• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    SPM
    SPM --- ---
    BAAL: Mam ji porad doma :-) ikdyz ta moje stala asi ctyrku :-D
    BAAL
    BAAL --- ---
    XMEDA: To bylo asi pred 10lety, tenkrat tam mistni mestaci odprodavali tyhle stare vrany.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    BAAL: podobne CZ75 compact treba za 5k tam nemas? :D premyslim obcas o necem takovym jako spotrebku, kde mi nebude lito, ze je neco odrenyho nebo tak, abych si nesoupal nerezku ;)
    BAAL
    BAAL --- ---
    DRIZDIK: Severní Čechy jsou kraj rázovitý:))) Koneckonců pamatuju si, že jsme tam před dávnými času kupovali nějaké olítané CZ75 asi za 3 tisíce pak skončila v rukou jednoho místního kněze:)
    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    BAAL: A to jsem v Mostě na policii nedávno byl a zrovna tam vezli dva nákupní košíky plný zbraní, že je někomu zabavili.
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    Zase je co zakázat.

    Při pohlavním styku zemře každý třístý člověk. Mnohem častěji muži než ženy, ukázal rozsáhlý výzkum — ČT24 — Česká televize
    https://ct24.ceskatelevize.cz/clanek/veda/pri-pohlavnim-styku-zemre-kazdy-tristy-clovek-mnohem-casteji-muzi-nez-zeny-ukazal-rozsahly-vyzkum-344563

    Kdyby to mělo zachránit jedi ý život.

    A kde se berou zločinci všech pohlaví.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    isc2 a různé projektácké certifkace zcela běžně upkeep body mají :)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    TOMASINO: Tady ty “body” za trvale vzdelavani zkousela zavest advokatni komora. Fakticky je to imho jen mala domu ruznym skolicim firmam. Takze ne, diky.
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    STENNY: mam tlusty palec, zkusil jsem. Ale uznavam, ze jsem byl omamen vypary z nohy a boty, mozna jsem se jen netrefil
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    STENNY: byli borci, co takhle dokázali diagnostikovat i Mosina!
    STENNY
    STENNY --- ---
    CERMI_FOX: Normálně zuješ botu a zmáčkneš ji palcem.
    Kulhánek pozdravuje :)
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    BAAL: s brokovnici je issue, ze se blbe diagnostikuje, protoze koukajic do hlavne nedosahnu na spoust, abych promackl spoust, abych zjistil, kde je problem
    BAAL
    BAAL --- ---
    CERMI_FOX: To je muj oblibenej, zvlaste s brokovnici jeste procvicis jogu a tim prospejes zdravi:-)
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    PAN_MYVAL: normalne kouknes do hlavne, jestli tam je naboj. Idealne zepredu.
    Better safe than sorry.
    PAN_MYVAL
    PAN_MYVAL --- ---
    TOMASINO: a co takhle periodický přezkum počítačové gramotnosti, ITSEC a INFOSEC s tím, že kdybys náhodou neprošel, obratem ti zabaví všechny počítače a komunikační zařízení?

    Mimochodem, mluvě o přezkoušení - jaký taktický postup sis vycvičil na situaci, kdy zmáčkneš spoušť a nic se nestane?
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    NECROMAN: Co bylo užito k páchání TČ bude pravděpodobně zničeno. Nebo možná muzeum.
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    NECROMAN: Myslím, že snad skončí v policejním muzeu - aspoň teda tam mají celou řadu zbraní použitých k nějakým zločinům
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    BAAL: to mě napadá, co se staně s těma zbraněma z FF UK, ty také půjdou do dražby?
    BAAL
    BAAL --- ---
    NJAL: tak či onak tipuju že na hunting bazaru bude brzo inzerát na 15 kvérů v policejní uschově:)))
    NJAL
    NJAL --- ---
    BAAL: Mam pochopeni pro nekoho, kdo si z plynovky vystreli nejake svetlice. Ale nabehnout se zbrani B a strilet mezi domy slepymi, to musi byt blbej nebo a navedenej...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam