• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Moznaaaaa....
    Pistole samonabíjecí Beretta Tomcat INOX cal.7,65 Browning - Wildgame.cz
    https://www.wildgame.cz/pistole-samonabijeci-beretta-tomcat-inox-cal-7-65-browning_z1209964/

    400g.... to by slo :D

    COUDAK
    COUDAK --- ---
    AMANT: Dovolím si nesouhlasit. Sloužil jsem u PČR ve Středočeském kraji u Prahy. Slézala se nám ta havěť ze 3 krajů a 5 okresů. Maximálně pár z několika set se umělo bít. Jinak to jsou špína lidi a ve rvačkách se nikdy nijak netrénovali. Na ulici bys jim dal facku a leželi by. Většinou hubení, bez svalů.
    NJAL
    NJAL --- ---
    XMEDA: Mozna nejaky Seecamp? Ale ty tady moc nejsou
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    NJAL: jj jasny 7.65Br :)) TPHcko je pekny, a taky v .22LR..

    Ale spis z hlediska velikosti jsem myslel, na tuhle, prece jen trochu duraznejsi razi.
    NJAL
    NJAL --- ---
    XMEDA: Zrejme mas na mysli 7.65Br ;-) Mousegun je zpravidla na 6.35Br. Ale i pro to existuje Walther TPH. Nicmene u me je to FN 1906.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    NJAL: je nejaky schopny mousegun na 7.62Br krome PPK? :)
    STENNY
    STENNY --- ---
    VESNACH: Zaujalo mě: "...a ani bych ji v byte, kde mam rodinu nechtel" - kvůli možnosti, že ji najde dítě/neinformovaný člověk a postřelí někoho? Nebo vnímáš přítomnost zbraně jako celkově rizikový faktor, případně proč?

    KASUMI: Proč ten ZP má, jak se k němu dostal? Zajímavý případ; já znám vesměs akorát lidi, co si pořídili ZP, začali nakupovat hromady zbraní a už je to nikdy nepřešlo :))
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    V tomhle mam na Toma asi spatnej vliv ;). Mne fakt staci sklenicka vecer a proto mam nekolik spuntu na sano i na vino.. :)
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    ELWERINE: taky mne to pobavilo, lec - jsou to oba strelci a tak jsou zodpovedni a ne alkoholici (stejne, hanba :D )
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    KASUMI: pockej, pockej... jak jako. Prosecco otevreny v lednici?? Co tam delalo? To se preci pije az do dna a nenechava v lednici... :D
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    ELWERINE: Ja se furt chystam instalovat k posteli ten trezor na otisk prstu na jednu pistoli, co mam od loocase uz asi 4 roky, ale porad se nenasel vhodny moment..:)

    Jako s pistoli na nocnim stolku jsem spala jen parkrat.. naposled jsme spali oba s tomasem, kdyz nas v noci probral divny zvuk a rano jsme zjistili, ze to byl vyletenej spunt z prosecca v lednici:))))
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    BAAL: Lucky me, žádný děti, žádnej trezor, ke glockovi s nábojem v komoře jen dva kroky od postele.. ale teda jak už jsem tu kdysi psal, celej barák je defakto trezor, nečekaná návštěva je víceméně vyloučená.

    Popravdě, v situaci kdybych musel kvéry schovávat před dětma a od násilí z ulice mě nedělily žádný bezpečnostní dveře, mříže a plot, neměl bych tak klidný spaní a asi bych byl podobně vysranej.
    NJAL
    NJAL --- ---
    BAAL: Ja mam venku svuj mousegun, ale take nemam potencialni problem v domacnosti treba, ze by si s tim treba nekdo neopatrne zacal hrat.

    ELWERINE: Za sebe nevidim velky duvod nosit. Mousegun nosim, spise kvuli vlastnimu zvyku na to, ze neco mam sebou. Mala pistolka alespon nebude tak pritezujici faktor jako ultramegavrazdomaticky Glock raze celych 9mm.
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    BAAL: udajne v bezdetnych domacnostech je nocni stolek odkladiste v dobe, kdy vlastnik spi :). Nebo policka, dostupna pohmatem z postele. True story! :)
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    NJAL: ja to vim sama za sebe. Pul roku jsem premyslela, jestli nosit nebo ne. Protoze I have seen many decistions of our courts... A kdyz uz jednou zbran nosis, tak tady musi probehnout vnitrni srozumeni s tim, ze ji taky muzes jednou pouzit. A u me to srozumeni s ohledem na profesi trvalo dlouho...
    BAAL
    BAAL --- ---
    Mit ZP je jedna věc a spát s nabitým kvérem pod polstářem je věc úplně jiná. Ten chlapík byl bud dobře připravený nebo měl velké stěstí.

    Neznám moc držitelů ZP, kteří by to tak mělo.

    Obvykle by to vypadalo:
    1/ Kurva kde mam klíče od trezoru? Panika
    2/ Kurva nejde mi otevřít kufřík
    3/ Kurva kde jsem nechal magy? Určitě jsou ve střeleckým báglu v separe pouzdře
    4/ Kurva kde jsou nějaké náboje? Aha žádné nemám, protože jsem byl po poslední střelnici línej přebijet
    5/ Kurva páskování, třese se mi ruka
    6/ Nabít

    Nejpozději u bodu 2 bych byl mrtvej.
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    Vyznelo to jako priprava na sesypani se, ze jeho volba je mylna, tak jsem mela potrebu se vyjadrit :).
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    NJAL: Ja znam cloveka, co ma ZP, maji jej i historicky v rodine, ale kdyz se dozvedel, ze ja mam ZP a zbrane doma, uplne pohrdave me setrel, jak to muzu mit, ze je to nebezpecny (mit doma zbrane)..
    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    ELWERINE: Já ti nemyslel nijak odsuzujícím způsobem. Jen že se ten pohled i pro jeho samotného může snadno změnit. A říkám to z pozice člověka, který taky nenosí a na většině míst k tomu nevidí důvod. Tudíž s ním celkově souhlasím :-)
    DESTROYER
    DESTROYER --- ---
    ELWERINE: Napsal jsem neco odsuzujiciho, nerespektujiciho a hadam se?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam