• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    PETER_PAN: Čimž se teda velice liší od ostatních internetovejch obchodů, který zboží vybalí, pečlivě prohlédnou, případně ozkouší :-)
    Akorát že Šulc to holt hlásá na rovinu..
    SWIST
    SWIST --- ---
    PETER_PAN: jo no, vím že Šulc je lidsky nic moc.. Tuhle formuli jsem na jeho webu přehlédl.. :D Ale jinde jsem ten quartermaster nenašel.. A na to abych si ho nechal poslat z ciziny jsem neměl čas, jel jsem na víkend do ČR.. Posílat něco takového do Německa by nemuselo dopadnout dobře. :D
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    SWIST: Tak Šulc obecně je mimo realitu. Jako nejvic LOL je jeho hlaska na webu.

    NOŽE PŘED ODESLÁNÍM NEKONTROLUJEME ANI NA POŽÁDÁNÍ. KVALITA JE ZODPOVĚDNOSTÍ VÝROBCE A JEHO VÝSTUPNÍ KONTROLY.

    To by si mohla dat na stranky treba Alza :-) Az tam clovek ponese NTB ze vypadnul enter z klavesnice :)))
    FINSON
    FINSON --- ---
    WOJTYLA: Ne, před objednávkou jsem zvyklej koukat na podmínky: http://www.bladehq.com/cat--Shipping-Information--146 - najdi si dole sekci INTERNATIONAL SHIPPING. Uděla jsem, co chtěli, kontaktoval je předem s dotazem, jestli je OK objednat u nich automat s shippingen do ČR, oni odpověděli, že chtějí ID, aby si mě mohli registrovat kvůli úřadům, a já se slušně rozloučil, že za těchhle podmínek nic objednávat nebudu.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    FINSON: no počkej dáš do košíku a zaplatíš ne?
    nepleteš si to z Bladeforums?
    FINSON
    FINSON --- ---
    WOJTYLA: Tak daleko jsme ani nedošli :-)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    FINSON: tak jako já jim nechci poslat kartou 300$ a pak se hádat
    FINSON
    FINSON --- ---
    WOJTYLA: Hledám v mailu a nemůžu to najít, asi jsem to už mázl. Určitě ale po mně chtěli scan ID, možná dvou různých... však to zkus a uvidíš, můžeš je pak poslat do prčic sám ;-)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    FINSON: já chci právě Microtecha, co jako chtěj posílat???
    FINSON
    FINSON --- ---
    WOJTYLA: Nekoupil jsem od nich automat, protože jsou ve státě s fašounskou vládou, která po mně požadovala příliš mnoho papírů a potvrzení, aby jim dovolila mi ten nůž poslat.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    kluci máíte zkušenost s nákupama z Blade HQ? je to ok? co celnice?
    SWIST
    SWIST --- ---
    MANFRED: Jsem teď v něměcku.. Doma mám taky flexu a možnost poškrábanou pojistku vyleštit, poškrábání pod čepele vyřeším.. U ostré to naštěstí nedělá.. Ale i tak.. Každopádně díky za nabídku..
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    SWIST: Mám novou flexu. Pošli, poladim i s duhovou povrchovkou "Rostislav pokalitel 01". :-)
    Koukal jsem, že ten výrobce má i pár dobrejch vláken, třeba na bladeforu....Quartermaster Knives has explaining to do. Ale to má dneska skoro každej, i s těma konfliktama "made in USA" a výrobou kdesi.
    SWIST
    SWIST --- ---
    Taky jsem za ty prachy čekal vyladěnej nůž.. Ale to upevnění kolíčku je fakt na hovno, podle mě se musí časem uvolnit u všech balisongů co to mají takhle řešený.. Přeci jen se do toho přenáší dost vybrací a nárazů...
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    LEON_KOWALSKI: jasně, to si taky myslím, za ty peníze, že jo...
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    NEVILL: no nevím, možná je to normální jenom u Šulce :o) Quartermaster většínou dělá kvalitní nože
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    SWIST: To že je normální?? No nazdar...
    SWIST
    SWIST --- ---
    BIGGIE: mám McFly II Dress.. Drží ti i ten kolíček? Mě začal vypadávat po týdnu, je v místě kontaktu jenom sdrsněný.. Psal jsem Šulcovi a odepsal že to je normální, ať to slepím lepidlem na železo..
    BIGGIE
    BIGGIE --- ---
    SWIST: Mam uz 3tim rokem a bez problemu, vse drzi bez sebemensi vule, nic nikde nedrhne, jakej mas? Ja mam tanto, ted nvm jmeno noze
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    GGG: neodolal som a objenal si tento noz :) Najlepsia hlaska v recenziach: When carrying this knife around everything suddenly comes with a zipper :))
    SWIST
    SWIST --- ---
    Mimochodem ten quartermaster.. Nic moc. Jistící kolíček začal vypadávat a cvičná čepel je o kousek delší takže škrábe po ramenu pojistky.. Čekal jsem to lépe zpracované.. A číslo že série je jen na čepeli..
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    Jagdkommando to teda nejni, ale stejně se mi líbí....
    Microtech Giant Halo 3X-- Huge Knife
    https://www.youtube.com/watch?v=Z_jPlq6oZVQ
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam