• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    JIKE
    JIKE --- ---
    BLOWUP: talent! Klobouk dolu! Podporuj ho v tom v čem je dobrej . Mazec
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    BLOWUP: co studuje za skolu?
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    Hraju si tak dneska s Avispou a tak nějak mi připadala smutná, tak jsem si řekl, že jí pořídím kamaráda v jiné barevné mutaci :o)
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    BLOWUP: BLOWUP: máš šikovnýho syna ... palec nahoru
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    Kdysi jsem tu psal ze muj kluk dela v pracovnim vyucovani zavirak, vcera mi ho prinesl ukazat hotovej. Na ctrnactiletyho kluka myslim slusny, nabrousili jsme ho na wicked edge a uvidime jak bude drzet ostri.

    MANFRED
    MANFRED --- ---
    FINSON: Pak je tedy skleněné oko dobrej nůž :-)
    VLKOUNEK
    VLKOUNEK --- ---
    FINSON: pekne, verim, ze z nich mas radost ... ale uved jeste, kolik meris ty, v ruce vypadaji docela normalne .... "čepel 154CM" )
    FINSON
    FINSON --- ---
    NEVILL: Beru to tak, počítal jsem s tím, že mě osolí.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    FINSON: To jsi měl kliku, mně už párkrát vyhmátli i takovéhle zásilky když jsem si objednával ze Států nějaké dýmky...
    FINSON
    FINSON --- ---
    NEVILL: Ne ;-) Vybral jsem si teda ten nejlevnější shipping, co je na české straně bez trackingu, šlo to vlastně jako obyčejná listovní zásilka, i když to byla krabička - tzn. bez pojištění a bez udání ceny. Být na tom cena uvedená, jsem si jist, že to vyhmátnou.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    FINSON: Neodchytili to celníci?
    FINSON
    FINSON --- ---
    NEVILL: Objednával jsem u pvk.vegas
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    FINSON: Pěkné! Kupoval jsi to přímo od nich nebo se to dá koupit někde v Evropě?
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    MANFRED: tohle se vylomi i o tvrdej salam :)
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    FINSON: mne se z takhle stihlejch seriovejch zaviraku vzdycky moc libilo Extrema Ratio Dark Talon, asi jediny ER co se mi libi :-) u te DNA nemam problem se stihlosti spis mi tvarove oku vic lahodi to Xko. Ale je to celkem jedno dulezity je ze sou to dobre udelany kudly, ze z nich mas radost a design je uz otazka vkusu kazdeho soudruha :-)
    FINSON
    FINSON --- ---
    KALIF_WH: Dík. Ony se mi líbí všechny jejich designy, měl jsem problém si vybrat :-) Na X-ku se shodneme a k té DNA ti napíšu tolik, že mi tou štíhlostí připomněla mikováckou rybičku: tak jsem si řekl "americká rybička na steroidech, no nekup to" - proto jsem ji taky chtěl bez eloxu v souladu s tím, jak ty "naše" rybičky jsou taky v barvě kovu ;-)
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    FINSON: Ten DLC je fakt moc povedenej, ten druhej ma moc peknej tvar cepele, ale celkove me tolik nevzal, kazdopadne gratuluju a at dlouho a dobre slouzi.
    FINSON
    FINSON --- ---
    MANFRED: Tak určitě. Skleněným okem se dá taky třísknout do betonu ;-)
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    FINSON: Jde s tim třískat do betonu ? :-).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam