• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    BAAL: pockej az nekdo blbe napise vyberko na novy tanky a tohle vyhraje diky nejnizsi cene
    BAAL
    BAAL --- ---
    Nafukovaci HIMARS na zahradu pro decka?

    Czech company sees boom in market for fake tanks, HIMARS | Reuters
    https://www.reuters.com/world/europe/czech-company-sees-boom-market-fake-tanks-himars-2023-03-06/
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    BAAL: asi uz dosli predelany scorpiony :D
    BAAL
    BAAL --- ---
    Spanělský narcos jsou na tom prej tak zle, že musí používat GrandPower pistole:)))

    Inside Europe’s Cannabis Capital
    https://www.youtube.com/watch?v=xDsg_qmghuU


    HARIUS
    HARIUS --- ---
    VOMAJDA: Jsem téhož názoru. Prostě HNV :-)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    DOGTORRR: neobvyklý rozměr může znamenat i miniaturní hladovce
    VOMAJDA
    VOMAJDA --- ---
    GEKONZPRAHY: doufám, že nebudu za kapitána Obviouse, když smíním, že se tím myslí rodents of unusual size z filmu Princezna nevěsta.

    Což je mimochodem naprosto výborná záležitost.

    GILHAD
    GILHAD --- ---
    DOGTORRR: Ty máš krysu, huso!
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    DOGTORRR: Doufám že tim nemyslí kapybary!
    DOGTORRR
    DOGTORRR --- ---
    Určeno na hlodvace neobvyklých rozměrů.
    Asi bych takovýho hlodavce nechtěl potkat.

    TOMASINO
    TOMASINO --- ---
    To spis pujde cestou mekkych slitin. Ale uprime, cely ten tyjatr je stejne jenom zasterka jak nas jednou odzbrojit. Az se ta slitina zavede, prijde nekdo s tim, ze to u nejakeho vzacneho brouka muze vyvolat alergii a jsme tam co dnes.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Cekal bych nahrazky z hmot typu asfaltbeton nebo plast plneny zeleznyma pilinama. A jinak se muzem vratit k ekologickemu strelivu vzor 82, jsem pripraven :))
    PAN_MYVAL
    PAN_MYVAL --- ---
    REDSNAKE: mosaz je hlavně drahá jako prase, takže mít z něj i vnitřek střely až po jádro a nejen plášť... To už je podobná blbost, jako ty soustružené monolitické střely z mědi.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    NJAL: já bych úplně nečekal že tady na nyxu přijdem na něco objevnýho u něčeho co se vyvíjí tak dlouho.
    NJAL
    NJAL --- ---
    REDSNAKE: To je asi otazka na kalkulatora, co to bude pocitat v deseti- nebo stamilionovych cislech produkce...
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    NJAL: Kdovi jestli by se vicenaklady na opracovani mosazi aby se dalo vlozit ocelove jadro vubec vyplatily.
    NJAL
    NJAL --- ---
    VOMAJDA: Pouze zpetne rekonstruuji, co me na ctvrt mozku motivovalo psat, ehm, neprilis konzistentne.
    VOMAJDA
    VOMAJDA --- ---
    NJAL: co to je za cimrmanovskej úkrok stranou?

    Napřed napíšeš, že finanční stránku věci pomíjíš a pak napíšeš, že jedinej důvod, proč bys to dělal, jsou prachy. Tak já nevim, asi týhle debaty nechám a půjdu dělat něco užitečnýho.
    NJAL
    NJAL --- ---
    VOMAJDA: To je slozitejsi, nejdriv jsem financni stranku myslel jako pouziti vice oplastovaciho materialu proti strele s jadrem, kde je ten plast pomerne tenky. Potom v pripade bezolovnaty (natural? :-)) strely by se zase dalo ocelovym jadrem usetrit na materialu plaste.... Nekolik ruznych pohledu na financni stranku veci rozkouskovanych mezi veci z home office :-D
    VOMAJDA
    VOMAJDA --- ---
    NJAL: no dobře, ale proč? Proč to rovnou neudělat celý mosazný? K čemu je dobrý tam mít to měkký ocelový jádro?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam