• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    Hojte, netušíte, jak to je teď se zkouškami? Jestli se situace nezlepšila? Nerad bych se na to našprtal a pak to všechno držel půl roku v hlavě, než se na mě dostane řada.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    ZYAN: Hele paralaxu moc neřeš, ideálně na známou vzdálenost nastav tu hodnotu, a dokoriguj si vadu oka pomocí dioptrický korekce, mělo by ti to sedět +/-, ale nevím jak to má diamondback.
    CHROSTISTKO
    CHROSTISTKO --- ---
    PUFFY: REXy mohu nabídnout. Zakoupil jsem u Nevoránka a mám jich nějak moc.
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    Ahoj, nahrávám znovu ceníky (uvedené ceny jsou bez te slevy) po migraci, tak snad to půjde.

    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    ZYAN: Nesmíš to nastavení paralaxy brát tak doslova, sám odhadnes nastavení tak, abys kříž i cíl měl stejně ostrý.
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    TRILOBYTE: Jasně, tákže to zjevně používám špatně.. Tak zpátky na stromy a musím si znovu naštelovat optiku :-D
    Pak není divu, že střílím na pytel :-D
    TRILOBYTE
    TRILOBYTE --- ---
    ZYAN: U nastaveni paralaxy je hlavni, aby se ti nepohnul kriz vuci terci pri zmene pozice oka za puskohledem.
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    Tak k negativům Vortex Diamondback, ačkoliv je v MRAD, tak z nějakého důvodu je vzdálenost paralaxy v yardech. Asi aby to nebylo jednoduché..

    A co nejvíce nechápu že když si srovnám paralaxu abych viděl ostře terč i kříž, tak mi to na 50 metrové střelnici vychází na 150 Yardů. :-D
    CHINCHILA
    CHINCHILA --- ---
    TRILOBYTE: ah, diky :)
    CHINCHILA
    CHINCHILA --- ---
    PIVECEK: nyx mi pise 404, je to neco u me nebo to souvisi s celou nyxi server zmenou ? Kazdopadne ted to finance nedovoli ale do budoucna bych neco rad :)

    Kor kdyz me ted budou cekat pravidelne navstevy hlavni metropole :/
    TRILOBYTE
    TRILOBYTE --- ---
    PIVECEK: GIS PSR 9 STANDARD

    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    Tlumiče pro Nyxáky!

    Ahoj,
    budu dělat další objednávky tlumičů od výrobců GIS a A-TEC. Vím, že jste mě někteří již oslovili, ale rád bych je nabídl i dalším Nyxákům. V příloze naleznete maloobchodní ceník, pro členy Nyxu rád poskytnu 10% slevu, u dražších modelů a více kusů se dá ještě domluvit individuálně ;) Neváhejte se ozvat do pošty s čímkoliv by vás zajímalo, rád vyjdu vstříc.

    IRONIC
    IRONIC --- ---
    PUFFY: Je tam i .45
    PAN_MYVAL
    PAN_MYVAL --- ---
    PUFFY: link na ten hardtask plz?
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    XLACHTAN: Mas delsi zamernou, to jiste vyhoda je :-) japonci to prej snad vyzadujou nebo pro jakej trh jsem to cetl jako specifikum, nevim uz
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    REDSNAKE: ať žije ZKM s nějakými 26" - 27" :D
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    PUFFY: "cim delsi hlaven, tim lepsi" - platí imho do nějakých 16"
    VESNACH
    VESNACH --- ---
    ...glock 42 .380, to uz je moc veliky? :) obecne jsem nekde slysel nekoho povidat, ze krom munice jsou zavady u tehle "pistolek" i dost o gripu a jak to kdo "dobre" nebo "spatne" chytne.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    PUFFY: Jsem pro srandu králíkům nafotil pár značek co tu mám a je zajímavé, že RWS je imho ještě umatlanější než staré rexy. U starejch rexů má ten vosk zajímavou barvu, možná už to je oxidací?

    A u CCI mě překvapily ty záseky na špičkách střel. No jsem zvědav jak to bude létat z nové hlavně, až se dočkám nákupka..

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam