• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    JIKE
    JIKE --- ---
    XMEDA: to je fakt spíš scifi kudla do filmu, praktické využití tak na otírání krabic?
    LEON_KOWALSKI: jj ten CS SF Le. se mi líbí. škoda že dělaj už jen v D2. ten Krupp se mi zamlouval víc. zatím jse mnevildě nikde CS Leatherneck SF v. D2 destruction test, abych viděl jak moc to vydrží. Což me u Krupp fakt překvapilo co to zvládne... A jsem rád, protože tahle kudla nahradila skoro dokonalý Kabar USMC...
    za mě kudla prostě musí vydržet pád na kámen. v přírodě se prostě náhodně stane, že spadne na zem - a ejhle na kámen. nejednou se mi to stalo. Případně na něj omylem šlápneš apod. Nůž do přírody musí fakt bejt oporou, nikoli zátěží o kterou se strachuješ. musí to být nástroj, na který se můžeš 100% spolehnout a po dobu nutnou nesmí zklamat a to za žádných okolností.
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    XMEDA: Wow! Ty máš podepsaný pouzdro :-)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    LEON_KOWALSKI: ty ostry hrany na rukojeti vymyslel fakt machr..
    ja mam svoje


    + Böker zavirak nebo svycarak do kapsy a vic netreba.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    LEON_KOWALSKI: Vždycky si vzpomenu na Pupendo.
    "Jak to meješ...?"
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    VACA: v zásadě tam schováš cokoli, čím zrovna mažeš chleba :-D
    VACA
    VACA --- ---
    LEON_KOWALSKI: Wow! Vskutku promyslenej survival knife, v cepeli muzes mit schovanou jednu davku pastiky na horsi casy! :)
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    jedna jedovatost
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    Futuristické survival hyperpíchadlo s tanto špičkou, Méďo? Deš do toho? ;-)
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    Ja si myslim ze to bude neco podobnyho jak moje Zakurvi, viz par postu zpet. I kdyz ta Migaki rada vypada rozumne. Tezko rict :-)
    DRACONIK
    DRACONIK --- ---
    Co si myslite o tehlech nozich?:)
    honoka513 | eBay
    http://www.ebay.com/sch/honoka513/m.html?_nkw=&_armrs=1&_ipg=&_from=
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    LEXXA: mne se na praci s kamenem nebo keramikou, aby neujizdela osvedcila protiskluzova podlozka co maji v ikey do supliku nebo skrinek pod nadobi, neklouze po tom ani sutr ani to cele neklouze po lince a navic to je nejakej umela hmota silikon, tzn muzes sutry polejvat a skrz to neprotece. Stoji to par korun
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    SAMOUT: Podle me se za dopravu platit nebude nic navic. Samozrejme pripadnej doplatek a podobny zlodejny platim patricnym podilem. A chci ten 3k.
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    HENNYVILLE: Jo klidně. Uvidíme teda, jestli nebude chtít se šutrama něco víc za dopravu, ale to by se vidělo. Já s tím problém nemám :-). Btw. kterej ty jako odborník chceš?
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    SAMOUT: Jestli ti to projde tak dej vedet :-) prihodil bych k tomu jeden sutr pokud by to slo :-)
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    HENNYVILLE: Teď jsi přesvědčil ty mě, večer budu přesvědčovat já přítelku... Našel jsem pak nějaký fotky z návštěvy samotného Kamo-san v jejich prodejně ve Stockholmu, což je značně zvěrohodňuje :-).

    Jinak obecné info - posílají do ČR, cena je 200 SEK (*2,8-9 podle aktuálního kurzu). Stačí přidat do objednávky http://www.cleancut.se/...x.php?option=com_virtuemart&view=productdetails&virtuemart_product_id=1055 , zemi nechat jako Švédsko, prý si to pak sami změní. Asi určitě by teda bylo vhodné mu nejdřív poslat mail.
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    LEXXA: Nebo si postav to co mam ja. Filtruj nejaky moje posledni fotky a uvidis to. Jedna deska, pilka, par vrutu a hrebiku. Ja to mel za 20 minut hotovy.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    LEXXA: na stul? to se da pres umyvadlo, pokud chces neco delat na vodnim kameni.. zeano.
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    SAMOUT:
    SAMOUT: No vidis, to je dobra zprava. Blue #2 je vyborna. Jinak klasika, necha si delat specificky noze jen pro sebe. Dela to tak spousta lidi/firem/shopu. Na tomhle je postaveny cely Takefu a Sakai, dve nejvetsi JP knife village. Jdi do nej!
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    SAMOUT: Takže to nejsou ty samé nože. Co mě dost udivuje je fakt, že se mi nepodařilo najít žádnej shop mimo Švédsko, kterej by tyhle nože prodával.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    XMEDA: me jde o to to jebnout na stul a brousit. to co popisujes je vice mene freehand a to delam uz ted s tryanglem
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    SAMOUT: I dont think its the same as Shiro Kamo AS. AS is commonly used to describe Aogami Super steel. Our knives use Aogami#2 which is also a magnificent carbon steel.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam