• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    FINSON
    FINSON --- ---
    NOMAAD: To byla ode mě ironie, každopádně pokud jsi ochotný něco málo nabrat, předem moc děkuju! Teď musím pracovat, ale později napíšu SZ ohledně jednoho nebo max. dvou kousků , jestli můžu být tak troufalý.
    NOMAAD
    NOMAAD --- ---
    Neco bych asi dovezt umel.
    NOMAAD
    NOMAAD --- ---
    FINSON: budu tu jeste mesic a chybu jsem myslim neudelal.
    FINSON
    FINSON --- ---
    NOMAAD: Udělals velkou chybu! Jestli v tom Japonsku ještě jsi, myslím, že se najde povícero Nyxáků, co budou prosit, abys jim taky něco nakoupil a přivezl.
    A já klidně začnu :-)
    NOMAAD
    NOMAAD --- ---
    KALIF_WH: Ona to ve skutecnosti je takova dost hruba kudla,spis naradi nez umelecky dilo.To se mi na ni ale prave libilo.
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    NOMAAD: ta magnolie je nadherna
    NOMAAD
    NOMAAD --- ---
    A tenhle si koupil:Makiri,uhlikova ocel,strenka dravo Magnolie.

    NOMAAD
    NOMAAD --- ---
    Jen tak pro zajimavost,jsem v Japonsku a byl jsem se podivat v krame s nozema.









    ROZCOS
    ROZCOS --- ---
    ROZCOS
    ROZCOS --- ---
    tak já taky jeden nedávno dodělanej.. čepel kupovaná uhlíkovka, rukojet dřevo ziricote (nebo tak nějak) a pochva z dubový parkety





    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    Po chvili odmlky taky nejaka dlouho rozdelana novinka, jeste ji asi ceka patina. Sendvic 19xxx oceli, rukojet kost, buvoli roh, bronz.

    VXP
    VXP --- ---
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    B3DA: ty kleště jo. Kdyby se jim k tomu podařilo udělat nože na onehand jako to má Leatherman a SOG, bylo by to super.
    B3DA
    B3DA --- ---
    LEON_KOWALSKI: powerassist je moc peknej.
    jinak mas pravdu, taky polovicka tech nastroju vyklopnych ven bez nutnosti otevirani klesti je daleko pouzitelnejsi u leathermanu uz jen diky smeru cepele. jsou to ve vetsine smeru vyladenejsi multitooly.
    ale ty teleskopicky kleste jsou hrozne fajn :)
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    B3DA: akorát že MP 600 má všechny nástroje, včetně nožů, uvnitř, takže musíš pořád otevírat a zavírat kleště. To už spíš SOG powerassist.
    Letherman Wave, Surge, TTi, mají oba nože one hand, a pilky a pilníky přístupné z venku

    How-to: Leatherman Charge TTi
    http://www.youtube.com/watch?v=9DpTeZtkyyg

    B3DA
    B3DA --- ---
    pri vsi ucte k leathermanum, jednoruc reseni ma imho lepsi gerber mp600
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    AZIM: no, uvidíme kdy to pustí ven. Každopádně jsem zvědavý na první uživatelské recenze.
    AZIM
    AZIM --- ---
    LEON_KOWALSKI: v tom videu snad říká že multitooly v dubnu a ty nové rádoby tooly bez kleští v polovině roku
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    LAUNCHER: dik. název je logickej, ale fakt mne nenapadl ☺
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam