• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    ALTAR_OF_FILTH: jo, to je fakt, to se mi stalo mockrát... :O/
    ALTAR_OF_FILTH
    ALTAR_OF_FILTH --- ---
    Na Leathermanu je blbá jedna věc, a to je, že kleště při použití docela bolestivě "koušou", pokud si člověk nedává extra pozor.
    DACELO
    DACELO --- ---
    Rozdíl mezi Charge (TTi) a Charge plus je (hlavně) ve vyměnitelných štípačkách.

    Jinak zákaznický servis a záruku Leathermanu můžu taky jenom doporučit - zlomil jsem kleště (páčil jsem s něma šekl na lodi), zavolal na české zastoupení (připraven že si opravu zacvakám, pač moje blbost a dělal jsem co jsem neměl), poslal starý a za pár dní mi přistál v poště nový kus. Což mě trochu mrzelo, pač ten můj měl po letech používání hezkou patinku :). Ale ten "nový" už ji taky sbírá třetím rokem.
    BRABI
    BRABI --- ---
    MUTOID: mám Wave a při použití v práci je to takové hobby nářadí. Plánuju pořídit větší Surge
    VOMAJDA
    VOMAJDA --- ---
    MUTOID: Leatherman (ať už jakýkoliv) můžu doporučit už jen kvůli tomu customer servisu - nedávno mi kámoš na MUTu ulomil takovej ten "Nástroj pro rozborku zbraní", zavolal jsem českýmu dealerovi, tam mi řekli, ať jim to celý pošlu a za týden jsem měl doma fungl novej kus.

    A to všechno dávno po záruce, bez jakýhokoliv dokladu o koupi nebo účtenky.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    MUTOID: Tím TTi je myšlen Charge? Mají ho třeba na Alze, je to teda Charge TTi Plus, nevím co je přesně na té Plus verzi jiné oproti té dřívější...snad jen střenky vypadají trochu jinak.
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    LEON_KOWALSKI: tti jsem koukal ale uz se neprodava no... prave ty bity me rajcujou protoze behat pokazdy pro extra nastroj nebo u sebe tahat navic je dost opruz... ok takze zatim surge vede :) dik
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    MUTOID: za mě
    1) TTi
    2) Surge
    3) SwissTool x+

    Mám všechny, všechny jsou super. Surge má vyměnitelný pilky, což rozšiřuje možnosti použití.
    A s bit nástavcem nemá chybu, protože pak tam jdou použít jakékoliv bity. A nástavec se strčí do boční kapsy v pouzdru.
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    koukal jsem tu na diskuze o multitoolech... gerber co jsem kdysi dostal odesel, resp. ulomil jsem kleste a vubec snesl uz kotel cca 10let tryzneni a tak ho chci poslad nadobro do duchodu
    kmchci nejaky velky multitool na praci, zadnou fiflenku pro edc ale poradnyho makace, tak jsem koukal na leatherman surge, potrebuji poradny kleste, bity, kudlu pilku a nuzky
    mate nekdo nejaky zkusenosti se surge? nebo doporucite nekdo nejaky uplne jiny multitool nikoliv od leathermana?? predem dik
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    Něco z vlastní produkce.
    80CrV2, Padouk , Dub. 61HRC
    IMG-20200520-183103
    FINSON
    FINSON --- ---
    XMEDA: Krásní kluci. A ty fialky!
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    XMEDA: Hele, to snad ani nebylo nutný.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    How much can the hardest SUPER STEEL HANDLE!? | Destroying our best knife...
    https://www.youtube.com/watch?v=gpAW6JtlJNE
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    Díval jsem se na Kramerovy stránky, ale všechno je to už v režii velkých chlapců jako Zwilling nebo Henckel.
    Kramer má zakázkovou výrobu a astronomické ceny, 30k dolarů žádná míra.
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    KALIF_WH: Doporucuju se mrknout aspon na Prazskej dil.)
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    HENNYVILLE: Nedivim se Bourdain byl sympatak, s prijemnym civilnim projevem a nemel problem i jako laik prijit k profikovi a nekladst debilni otazky, ale proste se normalne zajimat. Ty jeho kucharske vylety jsem nesledoval, ale serku s remeslama docela jo.
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    KALIF_WH: Tudle aukci sem sledoval vyrazne pozorneji nez ty ostatni )


    Anthony Bourdain iGavel Auction Results Total $1.8 Million, Including Bob Kramer Knife
    https://www.esquire.com/food-drink/amp29701714/anthony-bourdain-auction-results-bob-kramer-knife/
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    Bourdaina jsem mel rad, skoda ho, tohle video je uz starsiho data, ale pokud si dobre pamatuju tak tam mel Kramer super zpusob vareni v dilne :-)
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    Raw Craft with Anthony Bourdain - Episode Four: Bob Kramer
    https://www.youtube.com/watch?v=4x0f2b_0kn0
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    LUCKYBSD: mam podobnej v s30v a je to jeden z nejlepsich cena/vykon nozu v tedle oceli co se da koupit. Jediny co me vlastne vadi je trochu horsi otvirani jednou rukou, ale jinak sou to skvely noze
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam