• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    JIKE
    JIKE --- ---
    LEON_KOWALSKI: Zrovna včera jsem to řešil ze málo lovců si tohle koupi po světě. Kor ze san mai III. Koukám na jednoho milovníka jídel a loví v Japonsku - Virutovice. A ten jede jen Bark River
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LEON_KOWALSKI: Sulc je majitel noze-nuz.com a zaroven ten pan na videu?

    Doma mi (pry) lezi balicek s prvnim nozem (thx spouste lidi z Nyxu za pomoc s vyberem), tak na me pls pomaji, zatim se v tom vubec neorientuji :-)
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    LAUNCHER: no, on to asi nikdo nekupoval, tak dal Šulc slevu :-)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    JIKE: No, vzhledem k tomu, ze se panovi na videu nedari ten nuz ani vyndat z pouzdra... cena nejspis odpovida kvalite.
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    JIKE: no jo, to je ale na EDC dost bizár :-))
    JIKE
    JIKE --- ---
    Za půlku lovecak

    CS36G COLD STEEL MASTER HUNTER PLUS FIXED GUTHOOK
    http://www.youtube.com/watch?v=dHnVFsWMWOA
    ISCH
    ISCH --- ---
    GGG: Muzu Ze uklidnit, casem se to treba stane.
    Zatim se o to snazim jenom ctyri roky :D
    GGG
    GGG --- ---
    ISCH: Podle meho by to chtelo lepsi marketing od plakatu pocinaje socialnimi sitemi konce a zmenit misto. Byl jsem na predminule akci a nedalo se tam hnout i kdyz bylo dle meho malo predejcu, na noze nebylo videt, natoz moznost si je v klidu vyzkouset. Mistnosti byly tmave, pro vystavu naprosto nevhodne. Vic vzduchu, svetla i prostoru.
    JIKE
    JIKE --- ---
    ISCH: mám pár nápadů jak to oživit, když tak pošta.
    ISCH
    ISCH --- ---
    FINSON: Stavil se pozdravit kamarady, nevystavoval.
    FINSON
    FINSON --- ---
    Byl tam Želva? Mám z něj pocit, že nestíhá vyrábět na zakázky, natož aby mu zůstavalo něco na výstavu...
    ISCH
    ISCH --- ---
    K ty vystave - opravdu nam chybeli velci prodejci seriovek, duvod neznam (nicmene se ani nehlasili, takze to neni z duvodu, ze bychom je odmitli).

    To, ze se u noziru tak nejak "toci" jejich kudly, je pravda, preci jen se snazi prodat, co doma maji a malokdo vyrabi "na sklad" x desitek nozu.

    Jarni vystava byva presne takova, jako byla u letos, proste malicko zdechla.

    Za to, kdyz vim, co se chysta na zimni, tak se mi uz ted dela malicko spatne, neb vim, ze s tim bude "trochu vic" prace.
    JIKE
    JIKE --- ---
    LUCKYBSD: ja to smazal chtel to přepsat, ale pak jsem zapomněl co. Myslim ze Real Steel pak dela plochy jeste ale neni to d2. Z D2 bych volil bud custom, nebo Oprwvdu kvalitní značku. Variantou je si tu d2 za studena prebrousit.
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    JIKE: jo tenhle real steel je super, sam jsem o nem uvazoval, ale 2x se scandi, kdyz mam jeste mory v uhlikovce, je zbytecny a ten observer s plochym vybrusem je v 440C coz prave nechci uplne :)
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    JIKE: ja vim, ale to je scandi, to uz mam ten woodlore od pokludy, takze potrebuju neco jako si koupil FINSON, jen jak jsem psal, bych preferoval jinou ocel :) kazdopadne stesti, ze jsem misto vystavy sel s kamoskou na pivo, protoze me to stalo 8x30kc misto nekolika tisic :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    LUCKYBSD:

    Můj Nůž.cz | Nože | Nože s pevnou čepelí | Real Steel Bushcraft II Satin
    http://www.mujnuz.cz/noze/noze-s-pevnou-cepeli/real-steel-bushcraft-ii-satin/

    FINSON
    FINSON --- ---
    LUCKYBSD: Já mám špatný zkušenosti s 420H, 440X jsou v pohodě :-) Měl jsem strašný leta SOG NW Ranger z 440A, sjezdil se mnou skoro celou ČR a kus Norska a nebýt těch debilních zubů na ostří u rukojeti (a toho, že jedna studentka strojařiny mi z něj ulomila špičku), mám ho dodnes :-)
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    FINSON: N690 je defakto 440C a s tou nemam nejlepsi zkusenosti, proto jsem na svuj woodlore chtel radeji RWL-34 a rad bych neco s D2 jeste :)
    FINSON
    FINSON --- ---
    LUCKYBSD: Mně se N690 líbí kvůli vyšší korozivzdornosti. O HRcy mi až tak nejde, ony ty tvrdosti nad 60 je už docela pruda brousit ;-)
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    FINSON: skoda ty N690, kdyby to byla opet D2, tak by me to lakalo
    FINSON
    FINSON --- ---
    JIKE: N690. Proaktivně doplním, že dřevo je merbau a piny nerez.
    JIKE
    JIKE --- ---
    FINSON: Moc pekny! A material čepelky?
    Nic jsem nevidel, urcite nemaznul, to by byl hřích :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam