• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    BAAL: A to jsem v Mostě na policii nedávno byl a zrovna tam vezli dva nákupní košíky plný zbraní, že je někomu zabavili.
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    Zase je co zakázat.

    Při pohlavním styku zemře každý třístý člověk. Mnohem častěji muži než ženy, ukázal rozsáhlý výzkum — ČT24 — Česká televize
    https://ct24.ceskatelevize.cz/clanek/veda/pri-pohlavnim-styku-zemre-kazdy-tristy-clovek-mnohem-casteji-muzi-nez-zeny-ukazal-rozsahly-vyzkum-344563

    Kdyby to mělo zachránit jedi ý život.

    A kde se berou zločinci všech pohlaví.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    isc2 a různé projektácké certifkace zcela běžně upkeep body mají :)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    TOMASINO: Tady ty “body” za trvale vzdelavani zkousela zavest advokatni komora. Fakticky je to imho jen mala domu ruznym skolicim firmam. Takze ne, diky.
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    STENNY: mam tlusty palec, zkusil jsem. Ale uznavam, ze jsem byl omamen vypary z nohy a boty, mozna jsem se jen netrefil
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    STENNY: byli borci, co takhle dokázali diagnostikovat i Mosina!
    STENNY
    STENNY --- ---
    CERMI_FOX: Normálně zuješ botu a zmáčkneš ji palcem.
    Kulhánek pozdravuje :)
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    BAAL: s brokovnici je issue, ze se blbe diagnostikuje, protoze koukajic do hlavne nedosahnu na spoust, abych promackl spoust, abych zjistil, kde je problem
    BAAL
    BAAL --- ---
    CERMI_FOX: To je muj oblibenej, zvlaste s brokovnici jeste procvicis jogu a tim prospejes zdravi:-)
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    PAN_MYVAL: normalne kouknes do hlavne, jestli tam je naboj. Idealne zepredu.
    Better safe than sorry.
    PAN_MYVAL
    PAN_MYVAL --- ---
    TOMASINO: a co takhle periodický přezkum počítačové gramotnosti, ITSEC a INFOSEC s tím, že kdybys náhodou neprošel, obratem ti zabaví všechny počítače a komunikační zařízení?

    Mimochodem, mluvě o přezkoušení - jaký taktický postup sis vycvičil na situaci, kdy zmáčkneš spoušť a nic se nestane?
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    NECROMAN: Co bylo užito k páchání TČ bude pravděpodobně zničeno. Nebo možná muzeum.
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    NECROMAN: Myslím, že snad skončí v policejním muzeu - aspoň teda tam mají celou řadu zbraní použitých k nějakým zločinům
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    BAAL: to mě napadá, co se staně s těma zbraněma z FF UK, ty také půjdou do dražby?
    BAAL
    BAAL --- ---
    NJAL: tak či onak tipuju že na hunting bazaru bude brzo inzerát na 15 kvérů v policejní uschově:)))
    NJAL
    NJAL --- ---
    BAAL: Mam pochopeni pro nekoho, kdo si z plynovky vystreli nejake svetlice. Ale nabehnout se zbrani B a strilet mezi domy slepymi, to musi byt blbej nebo a navedenej...
    BAAL
    BAAL --- ---
    KASUMI: to je prostě příběh jak z Mostu:)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    BAAL: 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
    BAAL
    BAAL --- ---
    Silvestrovská hloupost - Policie České republiky
    https://www.policie.cz/clanek/silvestrovska-hloupost.aspx
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    Ještě těm psychotestům: V ČR je podle jejich asociace celkem 1550 klinických psychologů (podle WHO je to dost málo, mělo by jich na českou populaci mělo být až 3000).
    Vezměte si, že by těch 1550 klinických psychologů mělo každoročně testovat 300 000 držitelů ZP.
    Takže jsme někde na 195 testovaných na jednoho psychologa ročně.
    Když započteme 4 týdny dovolené a třeba týden nemocenské na jednoho psychologa ročně, a k tomu třeba jen 6 hodin celkem na jednoho testovaného (3 hodiny test, 3 hodiny vyhodnocení).
    Když to celé posčítám, tak jsem na 1370 hodinách na jednoho psychologa ročně jen na výše vyjmenované (testování držitelů ZP plus dovolené a nemocenské).
    Třeba loni při osmihodinové pracovní době jsme měli celkem 2000 pracovních hodin - takže jednomu každému psychologovi by zbyla zhruba třetina kapacity (630 hodin, necelých 80 pracovních dnů) na všechno ostatní.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam