• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    HENNYVILLE: Musim rict ze tahle vasen je skoro az obdivuhodna :-) kor kdyz si clovek uvedomi, co patrani a sbirani znalosti to muselo stat :-)
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    jen pro predstavu vam sem dam sbirku kamenu jednoho cloveka, kterej se naturalum zacal venovat cca pred necelym rokem :-)
    153 best Stones images on Pinterest
    https://www.pinterest.ca/cevictorero/stones/
    a tohle se s nim snazim vyhandlovat
    https://i.pinimg.com/originals/8f/78/ea/8f78ea1a629c7bac0ad330d1c129c768.jpg
    vypada to na super ultimatni Shinden suita :-)
    JIKE
    JIKE --- ---
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    TWORBO: Wow, to hipsterské pídění se po paletách mi najednou začíná dávat smysl! ;)
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    REDSNAKE: treba za obi:) kazda neeuro paleta od shitzbozi z ciny, filipin, malajsie apod. ma ten potencial
    RASHEEN
    RASHEEN --- ---
    ..jeste trochu te struktury..

    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    TWORBO: sorry za ot, ale kde se takove palety z extickeho dreva daj sehnat?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    UBU: lol, a to je borec co se narozdí od místních znalců prací s nožem živí :D
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    RASHEEN: Hmm a pod tím Kulhánek! :)
    RASHEEN
    RASHEEN --- ---
    rysuje se neco na vanocniho kaprika :)

    TWORBO
    TWORBO --- ---
    tady jsem vyrabel jedno recyklovany prkynko z drev cizokrajnejch palet. neni to moc videt, ale je tam 5 druhu drev:) a slouzi zatim /vegetarianu/ dobre uz asi ctvrtym rokem....
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    ZAPPO: no na nekterejch drevech diky tem silicim terpenum nebo kyho certa se potravina drive kazi. myslim ze zasadni bylo maso na prklynku bud z dubu a nebo buku. /skoro bych rekl ze buk/ ze pri styku masa a dreva zadne ta cast masa velmi rychle šednout/zelenat
    GGG
    GGG --- ---
    ZAPPO: Podle meho jde i o to co se komu libi a jaky pouziva noze a jak moc vari, nekdo to ma spis na dekoraci, servirovani masa primo na stul atd., vari na tom minimalne a tak muze vzit i drevo ktery ma proste jen hezkou kresbu a klidne je tvrdsi/mekci...
    JIKE
    JIKE --- ---
    Ze by nejaky nuz konkurovat trailmasteru?

    KING Of All Knives | The $1000,- Beast Fällkniven
    http://www.youtube.com/watch?v=_8PUO54RSEo
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    ZAPPO: z CZ drev urcite jasan, tresen, orech. Zbytek je prevazne moc mekkej nebo az moc tvrdej.
    UBU
    UBU --- ---
    HENNYVILLE: per to do me :-)
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    UBU: dopredu ti radim, nechces to videt na zivo :-) zatim neznam nikoho kdo by odolal :-) a je urcite dobry se nedivat jen na weby co se zabyvaji prodejem kamenu. Jestli chces, muzu di poslat link kam se podivat a to je opravdovy misto kde opravdovi magori nakupujou opravdovy naturaly :-)
    UBU
    UBU --- ---
    HENNYVILLE: U tech zajimavejch finisheru sem koukal, ze ceny behem par let vzrostly treba petinasobne a některé i vic. To je úlet a navic to furt stoupá, furt si nejsem jist, jestli se toho chci ucastnit kdyz jsem se syntetikou spokojenej. Bude to chtit videt na zivo.
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    UBU: Jo, Takayuki jsou urcite super, taky jsem je mel doma jako prvni na testovani a byl jsem z nich nadsenej. Kazdopadne v tech gritech od 2k nahoru se daji poridit ultimatni naturaly za par korun. Ja ted cekam na moje Aizu od Watanabe ktery vyslo se vsim vsudy asi na 3000kc. Akorat sutry levelu suita a tehdle finisher uz jsou proste o hodne drazsi.
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    a ja mohu jen doporucit....
    Matějova dílna! / jedu si dřevo!
    http://matejovadilna.cz
    UBU
    UBU --- ---
    HENNYVILLE: hele, ne, fakt o tech sutrech nechci nic slyset, vubec te neposloucham a uz to sem radej nedavej, ok? To je desna dira ne prachy.
    Jinak testuju ty Takayuki Sakai od Roberta a ty 400 a 1000 jsou strasne prijemny sutry, uplne si s tebou povidaji, ta odezva je bozi. A ta 4K je taky hodne zajimava.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam