• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    GGG
    GGG --- ---
    jake byste prosim doporucili japonske santoku do 2000,-
    idealne obchod v ČR

    diky
    ISCH
    ISCH --- ---
    MANFRED: Prej Conan!

    Já jenom:
    - rvu klipy
    - vyštípávám ostří
    - pěstuje rez i na N690
    - krájím bez uzardění i na keramickým talíři

    Takže rozhodně ničitel nejsem.
    Jenom... Nezdrženlivý uživatel!
    FINSON
    FINSON --- ---
    KALIF_WH: Bohužel, už je to dost dlouho zpátky :-)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    ZAPPO: Nech si oba :-)

    PM je modernejsi (viz to prehazovani klipsu). M ma spravnou velikost imho, ale potrebuje upgrade, vcera bylo pozde.
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    FINSON: a xmeda by pravdepodobne taky stal o link :-))
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    FINSON: nepamatujes si co to bylo za nuz ? zrovna vcera jsem presne tohle potreboval :-)
    FINSON
    FINSON --- ---
    KALIF_WH: Nějak jsem si zrovna vzpomněl na zavírák, co se kdysi řešil na Bladeforu: "Tímhle rozkrojíš kovadlinu." :-)
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    kor pokud maj office camo :)
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    FINSON: To je svinstvo :-) takovyhle durable predmety by se drahymu nozi stavet do cesty nemely :-)
    FINSON
    FINSON --- ---
    KALIF_WH: No patrně to byla hustá anti154CM / antiBM krabice, navíc maskovaná za úplně obyčejnou lepenkovou...
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    FINSON: a byla ta krabice alespon takticka ? :-)
    FINSON
    FINSON --- ---
    LAUNCHER: Jenom do krabice, samozřejmě, jinak bych to takhle nepsal.
    VACA
    VACA --- ---
    ale sakra, ja zas nechci pusobit jako uplnej BM fanatik. Nožů je mraky, každěj si najde to svý.


    Z teh elegantnějších se mě osobně hodně líbí např Mcusta Jazz:




    (todle je hrozně zapracovaná fotka, sry)


    (tu bych si chtěl jednou pořídit...)

    ale třeba Al mar umí taky dobrý nože, imho.. a spoustu dalších. Nicméně když byla řeč o technice, musel jsem s BM vyrukovat...
    VACA
    VACA --- ---
    LAUNCHER: jj, však také i tato má svoji levnější variantu 580, která byla ta co měla sloužit:



    Ta 581 (níže) vznikla až o roky později jako "luxusnější" verze. A mě se u ní teda víc líbí ten výbrus a hřbet čepele než u 580...

    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    VACA: Na mne zrovna tohle vubec nefunguje. Krome par specialnich jednotek je uroven vybaveni pro bezne jednotky tragicka. A u tech specialnich jednotek uz mas pomerne velkou svobodu v tom, ze si muzou sami mluvit do toho, co si vezmou (tudiz na ne ty vyberova rizeni v praxi zase tolik nefunguji).

    To je v poradku, proste se u armady musi resit cena, coz jednotlivec resit tolik nemusi, pokud si proste chce udelat radost :-)

    Tzn: Pokud se podivam ciste jen na zbrane, tak bych moje zbrane za zbrane beznych jednotek fakt nevymenil ani nahodou :-) A myslim ze ani proti tem relativne spickovym jednotkam se nektere me kousky stydet nemusi :-) Opacna situace je tedy logicky u streliva, ale tam ja nesmim mit nic zajimaveho a oni smi...
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    VACA: Mmch davam kladny bod za dalsi znacku, co ma rozumne logo od grafika :-)
    VACA
    VACA --- ---
    LAUNCHER: ja ti rozumim. Nicméně mě přijde že tedle tvar celkem funguje dobře. Jistota tam je.
    Já to teď asi nenajdu, ale před lety jsem o barrage sérii četl nějaký články (vícero), že když to ten Osborne designoval tak s tim měli snad v plánu vstoupit do nějakého výběru pro "law enforcement". Celkem se tam řešilo aby to fungovalo i v rukavicích nebo s mokrou rukou, či od mazlavé tekutiny, totiž od krve..
    Ale samozřejmě, za tím vším může být (a celkem jistě to také je) ukrytá i nějaká ta reklama pro náruživý amíky :D
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    VACA: Clovece budes se smat, ale vic co mi na tomhle tvaru vadi? U flipperu ti dole ruku zastavuje cudl. Na Spyderco mas nahore na cepeli tu "bouli" s dirou.

    Tady bych se bal, ze mi vcelku snadno sjede ruka na ostri.
    VACA
    VACA --- ---
    VACA: PS *ono to barrage teda prej původně bylo koncipovaný jako služební nůž. snad i do nějakýho výběrovýho řízení někde v usa. Od toho se možná odvíjí jeho tvar bez větších výstřelků, a nějaké to dimenzování konstrukce.. nevím.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    FINSON: Zeptam se mozna hloupe. Ale zabodla ten nuz opravdu jen do krabice, nebo tou spickou trefila neco tvrdeho, co bylo uvnitr te krabice?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam