• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    FINSON
    FINSON --- ---
    OMNIHASH: Dub je nejvíc cool,ale jestli máš i třeba hezky sukovatou borovou kleč, tak si myslím, že by o ni zájem být mohl...
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    GGG: to je nějakej speciální název pro dřevo vytahaný z bažin? A sbírá se jenom dubový, nebo i jiný? Máme ještě na chalupě někde hromadu věcí vytahanejch ze slatí na Šumavě při těžbě rašeliny, ale dub tam snad nebyl jedinej, tak jestli to má cenu procházet...
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    HENNYVILLE: někdy mám z těch Tvých komentářů pocit, jako by vedle mě nějaký botanik nadšeně popisoval, jak se rod Paphiopedilum odlišuje od subtibu Laeliinae a jak je specifické křížení rodu Renanthera a Phalaenopsis :)
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    VACA: Jako mně se to jinak taky líbí, to jo.
    VACA
    VACA --- ---
    LODBROG: jj, myslim že tak to bude. Ta spoušť prochází mezi ozuby, takže nůž půjde zajistit ve vícero polohách.. :D To čert vem, ale jinak i to je vlastně celkem elegantní řešení, je to defakto takovej pseudo axis lock...
    Nůž je v konečnym důsledku fakt jednoduchej, pokud bychom řetěz brali jako jednu součástku, tak je to fakt srandovně jednoduchý...
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    VACA: Asi špatně koukám, ale nepochopil jsem kde a jakou to má pojistku.
    Ta spoušť je zároveň pojistka?
    VACA
    VACA --- ---
    VACA: *otevřenej, jakože v rozborce, rozebranej ;)
    VACA
    VACA --- ---
    Dovolim si malou odbočku od kuchyně.

    Nůž s řetězem, vidim to poprvé. Nejdřív sem si řikal co je to zase za blbost, ale pak když tam je ukázanej otevřenej tak musim říct že se mi to vlastně celkem líbí. V konečnym důsledku je to celkem jednoduchost, a nevim proč to na mě působí celkem spolehlivě a fakt jednoduše. Když to např srovnám se svym asisted benchmade kerej když jsem čistil tak je tam asi tak 5x tolik součástek... :D


    Mini Chain Drive Auto Knife! Rat Worx Mini MRX
    https://www.youtube.com/watch?v=UoqOGxdtFis




    neni to špatnej nápad vlastně..
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    GGG: Jen opravim, je to Kujira (velryba). Velice omezena serie pro Masakage od kovare jmenem Ken Kageura. Pro zajimavost, cladding vyrabi ze srotu uhlikovek a maji hrozne krasnou patinu a celkove hrajou vsemi barvami. Mel jsem jednou v ruce neco jako santoku, snad 190mm, jadro AS, krasnej nuz. Moc se mi libi, jasnej ne-Sakai favorit a favorit z cele Masakage kolekce, Knifewear jako jeden z mala ma od nej snad vsechny noze. Urcite doporucuju.
    GGG
    GGG --- ---
    HENNYVILLE:

    Knifewear Ottawa ‏@KnifewearYOW 2 Jul 2014
    Kitaoka Yanagiba Suminagashi
    210 mm Kugira
    Kumo Nakiri
    Kotetsu petty
    Takeda ko-Banno
    FINSON
    FINSON --- ---
    LEXXA, HENNYVILLE: Fábky. Nechtěl jsem do toho tady rejpat, když do peněz rejpu všude jinde...
    CROSS
    CROSS --- ---
    Musí to bejt blbý, když je takovej celník náhodou nadšenec do nožů.
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    HENNYVILLE: ten Kato je kupovanej seconhand ze statu, kdyby se nekdo divil te cene, celnici v Nemecku to kamosovi otevreli a delali s tim nejaky procedury takze z 1500USD se nakonec stalo 2000USD.
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    LEXXA: Jo, pocital jsem to a je to kolem 240k czk :-) netusim kolik stojej tydle auta. Jen ten Kato je s danema a postovnyma lehce pod 50k czk.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    HENNYVILLE: to je tak v cene nove octavky?
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    HENNYVILLE: Btw. Na te fotce je nuz, kterych se podle Maksima (majitele shopu) udelalo 5ks. Je to Yoshiaki Fujiwara, vyrabi noze pod jmenem Kato, a je to bezesporu jedna z nejlepsich kudel co sem mel kdy v ruce. Vazi skvelych 300g, neznama uhlikovka ostra jak hovado, pul cm siroka u patky rucky (Xmeda styl) a hlavne ten kycovitej drak na nem to cely dovadi k dokonalosti. Toho draka delal rucne frajer kterymu je 95let. Vazne uzasna kudla. http://www.japanesenaturalstones.com/yoshiaki-fujiwara-240mm-gyuto-dragon/
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    Seznamy jo? Tady je jedna sbirka, podle me je potreba toto mit doma.

    VLKOUNEK
    VLKOUNEK --- ---
    BRUKEV: )) Proc uz nekdo ty seznamy nedoupl na nastenku?Se vzdycky tesim,vo noveho,kdyz vidim ty +xx novych a ....kuchynaky ;)
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    Tak je fakt, že flame o kuchyňácích tu dlouho nebyla...

    UBU
    UBU --- ---
    HENNYVILLE: To jsou všechny Sakai, jen o tom nevíš... :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam