• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    LUCKYBSD: jojo akorat ty pusky nemaj, proto se jim rika jednorozec :-D, ale jako jo, co vidim, tak ty behaj v pohode. hlavne, ze si pro to madam loni jela tak nadsene...
    BAAL
    BAAL --- ---
    LUCKYBSD: A za rok: hele hosi loni jsme udelali trochu chybu s tim glockem, ale ted mame nive zasobniky a uz to lita uplne krasne

    :-)))
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    BAAL: jinak na IWA jsme ten devitkovej meli s lachtanem v ruce a typek z GP za nama prisel a rikal "ja kdyz jsem nastoupil, tak uz byla tahle gen. 3 zasobniku, ale ted nove mame i na glock zasobniky a ty fakt funguji" :D
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    BAAL:
    michal.vavrecka
    Tak až se dost natrápíš s Battlem … tak si přijď pro JP-5 👍

    :D :D :D ten si neda pokoj
    BAAL
    BAAL --- ---
    Když už jsem tu přinesl téma nejspolehlivější zbrojovky v tomto a přilehlém vesmíru, tak ně pobavila na instáči Tereza:

    Tereza Španihelova - Shooter on Instagram: "Tímto se dává na vědomí že jsem se rozhodla pro dlouho očekávanou změnu zbraně na IPSC PCC Jelikož mi začala opravdová příprava na mistrovství Evropy a n...
    https://www.instagram.com/p/CpOEYcnsc7J/

    "Jelikož mi začala opravdová příprava na mistrovství Evropy a následný svět Stribog už u mě ztratil veškerou důvěru. Nezpočítám ty zničené závody díky závadám zásobníku a dál jsem uz nemohla, doslova mě přestávaly závody bavit, protože jsem už jen očekávala kdy se to zase poděla.."

    Vypadá to, že takový ty řeči, že za těch x generací už je to dobrý a dneska je to kvalitní puška, nejsou úplně pravda:)
    DESTROYER
    DESTROYER --- ---
    BAAL: Ze by legendarni GP flobertky? :)
    PAN_MYVAL
    PAN_MYVAL --- ---
    BAAL: myslíš než nemanželské dítě Challengeru II a Centaura schované ve vnější schránce T-72? ;-)
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    BAAL: pravda, minimalne vez tomu nedolitne tak vysoko :D
    MCD
    MCD --- ---
    BAAL: Docela drahej skákací hrad, člověče :-D
    BAAL
    BAAL --- ---
    SIRIUS: Tak asi pořád lepší než ty sovětský kusy co máme ted ne?:)
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    BAAL: pockej az nekdo blbe napise vyberko na novy tanky a tohle vyhraje diky nejnizsi cene
    BAAL
    BAAL --- ---
    Nafukovaci HIMARS na zahradu pro decka?

    Czech company sees boom in market for fake tanks, HIMARS | Reuters
    https://www.reuters.com/world/europe/czech-company-sees-boom-market-fake-tanks-himars-2023-03-06/
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    BAAL: asi uz dosli predelany scorpiony :D
    BAAL
    BAAL --- ---
    Spanělský narcos jsou na tom prej tak zle, že musí používat GrandPower pistole:)))

    Inside Europe’s Cannabis Capital
    https://www.youtube.com/watch?v=xDsg_qmghuU


    HARIUS
    HARIUS --- ---
    VOMAJDA: Jsem téhož názoru. Prostě HNV :-)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    DOGTORRR: neobvyklý rozměr může znamenat i miniaturní hladovce
    VOMAJDA
    VOMAJDA --- ---
    GEKONZPRAHY: doufám, že nebudu za kapitána Obviouse, když smíním, že se tím myslí rodents of unusual size z filmu Princezna nevěsta.

    Což je mimochodem naprosto výborná záležitost.

    GILHAD
    GILHAD --- ---
    DOGTORRR: Ty máš krysu, huso!
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    DOGTORRR: Doufám že tim nemyslí kapybary!
    DOGTORRR
    DOGTORRR --- ---
    Určeno na hlodvace neobvyklých rozměrů.
    Asi bych takovýho hlodavce nechtěl potkat.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam