• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    RASHEEN
    RASHEEN --- ---
    projekt lept :)

    XMEDA
    XMEDA --- ---
    sekacek

    Schrade Froe SCHF64 - Fire Prep Tool on Steroids
    https://www.youtube.com/watch?v=_z4Y0D__pxg
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    LEXXA:

    Bastinelli Creations Kalinou Karambit Fixed Blade
    https://www.youtube.com/watch?v=nS5vHVilmrA
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    LEON_KOWALSKI: to se mi libi. nejaky info by nebylo?
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    A hele ESEE dělá i KPZtky :o)
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    FINSON: nemaluj na zeď. Nožů se to týkat nebude .... doufám. Jestli jo, tak budu asi porušovat zákon. A uvidíme co udělají se zákonem o zbraních a střelivu. Proti tomu imbecilnímu paskvilu v Bruselu protestovali. Třeba to tady nějak odrbou.

    Jak se jmenuje ta kačena ženská co to do Bruselského lidového churalu dotáhla?
    FINSON
    FINSON --- ---
    LEON_KOWALSKI: Však ono to tady už taky moc dlouho nepotrvá, žádnej strach!
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    LEON_KOWALSKI: jasně no, a londýnský chán (starosta Khan) prohlásil že teroristické útoky zkrátka patří k životu ve velkoměstě, to taky povzbudí... :-)
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    teď se koukám na BBC na live projevy v House of Commons a je mi z toho na blití. Všichni tam vykládají jak je jim líto obětí, jak policie bránila svobodu občanů a zastřelila útočníka, jak hrdinný policista umřel atd... . Ani slovo o tom že to byli ONI v House of Commons, kdo sebral občanům možnost bránit se. Ani slovo o tom že by měli umožnit občanům mít u sebe něco co zastaví zabbělej dobytek, co se rozhodne vzít jim život.
    Nic. Jenom melou o tom, jak je jim to líto a že v ulicích je policie. Super. Tak v tom případě to ale musí udělat 1:1 - jeden občan jeden polda, jinak budou za pár dní, měsícu, až se zase něco stane, opět plakat jak je jim to líto.

    ..... jsem rád že žiju tady, kde ještě můžu mít v kapse nůž a na opasku teleskop. A ti co mají zbroják, pistoli. A ti co nemají tak aspoň plynovku.
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    LODBROG: Ano. A pak se diví, že jim někdo vleze do úřadu a vystřílí to tam od A do Z. A než přijede Policie tak jsou v klidu pryč. A střílejí jinde.

    V tom Londýně by dnes podle mě zabil víc lidí, akorát že šel do Westminsteru, kde jsou ozbrojení policajti. A ti ho sejmuli. Naštěstí.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    LEON_KOWALSKI: Klasické myšlení úředníků: když to považuju za problém, tak to zakážu a ono to zmizí.
    Bohužel to funguje jen pro zákonůdbalé občany, než jejich drtivá většina pochopí že zákony tu dodržují jen oni a zločinci se tomu ani nesmějou (protože se o to co ouřada zakázal ani nezajímají).
    Pak teprve začnou zákona dbalí občané srát na nařízení nablblých úředníků a jsme v šedé zóně.

    Úředníci uvažujou všude stejně - zakazovat/regulovat. Myslej si že jsou tak důležití, že měněj svět pouhýma rozhodnutíma.
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    NEVILL: obávám se, že ano. Téhle záminky ti byrokratičtí debilové určitě využijí. :-(
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    LEON_KOWALSKI: To mě taky napadlo, ale pro Brusel to jistě bude dobrý důvod k omezení nožů...
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    v souvislosti s tím co se dnes stalo v Londýně, mě napadlo:
    1) Jak je to možný? Občané přece nesmí nosit střelné zbraně ani, nože. To útočník nevěděl, že nesmí mít nůž?
    2) Kdyby ty zbraně nosit mohli jako v Izraeli a uměli s nima zacházet jako Izraelci, tak ho odprásknou ještě na mostě, než se stačil vybourat a ten nůž by ani nestačil vytáhnout.
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    FINSON: ja mam od Vildy Pokludy svuj fixed scandi a ten ti to udela, pockas si tak mesic a mesic a pul, ale komunikace super a nuz je luxusni
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    FINSON: jj, já to psal jen z hecu :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam