• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    HARIUS
    HARIUS --- ---
    REDSNAKE: Z naprosto neověřeného zdroje jsem slyšel, že se shání peníze na rekonstrukci a na projekt.
    BAAL
    BAAL --- ---
    ISCH: Byli jsme ted s Redsnakem na malem ujezde s broknou problem neni, jen panove nechteli z nejakeho me nepochopitelneho duvodu pro ni zapujcit kovy a palit s tim do valu je trochu nuda
    DOG
    DOG --- ---
    ISCH: V CampZero se na té jejich 25m dá vyrazit i s brokovnicí dle stránek- brokové náboje s hromadnou střelou s průměrem broků max. 4,5 mm.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    ISCH: i na magnumu se dalo s brokovnicí, dokonce se střílelo na sklopky, což je větší sranda než papír. Bohužel, zatím to nevypadá že by se chystali znovu otevřít..
    ISCH
    ISCH --- ---
    Udělala jsem si radost a pořídila SDM M870.
    Kam to v Praze a sockou dojezdným okolí můžu vzít vyvenčit?

    Vím o Prague Armory, LERO (až se dohádá s PČR), Střeleckým servisu (pánové jsou tam na mě sice ohromně milí, ale už mi z tý jejich ceny trochu cuká voko)...
    BAAL
    BAAL --- ---
    How Many Hershey's Chocolate bars does it take to stop a bullet?
    https://www.youtube.com/watch?v=QxakNt-5Yd8
    CHROSTISTKO
    CHROSTISTKO --- ---
    Mám tu nějaký dědictví, než to vystřelím do světa, můžu to nabídnout tady, jestli byste teda něco chtěli:
    S&B 8x57 JRS SPCE 70ks
    S&B 7,65 Browning 50+8 ks
    Wolf 7,62x39 SP 280+4 ks
    bxn 7,62x25 26 ks + 4 rámečky
    SB brokový 12 - zatím nemám vytříděno
    SB brokový 16 - zatím nemám vytříděno

    Lokalita: Praha
    Pokud něco chcete napište, fotky a ceny dořešíme.
    VOMAJDA
    VOMAJDA --- ---
    Nevíte někdo, kde by šlo v okolí Plzně zajít zastřílet na holuby? Zkoušel jsem Duklu v Plzni a tam mají brokovou střelnici zavřenou a jinak se mi zatím nepodařilo nic najít.

    Nechci v tom závodit, ale potřeboval bych to potrénovat než přijde sezóna honů.
    JONYY
    JONYY --- ---
    BAAL: ne, čekám až se otevře ranger prague a teď chodim sám bouchat na Třebotov.
    BAAL
    BAAL --- ---
    JONYY:
    EMDEE: Chlapci nastal nějaký pokrok ve vašem pátrání?
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    Věnuji za odvoz asi sto výtisků Střelecké revue (z té doby, co jsem tam pracoval)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    Pratele pribeh o tom jak Wojtyla blbe nakoupil a vy ted mate moznist toho vyuzit.

    Chtel jsem poradnej multitool a poradnou vsterku ale na EDC.

    A koupil jsem dve asi nejvetsi veci ktery jsou.
    A jsou naprosto nevhodny.

    Takze prodavam

    Leatherman Surge nakupni cena 3600 a naky drobny
    Baterku Fenix PD 36 Tac nakupni cena 2700

    Oboji tejden stary. Faktury krabice vsechno mam. Samozrejme je to naprosto novy bez jakejkoliv skrabnuti.

    Prodam za 2600 a za 1700 kdo veme oboji hned nejak se domluvime.
    Klidne volnete piste 606393626
    BAAL
    BAAL --- ---
    TYKO
    TYKO --- ---
    ad Kapslovna : je to o lidech jako vsechno ... a kdyz tam to lano menis po treti ve dvou dnech tak te to proste sere ( vlastni zkusenost ) a ty prestreleny lana byli opravdu vickrat a odpoved typu ale to ja nebyl to nejak samo je fakt napresdrzku ... konec OT
    SWIST
    SWIST --- ---
    PAN_KACHNA: Hele Kapslovnu mám kousek, tak tam chodím relativně často.. Když jsem tam byl poprvé s SKS tak jsem se na ten zákaz ptal a sice mi byla ta historka řečena, ale pak žádný problém.. Teď tam chodím jak s sks tak s perunem a nikdo mi nic znova už nevykládal. Jen jedy jeden ze správců je trochu pes, ale když se s ním nemáš tendenci hádat, tak je to v pohodě. Jen to prostředí není úplně vyvoněné, no.. :D
    ARNIWUP
    ARNIWUP --- ---
    PAN_MYVAL: Hluk tam maji zvladnuty velmi dobre.
    Chodi jim tam hodne turistu na ochutnavky zbranovych balicku.
    Byli prijemni.
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    PAN_MYVAL: Je to ve sklepě pod cinzakem. Občas tam v zimě chodím trénovat IPSC, když si to pronajmeš celé, můžeš fungovat z plochy.

    Jinak puška se dá střílet ještě v Camp Zero, tam je to taky hezký.
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    PAN_KACHNA: dovolim si rict, ze ona "bajna" historka je realna a muj kamarad zna onoho joudu...
    PAN_MYVAL
    PAN_MYVAL --- ---
    PAN_KACHNA: ještě jsem se dnes doslechl o nové střelničce Prague Ranger u I.P. Pavlova. Je drahá 500 Kč na hodinu a jen 10-15m, ale zase je tam limit úsťovky 2000J. Přímo v centru Prahy z pušky... Fascinuje mě, že zvládli hluk, aby jim to dovolili otevřít a nezavřeli.

    Střelnice Praha - I.P. Pavlova | Denně 10:00-20:00 | RANGER PRAGUE
    https://www.pragueranger.cz/cz/strelnice-praha/
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    PAN_KACHNA: Kvetnice ma na strankach uvedeno rudym pismem “pouze pistolove a revolverove naboje”
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam