• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    RASHEEN: Tímhle: https://www.naturaliter.cz/kleste-a-nuzky/3002-derovaci-kleste-otocne-8591715459488.html Nebo nějakým vysekávačem.

    Jakmile to budeš pálit, vrtat atd., bude to vždycky hnusný.
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    GALENIUS: stara dobra vrtacka?
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    RASHEEN: to znám. Ale silikon to trhá
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    Omlouvám se za dotaz mimo nože, ale chtěl bych se zeptat mísních řemeslníků - čím proděravět silikonový pásek? Nemáte zkušenosti.
    Z Ali jsem pro manželku objednal silikonový pásek ke sportovním hodinkám (ani výrobce nenabízí správnou velikost) a potřebuju přidělat pár dírek.
    Propálit?
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    Checht, to mi připomíná jak jsme kdysi pátrali po tom, jaký strašně prďácký nože používali ti opravdoví trapeři a zálesáci - a byli strašně zklamaní, když se ukázalo, že oblíbené byly třeba řeznické nože, co se snadno naostří na každém šutru. :D
    KURE
    KURE --- ---
    GILDARIUS: zadny. je to primitivni vybrus s kterym se "musis naucit" (prelozeno do cestiny, reze naprd). nekde jsem zachytil ze ten tvar je puvodne z toho ze cepel byla vybrousena z (duty) kosti.

    PRAASHEK: ano, taky pro to je to tak rozsirenej tvar cepele... :D
    GILDARIUS: je to popularni a kazdej to chce "do sbirky".

    CHINGACHGOOK: ano zvladne to udelat sibiřskej křovák s technickym zazemím mladší doby kamenný.
    RASHEEN
    RASHEEN --- ---
    Jakut ma sve opodstatneni,stejne jako finka v historii obou typu nozu....dneska tomu rikejte treba hipsterina/coz muzete rict treba i o katane,tantu,nebo o obycejnym srpu...vsechno ma svy duvody,sec uz dneska mene pouzivane...treba u jakutu je vyborna prave to defakto jednostrane ostri,tim padem skvela brousitelnost,podobne jako vybrus do nuly u finek...nepotrebujes zadnej forichtung,ani extra skills,ale jenom rovnou brusnou plochu...
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    CHINGACHGOOK: těch využítí tam je víc .. každopádně to vyboulení shledávam jako velkou výhodu při prácí s tvrdším matrošem.. na dřevo je to ideální. Dělat s ním hobliny jak dřevěné tak z mraženéhých potravin (slaninu už budu krájet jen mraženou) je lahoda.

    Jinak tento nůž bude asi hipsteřina stejně jako finka, kterou má opravdu skoro každý.
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    ECLIPSE: Dekuju panove, prave jste mi vzali dalsi iluzi :-)
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    KALIF_WH: Sorry, this item can't be shipped to your selected address.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KALIF_WH: to je specialita amazonu. obcas se stane ze ti nabizi shiping sem ale pak pri checkouty napise ze do CR neni mozne zbozi dodat.
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    ECLIPSE: proc to neumi amazoon ? respektive urcite jsi po tom nejak patral vic nez ja, mne to na prvni dobrou nabizi shipping do Czech republic ale pokracovat v nakupu jsem nezkousel. tak me jen zajima jestli to proste nezohlednuji na strankach a nebo jde o jiny lapsus.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    ECLIPSE: skoda ze jsem tohle nevidel driv. ceny jsou fakt dost fajn. kdyby kamarad selhal napis a treba to vykoumame nejak pres muj CoMat
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    LEXXA: Shipito znám dobře, ne ne chtěl jsem ho trochu dřív (ideálně Cz shop), když počkám do května kamarád mi ho doveze.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    ECLIPSE: zalezi na to jestli chces TEN nuz nebo nuz za TUTO cenu. shipito ti to doruci z USA ale zdarma to nebude
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    Zdravím, dotaz, nevíte kde bych tenhle sehnal na českých shpech? https://dalstrong.com/collections/shogun-series/products/ss-7-in-santoku Dalstrong nedoručuje mimo US a ani Amazonu to nejde.
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    LA_PIOVRA: googluj tez golok a chandongs
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    BLOWUP: je to imho kratkej parang, selskej nuz-sekac z jizniho Thajska, Malajsie, jiznich Filipin, Indonesie. Pusobi to jak nejakej suvenyr ze 60s:)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    KALIF_WH: Me slo spis o ten divnej tvar ty plechovy cepele, vypada to jak nuz na roztirani masla nebo tak.
    Slonovina je samozrejme blbost :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam