• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    KURE: Jestli pousti mastnotu a je cejtit po rybe tak bych skoro zvazil gyndu...
    KURE
    KURE --- ---
    XMEDA: :D :D hmm, co tak asi pouští mastnotu a je cejtit po rybě... :D
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    STALK: jo ryba by to mohla byt... a cim konzervovat rybu? :D
    STALK
    STALK --- ---
    XMEDA: tady píšou: Rukojeť byla vyrobena z bukového dřeva, potažena rybí kůží z vyzy velké nebo jesetera a ovinuta splétaným drátkem z bílého kovu. http://www.vhu.cz/exhibit/ceskoslovenska-savle-pro-dustojniky-armady-vzor-24/
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    KURE: a je to kuze? Ta textura mi prijde strojni.
    KURE
    KURE --- ---
    XMEDA: kuze? necim na boty?
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    poslyste.. cim se nejlip cisti a pak konzervuje takovahle rukojet? (savle vz24/27 cetnicka)



    Ta mosazna cast je asi jasna, proste jen vydrbat, vylestit a zastrikat ballistolem.. ale ta rukojet je otazka.
    FINSON
    FINSON --- ---
    LUCKYBSD: What? :-O
    Jsem se rozkamarádil s Mr. Hortonem, když své fixed holobyty hromadně řezané vodním paprskem a ošmrdlané 400 smirkem začal nabízet za $350+ a zavíráky za $850+, tak tady ani nebudu začínat...
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    LUCKYBSD: 6850,-? :D Okey :D
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    VOMAJDA: no za dva litry mozna, ze bych uvazoval, ale jelikoz je to z n690 (ekvivalent 440c) a chtej za to 6850,- Kc, tak at si to nechaj, za to mam custom nuz od nozire v jednom originalu
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    jojo..taky na neco od nich koukam posledni dobou.
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    VOMAJDA: jj, uz to tu prebehlo. Mne sa pacia aj ich sucasne modely.
    VOMAJDA
    VOMAJDA --- ---
    Acta Non Verba (anvknives.com) ve spolupráci s Hard Taskem (hardtask.eu) navrhli nůž a momentálně probíhají předobjednávky na první číslovanou sérii 100 kusů. Měl jsem v sobotu v ruce 3D model a musím říct, že se mi fakt líbil, drží se to super, čepel má jednoduchej (až bych řekl "obyčejnej") tvar, nikde žádný serepetičky navíc, prostě takovej pracant. Kdo máte rádi tenhle typ nožů, doporučuju omrknout.

    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    NEVILL: jj, můj starý TTi (S30v) je taky dovezený z Ameriky, takže mě i s přídavným bit pouzdrem vyšel na 3200,- kaček.
    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    VACA: AZIM: V americve si daň (sales tax) ještě taky přirazí, ale většinou se tam počítá až následovně a není v udávané ceně. Ceny to jsou úplně vpohodě.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    AZIM: V pohodě, jako mě tyhle ceny taky děsně serou...ovšem tady je to alespoň "dobrý" v tom že se to zřejmě týká prodeje pro Evropu a nejen že si to napálil český distributor...

    Třeba já si před pár lety kupoval Charge TTI na pražské výstavě nožů, byl tam chlapík co to nakoupil v Americe s nějakou množstevní slevou a nějak se mu to povedlo to sem dovézt, takže pak nestál těch 6,5K, ale snad jen necelé 4K...
    AZIM
    AZIM --- ---
    NEVILL: tak jsem vůl já, asi je to tedy normální, omlouvám se i za tu výzvu k evakuaci střevních prostor
    VACA
    VACA --- ---
    HE11_KNIGHT: Jj, a mam za to ze v USA spotrebni dan ani nemaj. +je to proste jejich domaci produkt.

    U nas se dph pocita z celkovy ceny po zapocteni postovnyho a cla..

    Me osobne trochu nastvalo, ze kdyz mi obchodnik neco posilal s postovnym zdarma (=postu zaplatil on, respektive stejne jsem ho zaplatil uz v cene zbozi..), tak nas celni urednik na prepazce vyndal tabulku, kouknul na rozmer a hmotnost zasilky a zapocital mi extra postovny podle sveho... ze kteryho jsem pak jeste zaplatil to clo a dph. Proste parada!
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    AZIM: ale je tam marže, Wawe + v Americe je za 99,95 $, v Německu za 149 Eur, v ČR za 3990 Kč
    AZIM
    AZIM --- ---
    77WHITE: jasně, zrovna jsem poslal 5000 dolarů egyptský princezně na právníka a vrátí mi miliony ... každopádně ti na dovoz a clo seru, proč ta šílená marže teda není na wave, wingman, charge atd. atd. ...
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    AZIM: Tys nikdy neplatil clo a postovny z US?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam