• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    KENZO
    KENZO --- ---
    DRACONIK: to vypadá docela dobře. Jdeš do nich?
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    CROSS: Až na ten Kabar, bohužel zubatej, bych to nechal ztratit.
    CROSS
    CROSS --- ---
    KURE: rozumné zavazadlo na cesty
    KURE
    KURE --- ---
    JIKE: prestoze samozrejme kudla (jako kazdy nastroj) musi vydrzet nejaky to drsnejsi zachazeni nebo nehodu,
    to co pises je na hranici realného.

    Kazdy rozumny clovek ma od zivotne duleziteho nastroje zalozní. To je jedina rozumna volba.
    posere se ti v dzungli nuz? vyndas druhej.

    ono totis staci vymenit nehodu typu "spadne na zem - a ejhle na kámen"
    za nehodu "spadne na zem - a ejhle řeka/strž"
    no a to ten nuz muze bejt jakejkoliv a je v hajzlu :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    XMEDA: to je fakt spíš scifi kudla do filmu, praktické využití tak na otírání krabic?
    LEON_KOWALSKI: jj ten CS SF Le. se mi líbí. škoda že dělaj už jen v D2. ten Krupp se mi zamlouval víc. zatím jse mnevildě nikde CS Leatherneck SF v. D2 destruction test, abych viděl jak moc to vydrží. Což me u Krupp fakt překvapilo co to zvládne... A jsem rád, protože tahle kudla nahradila skoro dokonalý Kabar USMC...
    za mě kudla prostě musí vydržet pád na kámen. v přírodě se prostě náhodně stane, že spadne na zem - a ejhle na kámen. nejednou se mi to stalo. Případně na něj omylem šlápneš apod. Nůž do přírody musí fakt bejt oporou, nikoli zátěží o kterou se strachuješ. musí to být nástroj, na který se můžeš 100% spolehnout a po dobu nutnou nesmí zklamat a to za žádných okolností.
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    XMEDA: Wow! Ty máš podepsaný pouzdro :-)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    LEON_KOWALSKI: ty ostry hrany na rukojeti vymyslel fakt machr..
    ja mam svoje


    + Böker zavirak nebo svycarak do kapsy a vic netreba.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    LEON_KOWALSKI: Vždycky si vzpomenu na Pupendo.
    "Jak to meješ...?"
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    VACA: v zásadě tam schováš cokoli, čím zrovna mažeš chleba :-D
    VACA
    VACA --- ---
    LEON_KOWALSKI: Wow! Vskutku promyslenej survival knife, v cepeli muzes mit schovanou jednu davku pastiky na horsi casy! :)
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    jedna jedovatost
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    Futuristické survival hyperpíchadlo s tanto špičkou, Méďo? Deš do toho? ;-)
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    Ja si myslim ze to bude neco podobnyho jak moje Zakurvi, viz par postu zpet. I kdyz ta Migaki rada vypada rozumne. Tezko rict :-)
    DRACONIK
    DRACONIK --- ---
    Co si myslite o tehlech nozich?:)
    honoka513 | eBay
    http://www.ebay.com/sch/honoka513/m.html?_nkw=&_armrs=1&_ipg=&_from=
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    LEXXA: mne se na praci s kamenem nebo keramikou, aby neujizdela osvedcila protiskluzova podlozka co maji v ikey do supliku nebo skrinek pod nadobi, neklouze po tom ani sutr ani to cele neklouze po lince a navic to je nejakej umela hmota silikon, tzn muzes sutry polejvat a skrz to neprotece. Stoji to par korun
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    SAMOUT: Podle me se za dopravu platit nebude nic navic. Samozrejme pripadnej doplatek a podobny zlodejny platim patricnym podilem. A chci ten 3k.
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    HENNYVILLE: Jo klidně. Uvidíme teda, jestli nebude chtít se šutrama něco víc za dopravu, ale to by se vidělo. Já s tím problém nemám :-). Btw. kterej ty jako odborník chceš?
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    SAMOUT: Jestli ti to projde tak dej vedet :-) prihodil bych k tomu jeden sutr pokud by to slo :-)
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    HENNYVILLE: Teď jsi přesvědčil ty mě, večer budu přesvědčovat já přítelku... Našel jsem pak nějaký fotky z návštěvy samotného Kamo-san v jejich prodejně ve Stockholmu, což je značně zvěrohodňuje :-).

    Jinak obecné info - posílají do ČR, cena je 200 SEK (*2,8-9 podle aktuálního kurzu). Stačí přidat do objednávky http://www.cleancut.se/...x.php?option=com_virtuemart&view=productdetails&virtuemart_product_id=1055 , zemi nechat jako Švédsko, prý si to pak sami změní. Asi určitě by teda bylo vhodné mu nejdřív poslat mail.
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    LEXXA: Nebo si postav to co mam ja. Filtruj nejaky moje posledni fotky a uvidis to. Jedna deska, pilka, par vrutu a hrebiku. Ja to mel za 20 minut hotovy.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam