• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    SAMOUT: Nebo napsat do Ashi hamono, ktery vyrabi pro Gesshin radu Ginga. Jde o skoro totozny kudly. Nebo se podivat po nejake uhlikovce :-)
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    HENNYVILLE: 17/18? Do tý doby našetřím, jdu se napsat do waitlistu :-)
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    WITTGENSTEIN: Btw kdyz uz je tady rec o high end z G3, videl jsi Gesshin Kagekyio ? Kdybych nekdy premyslel o necem z G3, urcite by spadaly do uzsiho vyberu :-)
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    WITTGENSTEIN: To je presne ta drzost o ktere sem nedavno mluvil :-) Mark je prodava kolem 330 USD. Ivan v Tósho si na ne necha udelat custom rucku, necha je vylestit a uz je z toho neco, co nikdo jinej nema a prodava to za cenu honyaki od Ikedy :-) plus tomu nahrava ta super mala produkce Konosuke. Ted sem nekde cetl Kosukeho post, ze dalsi vyroba HD2 je naplanovana na prelom 2017/18. Tak se dela bussines ! :-)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    LUCKYBSD: co psali?
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    WOJTYLA: taky jsem na to koukal, ale nemelo to moc oslavny recenze na netu teda...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    STEPNI_VLK: přemejšlim si to objednat.... Bulharskej nuž... škoda že už tam nejezdim... ale mám tam náký obchodní partnery...

    Менли - София, България :: Comrade
    http://manly-bg.com/catalog/4857_comrade.html
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    Asi to většinou moc neoceníte, ale po dlouhý době jsem našel nůž, co mě zaujal:))
    Making a Japanese Marking Knife from Damascus Steel
    https://www.youtube.com/watch?v=Yw1jlG__Eug
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    KOUDY: Na tý záštitě se ten pes s parůžky povedl :-), což je důvod, proč nikdy podobný věci nezkoušim.
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    KOUDY: Tak nejak jsem si to myslel. Ok, dik.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    HENNYVILLE: muj oblibenec pokorny :)

    Hunting knife, cooperation with Vlada Klihavcova - engraver.
    Lovecký nůž ve spolupráci s Vladou Klihavcovou - rytiny.
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    KOUDY: To bezesporu je. Urcite to delal nekdo zrucnej. Cili, ten zdroj od koho to je bys mel?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    jezis ja koukam ze to je zas nejak moc velky..radsi to smaznu a zmensim :)


    HENNYVILLE: ja to beru jako takovou dobrou ukazku remeslny prace..:)..imho to bude nejaka sberatelska raritka





    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    KOUDY: Dobrej kolotoc :-) kdo ma odvahu tohle udelat? Rekl bych nejakej sovetskej svaz.
    FINSON
    FINSON --- ---
    Už jsem se lekl, že bych nerozeznal břízu od kosti. Jinak teda nerezová sekyrka, hmm!
    VACA
    VACA --- ---
    KALIF_WH: JO tak to máš pravdu. Už to vidim +znovu jsem prozkoumal ten popis, a je to bříza. jdu se stydět :)

    DOKKTOR: jo se sekerou za 5tisíc bych to asi nedělal, ale myslim že třea u tý co máme na chatě by to spíš mrzelo tu pánvičku.
    btw tam je hlavně taková geometrie že kdybych tim šel takhle na plocho tak se ten břit tý pánve vubec ani nedotkne... ale jen ty "vypouklý boky" Sory za moji neznalou terminologii. Nebo jako že bych to popustil tim žárem na pánvy jo? :) já myslim že za sen okamžik snad ne.. nebo jo? :)
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    VACA: Nechci ti kazit dojem z rozhodne krasny sekerky, ale rukojet urcite neni losi kost, ale drevo, osobne bych si tipnul, ze z losi kosti je leda patka toho topurka, u ty tmavsi varianty zespodu je to videt. Trochu me teda prekvapuje ze to svetlejsi topurko vypada na prvni pohled jako brezovy, ale je to jen muj laickej pohled a treba me nekdo vyvedete z omylu.
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    VACA: to je asi to nejlepší, co pro to ostří možeš udělat
    VACA
    VACA --- ---
    VACA: ještě by se odemne slušelo odkázat odkud pochází http://5583.shop.textalk.se/en/knives/axes/


    btw tadyhle koukám, že taková tábornická sekyrka zastane mnoho úkolů... :D

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam