• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    DARUMA: no, oproti RAT 1 a Avispě je to malý, no. Někomu to vyhovuje, ale já mám taky raději RAT 1.
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    OCTOPUSS: Já teda kupoval rat2 v USA za 600 a je to edc nůž ke kterému se neustále vracím. Co s tím máš problém ukrojit?
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    OCTOPUSS: cara cara?
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    OCTOPUSS: Nakonec jsem si nechal dát od ženy k narozeninám Rat 2. Bohužel hrozný zklamání. Nůž je pěknej (jako že super, tvar i materiál), ale je tak zoufale malej, že i rybička je snad větší. A tohle stojí přes tisícovku??

    ...takže hledám dál. Delší čepel a větší rukojeť
    JIKE
    JIKE --- ---
    Opinel dotaz jsem zahledl?

    $17 Opinel Folder VS $150 "Mystery" Knife - Which is Best for Survival / Bushcraft?
    http://www.youtube.com/watch?v=X0dL9m_DzlQ
    JIKE
    JIKE --- ---
    Off :MANFRED: měli tohle se nedá. Jeste pytel s pískem jde ale dost to ničí sipy. No pokud nějací budou tak budou zoufali...

    SMG1500 Steel Will Gekko 1500 Lockback
    http://www.youtube.com/watch?v=6IouAqbkbqU
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    JIKE: Jo, on je to problém, přijde mi, že výrobci terčovnic by měli víc zamakat. Do země je to klasika. Jednou se budou archeologové divit :-)
    JIKE
    JIKE --- ---
    MANFRED: zažil jsem to, nebo taky je nazivam věčný hřebík. Varianta je dural. do země do svahu nad 70metru je to jeste v pohode jak zpomalí. Ale na rovnou zem se často zamaskuje pod trávu(pokud nepotká sutr) A nejde najít... ale tohle kombi by se hodilo. Protože ani namazaný šíp s gumovym vyndavakem sem z hobry nebyl schopen dostat a polyuretan podobne (tim trenim se mi to natavi na šíp).
    Btw: cena dost prestrelena
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    JIKE: Právě. Znám jen šípy, který se daj po nějaký minele a setkání se stromem odborně nazvat na sračky, nikdy jsem nezískal kus, kterej bych mohl dál použít..pokud jde do země, je tam zaručeně šutr.
    KURE
    KURE --- ---
    MANFRED: to udela kazdej nuz, no a kdyz si u toho zlomis spicku? tak to bude vypadat jako tenhle vypada uz od zacatku :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    WAMP_ELF: diky za info. Šílený tyhle polovičaté věci
    MANFRED: no obcas by se to mohlo hodit ale spis často je ten šíp na odpis. Příkladně 70lbs Kladkac s Carbon sipama moc tvrdý nárazy nepřežije ale ze stromu to nemám sanci dostat.
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    MANFRED: hele zalezi na tom. Kdyz mas 3Dcko tak zvire muze byt pred stromem, nebo v zakrytu (nebo podstrel do korenu) takze strelec se muze obcas potesit takovym spis loudenim nez vyprostovanim sipu z kmenu. Jen to neni moc na dreveny sipy.. A ta spicka je dobre vymyslena. Nejlepsi je ta 30years zaruka na zlomeni cepele.
    SPIRALCZ
    SPIRALCZ --- ---
    DARUMA: Já na vaření v přírodě používám --Opinel No. 12 Explore-- mrkni na něj jsem max. spokojen
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    JIKE: Je to zbytečný. Počet lidí, co střílej na dvorku dřevěný šípy a loveckym hrotem reflexnim lukem do břízy je asi roven nule, s oním nástavcem je to o 20 éček nahoru plus ty extraktory s lišej podle toho, o jakej typ hrotu se jedná. Cosi jsem nastřílel, a podobný blbidlo bych teda nevyužil/nepoužil. Ale, jak říká Večerkovo pravidlo "Cokoli má svýho kupce".
    I když, když člověk nechá doma klíčky od auta, ten nůž je použitelnej..3:40
    Le Wing Tactic: couteau d'intervention par Wildsteer.
    https://www.youtube.com/watch?v=ukUZn9ZPTGM
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    LUCKYBSD: klasika.. jen bych uvital kdyby u tech CS kudel byl zadek rukojeti zakoncenej nejakym kusem kovu.. aby s tim slo mlatit. Jak ma CS Leatherneck
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    JIKE: protože on si prostě objednal model s firesteelem. Polovičatá recenze, nic míň nic víc.
    JIKE
    JIKE --- ---
    WAMP_ELF: pak nevim proc tam nedají i ten nastavec...
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    MANFRED: Ok, diky. Lněný olej to jistí.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    KURE: dokud mas pevnej nuz zabalenej v baglu, tak velikost cepele nehraje roli a nikoho ukecavat nemusis.
    Ja osobne bych si na ten cundr poridil neco lehkyho, ne moc drahyho ale presto dobryho - nejspis nejakou finku s plastovou rukojeti.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam