• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    Dobrý je, že má u zboží hodně fotek a videí v tom vede, to ostatní nemají.
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    STALK: Jike už to tady několikrát psal, třeba to zopakuje :-)

    Za mě:
    - např jeho “Komunikujeme pouze e-mailem” znamená, že si kamarád objednal kuchyňák
    a až za tři týdny dostal mail, že není skladem. (Z mujnuz ho pak měl obratem).
    - mě se stalo něco podobnýho, ale napsal mi to rychleji .... za týden :-)
    - některé firmy, které dřív měl v nabídce (a ostatní je bez problémů mají), prostě vyřadil z nabídky (někdo říkal, že kvůli tomu, že by s nimi musel mít jako prodejce smlouvu, nebo tak něco). Např SOG, Fallkniven, Benchmade, Buck, atd...
    - “Platby převodem nepřijímáme” .... tak ať si trhne :-) je rok 2020.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    DILDOO007: hele je to asi 12 let co jsem od nej neco kupoval. tehdy chtel penize na ucet.
    STALK
    STALK --- ---
    DILDOO007: já sem si tam právě už koupil pár nožů - a všechno v pohodě. Mam k tomu vebu taky nějakej vztah - ty videa, ten design, celý mě to vlastně trochu pervezně baví - navíc o generaci starší příbuznej to tam miluje a brouzdá si tim jako enciklopedií (nic moc si nekupuje, je na sebe žid) a tak to máme jako takový společný téma.- no a pak si vždycky vspomenu že sem tady čítal nějaký poměrně příkrý odsudky ale už si nemůžu vspomenout o čem to bylo - tak se naprosto vážně ptám. - je ten člověk nějakej levák? dělá škodu v "komunitě"?, kecá blbosti o nožích? nezvedá prkýnko? žere děti? ;)
    VACA
    VACA --- ---
    Hehe, ja to beru jako skanzen. Pokazdy kdyz tu stranku otevru tak mladnu a vracim se do sych studentskych let na vos :D
    A to nejen po strance provedeni toho webu, ale i tim ze tam ma stale vystavene noze ktere uz tak 15let nejsou skladem a nikdo je uz davno nevyrabi:D
    Proste se tak muzu vratit v case kdykoliv si vzpomenu, a znovu prozivat ty chvile kdy jsem slintal na ten kterej nuz, noze, ktere jsou tam stale ve stejne sklatbe a poradi jako kdysi. Aneb: “Joo to byly casy, kdyz jsem obdivoval tenhle nuz” :D
    Muzu tak zhodnotit i promeny vyvoj sveho vkusu a preferenci v prubehu let, protoze dnes uz se na nektere veci clovek diva jinak.

    Z tohodle pohledu je za me ta stranka jedinecnej unikat a vylastne bych o ni v te podobe sklatbe dnes uz nerad priel. :D nemel bych kam chodit kdyz si chci prozit chvilku nostalgie:D

    ;)

    DILDOO007
    DILDOO007 --- ---
    LEXXA: Neposílá jen na dobírku ? Bral jsem tam už tak +15 nožů a nikdy jsem neměl sebemenší problém nebo nějaký zdržení s posláním. Osobně/telefonem jsem sním tedy nikdy nejednal ale líbí se mi, že u většiny nožů má video, ze kterého je vidět o dost víc než z fotek.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    STALK: osobne se mi nelibi pristup "zaplat, my ti to jednou posleme", navic jsem s nim pred lety jednal po telefonu a, ac jsem sam arogntni hovado, s nim se merit nemuzu. beru, mozna mel blbej den. mozna cokoliv. ale tohle mi stacilo abych sve penize utracel jinde.
    STALK
    STALK --- ---
    Připomeňte mi prosím proč je noze-nuz tak zavržení hodnej člověk/shop, krom toho že ty stránky jsou v dnešní době uplnej bizár
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    vsem kdo se snazili mi ho sehnat. nakonec jsem si vzpomnel ze od toho mam lidi a mrskl jsem bicem. uz se resi shipping.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    NEVILL: vlajka jde pryc hned po dodani.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    JCD: jo, to je v podstatě ZT za poměrně rozumný peníz...pokud teda člověk přimhouří oko nad tím, že tam prostě museli vrazit americkou vlajku... :-)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    JCD: ja chci neco mensiho prave
    JCD
    JCD --- ---
    jeste tam naji Kershaw Link v M390 :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    LEXXA: jasný, chápu... :-)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    NEVILL: ja si s 420C moc nerozumim, damasek me nebere a navic jsem se nejak uplnul k ty 390
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    LEXXA: je to nějak všude vyprodané...tady mají 420C nebo damaškovou verzi:

    Kershaw Dividend Damascus - MujNuz.cz
    https://www.mujnuz.cz/...ci-noze/kershaw-dividend-damascus.html?listtype=search&searchparam=dividend
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    resim takovy mensi moralni problem
    chci kershaw dividend s tou m390 cepeli.
    ale jediny co jsem nasel, ze ho ma skladem je noze-nuz.
    z jednoho ci jineho duvodu ten shop nechci svyma penezma podporovat tak bych strasne moc ocenil kdyby nekdo vedel, kde y se ten nuz dal sehnat.
    dokonce jsem to resil s bladehq ale protoze je to flipper mi ho do CR neposlou.
    CAR2N
    CAR2N --- ---
    útočné nože Charon pro 43. výsadkový pluk
    ISCH
    ISCH --- ---
    Tak vystava npzu se presunula, bude 28.6. - plus to bude spojene s vystavou luku.

    Perlicka je, ze prganizator to oznamil vyvesenim nove udalosti na FB, takze ted mi pisou obcas vystavovatele, jak to bude, neb casti ocividne neprisly nove pozvanky...

    Ale alespon si diky tomu domlouvam program na leto, neb uz jsem zaznamena i "seru na to" - takze si proste udelam tour po oblibenych nozirich :D
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    KURE: jo, videa tohohle chlapíka mám moc rád...hlavně ten jeho smích... :-))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam