• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KURE: to sou uplne jiný kudly


    SIRIUS: tvl já bych dal ruku do vohně že tohle je kopie nečeho co jsem videl...

    tady je teda link i když bude zas hejt že propaguju čínský sračky, ale hlůedám origoš proto abych si ho koupil...

    https://www.aliexpress.com/...-tactical-folding-knives/32821306341.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.2XPvFy
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    WOJTYLA: a nebo peklo zamrzlo a cinan udelal vlastni design :D
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    SIRIUS: Ze by cinani kopirovali cinsky kopie? Nevim covece nevim proc mam dojem ze jsem ten tvar nekde videl uz.
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    WOJTYLA: neni to sanrenmu?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    NEVILL: Ja mel napred dojem esli to neni Benchmade ale asi neni.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    WOJTYLA: kde já jsem jenom tohle viděl...možná nějaký Böker?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    cus kluci nevíte co je tohle za originál kudly? tohle je náká fotka z Aliexpressu ale zajímalo by me co je to za kopii repsektive co je originál páč bych si ho chtěl koupit



    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    GGG: Hele bylo to lepidlo! Ale dal jsem to dolu už, něco byla opravdu slanina :D jinak je to za 100 euro.
    GGG
    GGG --- ---
    HE11_KNIGHT: kolik za nej chce? Nemuzu si pomoct ale na treti fotce vidim u rucky lepidlo po cely sirce...
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    REDSNAKE: Ja uvažuju, že bych si pravě ještě zkusil udělat přimo z te kosti.
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    REDSNAKE: Jo jo to je od neho :)
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    FINSON: Jj taky jsem zvedavy jak bude slouzit :) jinak puvodne jsem mel objednanou Finku, ale nejak jsem zabrousil Sampovi na YT kanal a musel jsem tu objednavku rychle změnit :)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    FINSON: Díky, už jsem si to našel, podle značky dokonce u pána odkud pochází i HE11 nůž
    Yakut knife Junaak / MilanKalmar - SAShE.sk - Handmade Nože
    https://www.sashe.sk/MilanKalmar/detail/yakut-knife-junaak


    je to tam pěkne popsaný, prej tradice vycházející z toho, že používali nože z kostí a ušetří se tím na materiálu při zachování pevnosti čepele. Ale to vy všichni asi znáte.
    FINSON
    FINSON --- ---
    Ale samozřejmě nic proti, HE11_KNIGHTe, je to hezký! Zkusím se připomenout po půl roce nebo po roce, budou mě zajímat praktické zkušenosti ;-)
    FINSON
    FINSON --- ---
    REDSNAKE: https://en.wikipedia.org/wiki/Yakutian_knife
    Jinak je toho teď plnej Knife.cz, připomíná mi to módní vlnu podobou Sebenze, jednu dobu tam taky na fotkách nebylo nic jinýho :-)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    HE11_KNIGHT: Sorry, nevyznám se v tom, netuším jsem, že to je nějaký konkrétní označení typu.
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    REDSNAKE: Ja psal že je to Yakut .. tak nevim co vic mam psat k tomu vybrusu :)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    HE11_KNIGHT: tak to joooo. A proč to má na jedný straně takovej výbrus a na druhý makovej?
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    REDSNAKE: Spis od slaniny co jsem řezal :)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    HE11_KNIGHT: tam kde navazuje čepel na ručku to je zapatlaný od lepidla?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam