářům říákám, ať si dají majzla, že to není jen o zákonu o zbraních, ale že taky podle zákona o státní památkové péči jednak může archeologický průzkum provádět jen pověřená osoba, a za druhé taky že archeologické nálezy patří kraji, obci nebo státu. Ale je to marný, je to marný, je to marný :-(
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    Tady máte statistiku na dobrou noc. Docela pěkná.

    https://www.policie.cz/clanek/statistika-strelnych-zbrani.aspx
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam