• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    KIE: spis ma plnej doubleignore list :)
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    KIE: nevidim jeho posty, dycky jen diry v konverzaci, ty jsou asi min cetny, ale furt prispiva urcite
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    KIE: On ma takovy vlny 🤷‍♀️
    KIE
    KIE --- ---
    SIRIUS: zdá se mi to nebo nějak Launcher úplně zmizel....?
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    BAAL: Tolik ledvin nemáš.
    BAAL
    BAAL --- ---
    MAZDA: Jiste, libi se mi od dobu co s ni strilela Tuile pred sto lety v plzni:-)
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    BAAL: Jakou? Moji? 😂😂😂
    BAAL
    BAAL --- ---
    MAZDA: A prodas mi nekdy tu vz24 nebo jak?
    BAAL
    BAAL --- ---
    KASUMI: Njn ranil jsem spravcovo ego:-)
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    KASUMI: Hele... Vlastně ne. Jasně, po jednom zákazníkovi zůstala pistole s příběhem (která pěkně střílí), ale jinak mám štěstí, že kokoty vcelku nepotkávám. Jiná věc by mohla být kolem reklamací, ale to zase není podezřelé chování 🤷‍♂️
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    BAAL: What? 🤦‍♀️
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    MAZDA: Ja myslim, ze ty mas se zakaznikama vic “zajimavych” historek, nez priznavas 🤷‍♀️😂
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    BAAL: Hele, za nějakých 10 let s licencí mám mám všeho všudy 2 historky, které vypovídají o tom, že lidé jsou různé. To, že mi někdo u snídaně vysvětluje do telefonu, že musíme volit SPD, protože oni jediní zastaví evropskou směrnici, ovšem není důvod volat krizovou linku, ale "jen" si myslet, že pán je vůl.

    Na druhou stranu, koncovým zákazníkům jsem prodal dohromady tak stovku, dvě zbraní za ty roky, takže zkušenost asi zase ne úplně vypovídající.
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    BAAL: ty mas i ban? ja myslel ze mas taky double ignore od launchera jak ja :D ono teda je to skoro na stejno protoze cist tu diskuzi stejne pak moc nejde no
    BAAL
    BAAL --- ---
    SIRIUS: K tomu nemám moc co jiného říct, než že já jsem sám držitelem banu vedle:))
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    BAAL: jeden by doufal ze v takhle male a uzce zamerene komunite se to obejde bez banu a DI, ale historie ukazala ze lidi sou lidi vsude no
    BAAL
    BAAL --- ---
    REDSNAKE: aha? Taky to mohli vyřešit sestiranákem za usvitu, ale dobře no:)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    BAAL: Tusim nejaky nazorovy rozepre s Kenjirem, ale je to historicky.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    BAAL: "Gentlemans' club"? :)
    BAAL
    BAAL --- ---
    btw. proč hlavní místní warlord tady má readonly?

    BAAL
    BAAL --- ---
    MCD: paní asi koukala hodně na americké filmy:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam