• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    KALIF_WH: chapu, ale myslim ze takhle to nefunguje. jsou treba spickovy sportovci s magnetickym balancnim naramkem na ruce, nebo kralici prackou v kapse. to neznamena ze to objektivne pomaha

    ale nechci tady narusovat debatu ktera sem ocividne patri, a reporty na ruzny kuchynaky mi prisly fakt zajimavy
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    KALIF_WH: Me to pripomina ty samy mechanismy jako na trhu s umenim. A jsem fascinovanej predstavou ze je mozny z lidi tahat takovy prachy za sutry z lomu, to uz je fakt vyssi divci, vlhkej sen kazdyho hrace kloboucku :))
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    HOBORG: uprimne receno, kdyby mi o tomhle zaniceni vypravel nekdo, komu vlastnima rukama neprosla na vyzkouseni pullka druhohor, predpokladam vcetne obycejnejch sutru a kterej nuz pouziva bezne jako pracovni nastroj, asi bych byl taky v pokuseni povazovat to za esoterickou picovinu.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    HOBORG: Kdo si hraje, nezlobi ;)
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    me na tom spis fascinuje jak rychle se da dostat do levelu ezoterickejch picovin za sileny castky
    protoze to co udela 100 let starej sutr z japonskyho holicstvi samozrejme zadnej "obycejnej" sutr neumi. neda se to zmerit, ale je to tam proste! :)

    ale jinak nic proti, "chapu" to jako konicek. nekdo sbira vlacky, nekdo drahy osklivy sutry, no
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    KALIF_WH: Mas pravdu, je to desitky az stovky hodin cteni, hledani, psani mailu, zkouseni. Ja ted treba vcera testoval Ohira shiro suita o ktere jsme byli presvedceni ze to bude ultimatni na finish ostri a zadnej velkej zazrak to neni. Nastesti to nestalo tolik, ale na druhou stranu to krasne lesti hagane. Vsechny indicije nasvedcovaly tomu, ze to bude super, vzhledem k tomu, ze mi jich uz par proslo pod rukama. Ale zrovna jeden toishi magor poptava mekkou Ohiru takze se asi proda jemu. Tady je fotka.

    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    HENNYVILLE: Musim rict ze tahle vasen je skoro az obdivuhodna :-) kor kdyz si clovek uvedomi, co patrani a sbirani znalosti to muselo stat :-)
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    jen pro predstavu vam sem dam sbirku kamenu jednoho cloveka, kterej se naturalum zacal venovat cca pred necelym rokem :-)
    153 best Stones images on Pinterest
    https://www.pinterest.ca/cevictorero/stones/
    a tohle se s nim snazim vyhandlovat
    https://i.pinimg.com/originals/8f/78/ea/8f78ea1a629c7bac0ad330d1c129c768.jpg
    vypada to na super ultimatni Shinden suita :-)
    JIKE
    JIKE --- ---
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    TWORBO: Wow, to hipsterské pídění se po paletách mi najednou začíná dávat smysl! ;)
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    REDSNAKE: treba za obi:) kazda neeuro paleta od shitzbozi z ciny, filipin, malajsie apod. ma ten potencial
    RASHEEN
    RASHEEN --- ---
    ..jeste trochu te struktury..

    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    TWORBO: sorry za ot, ale kde se takove palety z extickeho dreva daj sehnat?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    UBU: lol, a to je borec co se narozdí od místních znalců prací s nožem živí :D
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    RASHEEN: Hmm a pod tím Kulhánek! :)
    RASHEEN
    RASHEEN --- ---
    rysuje se neco na vanocniho kaprika :)

    TWORBO
    TWORBO --- ---
    tady jsem vyrabel jedno recyklovany prkynko z drev cizokrajnejch palet. neni to moc videt, ale je tam 5 druhu drev:) a slouzi zatim /vegetarianu/ dobre uz asi ctvrtym rokem....
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    ZAPPO: no na nekterejch drevech diky tem silicim terpenum nebo kyho certa se potravina drive kazi. myslim ze zasadni bylo maso na prklynku bud z dubu a nebo buku. /skoro bych rekl ze buk/ ze pri styku masa a dreva zadne ta cast masa velmi rychle šednout/zelenat
    GGG
    GGG --- ---
    ZAPPO: Podle meho jde i o to co se komu libi a jaky pouziva noze a jak moc vari, nekdo to ma spis na dekoraci, servirovani masa primo na stul atd., vari na tom minimalne a tak muze vzit i drevo ktery ma proste jen hezkou kresbu a klidne je tvrdsi/mekci...
    JIKE
    JIKE --- ---
    Ze by nejaky nuz konkurovat trailmasteru?

    KING Of All Knives | The $1000,- Beast Fällkniven
    http://www.youtube.com/watch?v=_8PUO54RSEo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam