• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    UBU: Ja pouzivam Atomu 140grit. Nemuzu si ji vynachvalit.
    LITTLEFOX
    LITTLEFOX --- ---
    KALIF_WH: ano, je to Arkady Dabakyan, ty jeho nože mi prostě sedly jak do ruky, tak do oka :-)
    WITTGENSTEIN: web nic moc, ale řeším spíš co umí jeho ruce ;-)
    UBU
    UBU --- ---
    Zase jedna perlička z webu, hustomega šutr Pohlreich selection https://www.vasekuchyne.cz/zwilling-ps-brusny-kamen-twin-stone-pro/

    Btw, používáte někdo na srovnání kamenů diamantový brousky z číny? Přivedl mě na to HENNYVILLE: a říkám si, že něco takového https://www.amazon.co.uk/..._1_1?ie=UTF8&qid=1476870065&sr=8-1&keywords=faidwkit+200+x+70+mm+Diamond by mohlo fungovat taky dobře... Zatím praktikuju smirek na skleněné desce a je to u některých šutrů práce fakt na dlouho...
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    LITTLEFOX: Nůž vypadá hezky, ale někdo by si ho měl vzít stranou a vysvětlit mu, že Comic Sans jako font websitu NENÍ dobrý nápad.

    Comic Sans, aneb proč se od něho držet dál - Shoptet.cz blog
    http://blog.shoptet.cz/comic-sans-aneb-proc-se-od-neho-drzet-dal/
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    LITTLEFOX: na link jsem nekoukal, ale podle raznice neni to arkady dabakian ? Dela i wootz cepele a jednu dobu dost spolupracoval s Romanem Stoklasou. Kazdopadne krasny a remeslne super veci.
    LITTLEFOX
    LITTLEFOX --- ---
    Na nedělní výstavě mě zaujal (mimo jiné) tento nožíř, kovář. Začínám přemýšlet, že bych od něho něco vzal... :-)
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    RASHEEN
    RASHEEN --- ---
    DRACONIK: mas zpravu..
    DRACONIK
    DRACONIK --- ---
    RASHEEN: jj toho myslim. chtel bych od nej udelat asi duplikat ty kudly :)
    RASHEEN
    RASHEEN --- ---
    DRACONIK: myslis toho z Mostu ?
    DRACONIK
    DRACONIK --- ---
    DRACONIK: mimochodem, hledam nahradu za tenhle nozik od pana Mufa. Ale kdyby nekdo vedel jak by se dal kontaktovat, budu rad...
    DRACONIK
    DRACONIK --- ---
    Ja fakt nejsem schopnej si vybrat... fakt des :) sorry Klukum z Konolu. Ale diky za skvely ukecavani, vazim si toho a doufam, ze jsem vas moc nenastval :)





    DRACONIK
    DRACONIK --- ---
    LEON_KOWALSKI: muzu vid:) ne, chtel jsem to vzit prochazkou a nechce se mi j tam nekde vazat venku.
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    budeš ho vystavovat? :-D
    DRACONIK
    DRACONIK --- ---
    Muzu na vystavu se psem?
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    WITTGENSTEIN: Yoshikazu Ikeda, san mai, aogami #1 (ze ktere skoro nikdo nedela) gyuto, komplet zakazkovej rozmer. Bude na tom hodne specifickej vybrus, a presto symetrickej. Ve zkratce, neco mezi Gesshin Hide a Mizuno Akitada hontanren, akorat v nejlepsi uhlikovce na svete :-)
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    HENNYVILLE: Co je to konkrétně?
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    SAMOUT: Podle poslednich zprav to vypada na leden/unor. Sam uz se na nej tesim jak maly dite )
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    HENNYVILLE: A kdy tobe vlastne dorazi ten zakazkovej zazrak :-)?
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    UBU: Ale ja se rad trapim s kamenama )
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam