• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    TEDDYBEDDY: tak mě napadlo při pohledu na ten nůž - představ si, teoreticky, že ten nůž někdo použije v lítém boji. Někoho tím bodne na tvrdo do pajšlu. A teď kolik bude v těch dírách a drážkách humusu - kusy tkáně, obsah střev a tak .... a teď to takhle zasviněný zasune dovnitř do střenky ..... fujtaxl to pak čistit, to taději vyhodit a koupit novej :-)
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    TEDDYBEDDY: není to Schrade ;-)
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Jedno supertanto pro Méďu. Must have!
    KLATIC
    KLATIC --- ---
    zajimavej material...

    Hip replacements may last forever after new metal is discovered to replace titanium | Daily Mail Online
    http://www.dailymail.co.uk/...metal-s-FOUR-times-tougher-titanium-mean-hip-replacements-forever.html
    ABSURD
    ABSURD --- ---
    Na zakázku, pro myslivce...
    N690, nerez, jelen.





    XMEDA
    XMEDA --- ---
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    JOSEF_K: "Ekologický odpuzovač molů babičky Kryšpíny", plátěný pytlík 249 Kč:-)
    Škoda že nebydlíš blíž, ty bych bral...
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    MANFRED: Jako což o to, jeden survival podpal bych tam měl. Hobliny od ručního hoblíku z cedru. Má to tolik smůly, že se to bojím házet do kamen:).
    FINSON
    FINSON --- ---
    MANFRED: Pečlivě vybrané, ručně tříděné - dekorace: Skleněná 200 ml dóza za 698,- Kč
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    JOSEF_K: No, už nejsou :-)
    Dvacka za pytlík s bajkou o ekoobalovym materiálu jenž neničí planetu (Planety?), v kvalitě ekobio (neobsahuje glutanáty) padesát, totéž s nálepkou "To nejlepší stelivo pro Vaše mazlíčky, eliminuje vliv škodlivého FX záření na křečkomozek" vosum pětek, hrst v malý plechovčičce s nálepkou "Survival ekopodpal" za kilo.
    Časem jde sortiment rozšiřovat.
    :-)
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    MANFRED: hobliny používám jako obalovejmateriál. jsou grátis, mám jich hodně:))
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    ZAPPO: S věrnostní kartou, platí při nákupu 2 ks držáku plus 2tun hoblin.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    tyhle blbce mate radi :)

    Morakniv Garberg DESTRUCTION . . . By Mayor Fuglycool
    https://www.youtube.com/watch?v=iVwrk88VFio
    FINSON
    FINSON --- ---
    SIRIUS: 145 USD
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    kudla do obleku

    BOP03491 Boker Plus Exskelibur I Titan
    https://www.youtube.com/watch?v=rlZk8XUKi20
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    SIRIUS: pošta
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    KOUDY: Njn, když já jsem houby hipster Fousy mám krátký, brejle nemám a chodím sice většinou v dřevorubeckým, ale tu motorovku umím nastartovat, což mi to dost kazí.
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    JOSEF_K: cena?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    JOSEF_K: musis prodavat na hipsterskejch serverech..me prisel fajn ten napad..cena je absolutne prestrelena :)
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    Ale když už jsme u toho, tak trochu trapné sebepropagace. Jeden magnetický držák na kudly jsem zrovna dodělal. Byla to zakázka, takže už je fuč. Ale bavilo mě to, a kdyby byl zájem, tak vyrobím klidně další podobný, nebo úplně jiný, nebo prostě dejte vědět do pošty...

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam