• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    Nic nekulat proboha !
    POSEIDON
    POSEIDON --- ---
    TEDDYBEDDY: ten roh zakulat, a uz se o nej nikdy nikdo nerizne :)
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    TEDDYBEDDY: tam to nemaj, on je za 1500 vcetne shippingu z Ebaye, takze pohoda.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    LUCKYBSD: Zkus možná ještě nuz.cz
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    TEDDYBEDDY: dik za info, amici to chvali dost podobne. Jelikoz akce pokracuje, tak jsem si tam ted objednal Tojiro DP F-801 (12cm nozik), skoda ze uz nemaj tu F-808 (210mm nuz z toho tvyho setu) skladem. Staci mi totiz 2 noze (velkej / malej).
    FROSTWOLF666
    FROSTWOLF666 --- ---
    VACA: Libovolný armyshop, mají je všude okolo 350.-
    FINSON
    FINSON --- ---
    LUCKYBSD: Jo, já dost těžce vybíral mezi menší 450 a větší 452... nakonec jsem vzal tu větší a nelituju. Jinak z těch nových je favoritem ta 804, ale bral bych ji bez DLC. A asi teda za jinou cenu :-)
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    WITTGENSTEIN: Tj. upřímně jsem za ty prachy ale čekal daleko větší kompromis. Práce jemným pilníčkem na 3 x 10s. A i z toho mám dobrej pocit, rád si všechny nový věci taktrochu customizuju.
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    TEDDYBEDDY: Ta západní ručka byla hezká i na fotografii. A solidní výrobci ten přechod mezi ostřím a ručkou (v AJ "choil") zaoblí a vyleští, jenže to je práce navíc a pak by ty Tojira nebyly tak levný.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    WITTGENSTEIN:
    HENNYVILLE:
    GALENIUS:

    Tak Tojira dorazily. Nevím, esi se může ten dárkovej finiš nějak lišit od kusový produkce. Ale zpracování všech 3 kusů je špičkový. Vzorně slícovaný, povrchová úprava dopracovaná do extrému. Fazety jak víno. Holí.
    Snad jen roh- na přechodu konce ostří k ručce je ostrej jak čert, čili " first blood" do min po rozbalení :)
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    FINSON: jako me se zase nejvic libi ten nejdrazsi (jak prekvapive) ;) akorat 0804 bude stat okolo 250-300USD "na ulici" a to se mi zda na tovarne vyrabenej nuz dost teda. I kdyz ta CTS-204 ocel vypada jako solidni konkurence ZDP-189 s o neco lepsi korozivzdornosti. hmm. Ale stejne muj tajnej favorit je ta tvoje 450tka, ale v carbon fiber uprave, vaha 75g za takhle velkou cepel je proste parada ;)
    FINSON
    FINSON --- ---
    LUCKYBSD: Ale jo, vybral bych si...
    JIKE
    JIKE --- ---
    Zero Tolerance New Product | Shot Show 2016
    http://www.youtube.com/watch?v=BgOqafryvbE
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    [Takeshi Iwai] Hand forging a knife - GoPro
    http://www.youtube.com/watch?v=gixnYw0odn4

    skvely video s GoPro
    VACA
    VACA --- ---
    Máte někdo prosím tip, kde v Praze levně sehnat čsla bodák 58? Nějak se toho nemůžu dopátrat..

    Dík!
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    TEDDYBEDDY: Nám na chvíli otevřeli prodejnu Tojiro v Pardubicích. Díval jsem se na ty nože, neoslovily mě. Nakonec jsem koupil jiné, od Šulce a jsem s tím maximálně spokojen.
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    TEDDYBEDDY: Jasan. A ty sis vybral nastesti s western ruckou. Ty tradicni vypadaji silene. Plast, neopracovany drevo, nesedi to u sebe. Tydle cos vybral sou urcite lepsi volba.
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    TEDDYBEDDY: Za tu cenu je to rozhodně prima.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam