• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    MABLUNG: K tomu filcovemu kotouci, to chce hodne opatrnosti a pozornosti, je to dost zabijak z hlediska nezkuseneho cloveka je jeste lepsi upnout nuz do sveraku a kotouc hodit na vrtacku ale i tak to zvladne pri zakousnuti slusne nafackovat. Nevim jestli byl original noze zrcadlo a nebo nejaky jiny finish ale jak uz psal Xmeda tak smirgly a pot a slzy pri rucni praci to zvladnou taky vyhoda je, ze clovek snaz udrzi rovinu nez s jakymkoli unasecem, na vrtacce flexe atd. ty maji tendenci zaborit se a jit trochu pres hranu coz dela lehkou cocku.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    MABLUNG: v kazde nastrojarske dilne, u brusice, nebo si upni vrtacku do sveraku, kup filcovej kotouc s brusnou pastou, nahrubo rucne vylesti 3000grit smirglem s vodou a pak jed kotouc dokud nebude zrcadlo :)
    MABLUNG
    MABLUNG --- ---
    Potřeboval bych rozleštit poškrábání na čepeli nože z A-2. Poradíte mi, kde by mi to mohli udělat?
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Zavírací kapesní nůž Ruike 801-SF
    https://www.youtube.com/watch?v=_bH5PL5WEEg
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    XMEDA: Ok tim se nicmene tvoje zasluhy nijak nesnizujou :-))) ze ses nezistne podelil o Krakenovo video :-)))))
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    KALIF_WH: on Kraken si.. :)
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    XMEDA: Povedeny video :-) vychytal si cas kdy tam fakt nebylo tak narvano :-) a dokonce si zachytil krom nozu i pohledny blond damy :-)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Pražská vánoční výstava nožů 10.12.2017
    https://www.youtube.com/watch?v=QcPgBHALw3M
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    PPVN za me hezke kousky, navstevnost odborne i divacke casti znacna, jenom mi opet prisly lito ty davy, k necemu se clovek skoro neproboxoval, pokud se tam nechtel na hulvata cpat. Rekl bych, ze i prodeju by mohlo byt vic, kdyby bylo vic prostoru. Takhle si clovek co se chvilku rozhodoval jestli si neco vezme nebo ne ve chvilce ocitnul na pozici "zdovolenim uz tu na to koukate dlouho my se chceme taky podivat". Kazdopadne organizatorum velke diky ze tu nevdecnou praci odmakali a z me strany to nemela byt snaha hledani zbytecnych much.
    ISCH
    ISCH --- ---
    WAMP_ELF: Ano? :)

    CHINGACHGOOK: No já jsem taková malá a nenápadná... Kdys byl naposled na očním?

    STALK: Vždycky je tam víc nožířů, než prodejců :)
    CHINGACHGOOK
    CHINGACHGOOK --- ---
    STALK: ja byl dnes na sve prvni vystave nozu, zahlednul jsem jen cold steel a nejaky celovky.
    STALK
    STALK --- ---
    CHINGACHGOOK: letos tam bylo mnohem víc nožířů než prodejců - obchodů... zdálo se mi to nebo to byl nějakej záměr. - odpuste kumštýři - nic ve zlém, jsem fanda spíš továrních nožů ;)
    CHINGACHGOOK
    CHINGACHGOOK --- ---
    ISCH: omg, kde byl krb netusim :) vsiml jsem si u schodu tech divozenek s parohem v uchu, to neslo prehlednout, pak uz se jen pretlacoval s dedkama. Nakupuju, chci platit a nacpe se predeme dedek dost beutalnim zpusobem, peklo tohle :)
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    hmehm :-)
    ISCH
    ISCH --- ---
    CHINGACHGOOK: Ja sedela u krbu a koukala na Tebe.
    CHINGACHGOOK
    CHINGACHGOOK --- ---
    ISCH: ja po tobe patral a pak jsem si vsugeroval, ze tam nejsi :) navic jsem byl vztekly z tech davu.
    ISCH
    ISCH --- ---
    CHINGACHGOOK: Jj a me jsi statecne vyignoroval :D
    CHINGACHGOOK
    CHINGACHGOOK --- ---
    Tvl maso, jsem tam byl dopoledne a tam nebylo k hnuti.
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    ISCH: teda panove ze se nestydite, to vazne neni nikdo prazskej kdo by nabidl pomocnou ruku? A zrovna mezi "nama". Ziju v tom ze uchylove do zeleza byvaji kluci " ze stare skoly"...
    FINSON
    FINSON --- ---
    KOUDY: Papi tam prý bude mít i hodinky.
    Já se tradičně nedostanu nikam, užijte si to zítra!
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ISCH: jj vim..mozna se stavim od nej neco vzit..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam