• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    REDSNAKE: Taková averze :D Mě nevadil, a koukám že ho ani nemám.
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    BAAL: Tackleberry approved! :D
    Tackleberry/Kirland (Police Academy)
    https://youtu.be/M246_2l8Zqk
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    REDSNAKE: čistím balistolem, ale 2x do roka na jaře a napodzim, když se to dá dělat venku aby mě doma nesmrděl, mezitím jen mažu 5w40
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    ELECTRICKOTA: Jenže Ballistol nevoní jako žádnej olej kterej jsem kdy cejtil. Je tam nějakej bordel z kytek nebo co, smrdí to trochu jak anýzovka, ale když jsem cejtil ten smrad poprvé, měl jsem pocit že se mi to normálně zažralo do nosní přepážky a pak do mozku. Grc. Ale už si zvykám :D
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    REDSNAKE: Já jsem divnej, mě oleje obecně voňěj, zejména ty co se používají při obrábění :D
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    DICTATORFIDEL: jasně, taky mám hromadu přípravků, různé clp, zatracované WD, konkor, brunox a chtěl jsem vyzkoušet i ten ballistol kterej má docela jméno imho (nebo minimálně slušnej marketing) a ten smrad mě opravdu překvapil. Pozitivní je, že to má bejt naprosto nezávadné, což je výhoda, vzhledem k tomu, že to většinou čistím na jídelním stole :D
    DICTATORFIDEL
    DICTATORFIDEL --- ---
    REDSNAKE: čistím oranžovým Brunoxem na zbraně a mažu Zeleným Brunoxem. Ani jeden nesmrdí.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    BAAL: Ja mam na vikend plany s rodinou ale hradla ti rad pujcim, kdyztak napis.
    NJAL
    NJAL --- ---
    REDSNAKE: Pouzivam, me docela voni. Nevonel kocce, mela dost podobnou reakci jako Ty, tak jsem toho s uspechem vyuzival :-) Ale krom toho mam i Nanoprotech a Konkor, nakonec i to strasny WD-40, ktery u me skoro neubejva.
    BAAL
    BAAL --- ---
    REDSNAKE: Btw když tě tu vidím, co děláš ty a tvoje hradla v sobotu? Nechceš si ject picnout? Mám tu pikslu toho pseudo Lovexu d032 od Limitu a minulej týden jsem po dlouhé době našel pod tunou bordelu lis a nacvakal si stovku na suchdol s 4.2gn, 124gr Alsa, OAL 29,5 a tak tak to přetáhlo závěr zatím co hilzny vyhazovaly přímo do nosu. Tabulka lovexí nicméně tvrdí, že je to max i při OAL 29,7. Docela by mě zajimalo kolik to letí.

    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Btw. pouzivate nekdo ballistol? Kdyz jsem to poprve citil malem jsem se pozvracel, tak jsem se jen chtel zeptat jestli mi to casem otupi cichove centrum nebo si clovek jinak zvykne? 😂
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    BAAL: super ale:
    BAAL
    BAAL --- ---
    Konecne muzem vonet jak chlapaci bez mastnoty:-)

    Finally, the WD40-Scented Perfume You’ve Been Dreaming Of Has Arrived
    https://www.odditycentral.com/news/finally-the-wd40-scented-perfume-youve-been-dreaming-of-has-arrived.html?
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    ZBYNEK: Stává.
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    KENJIRO: Nestává se z toho pak náhodou střelivo sk. A? :-)
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    Ééééé... no ještě že nemám vzduchovku.

    PAN_MYVAL
    PAN_MYVAL --- ---
    Brilantní:

    Gun research is a domain where people spend their entire careers on it, but develop surprisingly little insight into 99.9965721% of guns out there — the ones that aren’t used in a murder.

    This would be like if you went to a famous orthopedic surgeon and they were like, “Well I’ve actually never seen an intact femur, I’m not sure how they work. My grandfather grew up on a farm and had intact femurs all the time, I know that working femurs are a cherished tradition for many people. But here we really only know what the broken ones look like.“
    PAN_MYVAL
    PAN_MYVAL --- ---
    DOGTORRR: also: tohle je California Assault Weapon Features Ban - compliant. Tedy kromě toho flash hideru, ten vypadá dost assault a určitě se dá uživatelsky odšroubovat, a též u zásobníku není jisté, zda vyžaduje bullet button.
    PAN_MYVAL
    PAN_MYVAL --- ---
    PALEONTOLOG: ne, takhle to dopadne, když si necháš vygenerovat G-kód pro 3D printing zbraně na softwaru, který vyvinuli pro výrobu LEGO.

    (Narážka na staré dobré:
    Byla to éra konce boubelatých aut navržených za pomoci softwaru CATIA a jeho specifického tvarového jazyka. Lidem se zdála ta auta divná, a ona byla divná. Ten software původně byl navržený pro letadla a jeho použití mělo za následek, že všechny modely z něho vypadaly jako letadlo, i když to byl držák na hajzlpapír.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    DOGTORRR: vykoksovani woke designeri se konecne zacali venovat posouvani konceptu strelnych zbrani?
    brace yourself!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam