• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    BAAL
    BAAL --- ---
    CHROSTISTKO: Nové to vypadá, že jsou nejlevnejší aktuálně za 8.80kč na hromadě
    Nejlevnější střelivo - Praha 9, Jesenice, Příbram
    https://www.hromadastreliva.cz/

    PAN_KACHNA
    PAN_KACHNA --- ---
    Chystám se na dvě flinty hodit nějakej kamuflážní nástřik, ale trochu plavu ve výběru správnýho laku. Čekal sem, že na google vyjedu "barvy ve spreji", v prvním eshopu zaškrtnu do filtru "mat" a už si budu jenom vybírat z někonečný barevný palety...a šeredně sem se zmýlil :) máte někdo s něčím dobrou zkušenost nebo tip na výrobce/řadu barev? O Krylonu vím, ale zcela upřímně nemám zájem o cenově přepálenej sprej, kterej podle referencí ani pořádně nedrží a má v nabídce chudou paletu 6 barev...jelikož si s tím chci trochu vyhrát a nemám v plánu měnit lokalitu, barvy ani vzor, tak když to bude chvíli držet a nesedřu to rukama za pár týdnů, ocenim to víc...
    CHROSTISTKO
    CHROSTISTKO --- ---
    Místní vlastníci typu 1911: Kde se dá ulovit asi tak 1000-3000 ks nábojů .45 auto za dobrý prachy?
    Známýmu dochází zásoba a teď se diví, že šlo všecko nahoru. Nikde jsem nenašel ani přebíjenky v prodeji.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    TOMASINO
    TOMASINO --- ---
    ELECTRICKOTA: nepodkladam, jelikoz mne minusy nerozrusuji, jako zde kolegu Myvala
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Ve věku nedožitých 86 let zemřel Ladislav Falta, který byl jedním z nejúspěšnějších československých střelců v pistolových disciplínách. Startoval na olympiádách v roce 1964, 1968 a v roce 1972. Z té poslední přivezl stříbrnou medaili.
    CHROSTISTKO
    CHROSTISTKO --- ---
    REDSNAKE: Ne, při mé spotřebě a nedostatku prostoru to nedává smysl. Ale koukám, že tohle je soustružený na nějakým NC.
    A když už jsme u toho přebíjení, ptám se pro kamaráda: Potřeboval bych 9mm luger málo podsypaný. Aby to na závodech málo kopalo. Nemá někdo z místních přebíječů nějaké přebytky? Kdyby náhodou jo, napište SZ.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    CHROSTISTKO
    CHROSTISTKO --- ---
    ELECTRICKOTA: Na nošení mám SS JHP Magtechy už drahně let. Ale chtěl bych zkusit ty HS. A nikde je nevidím, takže se ptám zdejších hlav pomazaných, proč se to nedá oficiálně koupit?
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    CHROSTISTKO: tady máš např. střelivo co je v A1
    Kategorie A1
    https://www.leiko.cz/strelivo/kategorie-a1
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    CHROSTISTKO: Když bude spadá do A1 a budeš mít výjimku, tak můžeš.
    CHROSTISTKO
    CHROSTISTKO --- ---
    ELECTRICKOTA: Ano prosím, střela s expanzní dutinou primárně vyvíjená pro PČR:
    Sellier & Bellot HS a TB - LEX - sdružení na ochranu práv majitelů zbraní
    https://gunlex.cz/clanky/hlavni-clanky/1899-sellier-bellot-hs-a-tb
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    CHROSTISTKO: Jako HS = homogenní střela nebo co si pod tým akronymem představuješ?
    CHROSTISTKO
    CHROSTISTKO --- ---
    A ještě dotaz: Teoreticky lze nosit S&B s HS střelou. Ale nikde jsem nenašel, že by se prodávaly. Anebo je to voj. mat., že nejsou?
    CHROSTISTKO
    CHROSTISTKO --- ---
    KENJIRO: Máš spoustu známých na správných místech, tak jsem myslel, že jestli to někdo bude chtít protlačit, ty budeš mezi prvníma, kdo se to dozví.
    Takže zatím budeme v klidu :)
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    CHROSTISTKO: správní poplatky jsou stanovené zákonem o správních poplatcích, takže bez změny zákona to nepůjde. A je fakt, že návrh na změnu zákona se dá podat velmi nenápadným přílepkem, a já nemůžu sledovat všechno... ale tohle by mi snad někdo prásknul.
    CHROSTISTKO
    CHROSTISTKO --- ---
    Tak jsem byl dneska na PČR kvůli vyjímkám a prej se chystá zdražování správních poplatků o řád. Víte někdo něco o tom?
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    TOMASINO: ale sám své tvrzení nepodkládáš vlastními činy(to mínus je odemne ) :o)
    TOMASINO
    TOMASINO --- ---
    PAN_MYVAL: No tak stačí pořídit premium nyx verzi, kde se každej mínuskář dotyčnýmu nabonzuje a hned bude o tři čtvrtě mínusů míň.
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    2ND: ne
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam