• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    FINSON
    FINSON --- ---
    SIRIUS: 145 USD
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    kudla do obleku

    BOP03491 Boker Plus Exskelibur I Titan
    https://www.youtube.com/watch?v=rlZk8XUKi20
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    SIRIUS: pošta
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    KOUDY: Njn, když já jsem houby hipster Fousy mám krátký, brejle nemám a chodím sice většinou v dřevorubeckým, ale tu motorovku umím nastartovat, což mi to dost kazí.
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    JOSEF_K: cena?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    JOSEF_K: musis prodavat na hipsterskejch serverech..me prisel fajn ten napad..cena je absolutne prestrelena :)
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    Ale když už jsme u toho, tak trochu trapné sebepropagace. Jeden magnetický držák na kudly jsem zrovna dodělal. Byla to zakázka, takže už je fuč. Ale bavilo mě to, a kdyby byl zájem, tak vyrobím klidně další podobný, nebo úplně jiný, nebo prostě dejte vědět do pošty...

    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    145 usd... Tvl, něco dělám hrozně blbě...
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    FINSON: Asi máš pravdu. Tam by to zachránilo jen účinkování ve filmu :-), třeba by z toho byl kultovní předmět.
    Podobný záhadnosti docela často vídám v rukách amíků, vyrazivších v temné hvozdy za romantikou a naplněním lednice flákotou, občas čumim co používaj, a asi spokojenost, ono podobně nerepre bejvaj i flinty, oboje teda u lovců bez úchylky točit na trubku :-)
    FINSON
    FINSON --- ---
    Já si myslím, že ten nůž ta věc si už hlubší analýzu nezaslouží.
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    DOKKTOR: Ono na otvírák na pivo to má docela na pitchu tvar. Přijde mi to, že číňani odněkud ten tvar zářezu skopli, aniž by tušili, k čemu to má jako bejt, podobnej zářez (ale teda s příslušenstvim bez kterýho to jaksi nefunguje) jsem viděl na noži od....od.....Wild Steer, kde ten zářez slouží s tim příslušenstvim jako vytahovač na šípy,štípací kleště na dráty.....
    Nebo to prostě jen sčíňanili.
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    DOKKTOR: To ale projektujes vlastni zizen do klingonskeho designu :-))))
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    KALIF_WH: má to otvírák na pivo
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    GALENIUS: A je nejaky duvod, proc by to nemohl byt klingonsky lovecky nuz ? .-))
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    FINSON: Nediv se. Kdyby to tam nedali, ještě by si to někdo zařadil do své sbírky klingonských čepelí.
    FINSON
    FINSON --- ---
    KALIF_WH: No ještě že to na tu čepel napsali, aby měl každý jasno!
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    Kdybyste nekdo nahodou zatouzil po krasnem loveckem nozi tak tu je jeden v inzerci :-) [ OFFERINGNABÍZÍM: HUNTING KNIFF / nůž stainless 277 mm / Praha / 250 CZK ]
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    JIKE: Sice framelok ale stejná třída imo.
    Větší zavírací nůž od nožíře-framelock - Ostatní - prodej, koupě, výměna - Chronomag fórum
    http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/98400-větší-zavírací-nůž-od-nožíře-framelock/
    JIKE
    JIKE --- ---
    konwcne po dlouhý době Kudla co se mi libi :-) a backlock :-)

    Steel Will Gekko Mini: Right-Sized Performer
    http://www.youtube.com/watch?v=y3YjakUUw08
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam