• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    CERMI_FOX: systém by měl být blbuvzdorný. nemělo by se mi to podařit.
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    GIOMIKY:
    GIOMIKY: dobre. Rozumim. Tak si zbrane neporizuj, neni to dobry napad. Problem solved?
    BEARPAW
    BEARPAW --- ---
    GIOMIKY:USA robia tiez chybu, je chyba, ze na skolach je absolutny zakaz zbrani cize ani ochranka nema zbran, kam pojdes robit peklo ked ti jebne v hlave? Predsa tam kde mas istotu , ze sa ti nikto nepostavi. Co to ma ale co spolocne so strelnymi zbranami?
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    BEARPAW: Kamarády mi na základce přejelo auto, dva, když šli spolu pro časopisy. V září 2001 jsem byl v New Yorku. Jsem dlouhodobě labilní.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    STENNY: Považuji to, bohužel za znak toho, že staré časy jsou pryč. A v tomto smutném ohledu jsem se zařadili mezi plně vyspělé, kapitalistické státy. Nevím, možná je to zvrácený názor.
    BEARPAW
    BEARPAW --- ---
    GIOMIKY: mal si uz v zivote autonehodu? akukolvek
    spadol si z bicykla? mal si prújem z čehokoliv?
    STENNY
    STENNY --- ---
    GIOMIKY: Proč jsou statistiky z USA argumentem pro ČR, která má zcela jinou mentalitu, vesměs značně přísnější standardy pro získání zbraní a podobné útoky se tu dějí jen naprosto výjimečně?
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    BEARPAW: Koukni. Já nemám rád zbraně. Za základce jsem měl průšvih. Kšeftoval jsem s fluxbrokem a střelilo to jednomu hochovi do oka. Zařekl jsem se, že se jim budu vyhýbat.
    BEARPAW
    BEARPAW --- ---
    GIOMIKY: p.Cerny je politik? ak si uz mesiac vyklepany tvoje deti musia mat radost zit? ak nesledujes politikov z coho si vyklepany? Celkova zmatenost je dosledok mesiac trvajucej vyklepanosti?
    Vazne doporucujem pozriet rozhovor s p.Cernym, da ti urcitu istotu a vyklepanost pominie, skus to pls
    Ako rodic si zodpovedny za svoj stav a rozpolozenie tak s tym nieco prosim urob, deti potrebuju istotu a tou si Ty a matka deti, obvykle.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    CERMI_FOX: Chtěl jsem být zticha. Máš pravdu, u nás je to ojediněleé. Zaťukám. Ale, prosím, tohle mi fakt nedá:
    1. Each day 12 children die from gun violence in America. Another 32 are shot and injured.1
    17 Facts About Gun Violence And School Shootings — Sandy Hook Promise
    https://www.sandyhookpromise.org/blog/gun-violence/facts-about-gun-violence-and-school-shootings/
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    GIOMIKY: doprava kolabuje pravidelne, to bych videl jako nejmensi problem toho, co ten magor zpusobil. Ostatne last gen se o to snazi pravidelne a pry delaji spravne (ale ja vlastne nevim, uz jsem vesnican a posledni kolaps dopravy tady byl kvuli nehode kamionu prevazejicim dobytek, ktery byl vystrasen k smrti a nechtel se nechat odvezt).
    Nehody, kdy se neco poroucha, se stavaji, tomu nikdy nejde plne zabranit. V tomhle pripade se tomu magorovi porouchala hlava. Kdyby si nevzal legalni palne zbrane, vezme si nelegalni, sestroji nejakou vybusninu, zacne lit na lidi kyselinu, napali kamion do lidi, nebo si najde jeste jiny zpusob.
    Statistika nuda je, prinasi vsak cenne udaje a rika, ze se to nastesti stava velmi vyjimecne.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    BEARPAW: Promiň, politiky nesleduju, ve straně nejsem, angažovanej politicky taky ne. Jenom jsem měl v den den vézt dítě a doprava kolabovala, tak jsem z toho ještě teď vyklepanej, zalezu a vyprovodím se sám.
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    BAAL: no tak já u PDP nedokážu zachovat objektivitu :) Mám PDP Pro SD Full Size a tenhle Steel Frame vyskočil hodně vysoko na mém dreamlistu
    Akorát cenovka v USA 2000 USD - to u nás bude asi výše než Q5 (tipuju 60k+)
    BAAL
    BAAL --- ---
    LONESTAR: Mě se ty věci vzdycky libili, před lety jsem zkoušel tu Q5 u Mišáka a jak tam měl ještě nějaký fancy špoušták, tak to bylo fakt příjemné, nicméně ta cenovka je fuj minimálně u té Q5 a toto asi nebude jiné
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    BAAL: ten sexy PDP závěr? :)
    BAAL
    BAAL --- ---
    Walther má zdá se nový steel frame, jen teda jaký je pak rozdíl mezi tím Q5 a PDP?

    The Steel-Framed Walther PDP of Your Dreams
    https://youtu.be/sP-QCYz3Bl0
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    BEARPAW: Co se mu nehodí do světonázoru, přeskakuje :)
    BEARPAW
    BEARPAW --- ---
    GIOMIKY: pozri si prosim pekne rozhovor s p.Cernym, je tu kusok nizsie a zamysli sa
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    CERMI_FOX: No, na ty potraviny občas dojít může :o
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    ERGOSUM: na strelnicich se uci pucovat podlahu a zachod zubnim kartackem, salutovat nebo krast potraviny? :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam