• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    LEXXA: taky možnost... :-)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    NEVILL: premyslel jsem nad laserem a proste to "zacernit"
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    LEXXA: Není tam ta vlajka nějak vygravírovaná? Nebo jak to z toho nejlíp sundat? Ten bílý nápis Kershaw na klipu je taky na můj vkus moc výrazný. Jako asi by se kdyžtak dal udělat "upgrade" černou fixou... :-)
    FINSON
    FINSON --- ---
    YGGDRASSIL: Chápu, všude jinde k tomu, co chce Šulc, chtějí i telefon a platit cash nejde vždycky... ono by to takhle "incognito" přes mail i šlo, kdyby ta komunikace po mailu s ním nějak vypadala. Ale já jsem rozmazlenej těma eshopama, no.
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    YGGDRASSIL: No... Poté, co jsem včera vytvářel hesla typu "3PrdeleSpeciálníchZnaků!", protože při objednávce se musela automaticky udělat i registrace a u té byl hlídač bezpečnosti hesla, tak ti musím dát za pravdu. Je i opačný extrém a ten mne vlastně štve víc. ;)
    YGGDRASSIL
    YGGDRASSIL --- ---
    LEON_KOWALSKI: "je rok 2020" - no tak prave proto jsem extra rad za eshop, kde si muzu objednat zbozi jednim mailem bez jakejchkoli udaju, poslat si ho na kteroukoli postu a platit ho cash
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    kupoval jsem u něj za posledních 10 let asi 6 kudel a nidky žadnej problem, ale je teda pravda že jsem vždycky kupoval nějakej majstrým, žádný speciálky :)
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    Jo a ještě - způsob objednávání u něj, mailem, s tím že člověk musí zkopírovat název i s kódem ze stránky, to už ani není anachronismus. To je pohled na požár Národního divadla :-)
    FINSON
    FINSON --- ---
    STALK: Na nostalgické brouzdání je to fajn, jinak ten chlap je prostě exot. Kupoval jsem od něj kdysi dávno třikrát, jednou OK, jednou mi poslal nůž s křivým výbrusem a po mailu vypadal dotčeně, že jsem ho reklamoval, potřetí chtěl něco známý ze zahraničí, dotaz byl na čtyři nože, podle dostupnosti si pak chtěl dva vybrat, Šulc beze slova shrábl dva z těch čtyř, co měl na poličce, a poslal je. Teprve když byly na cestě, mi napsal, které mi posílá - pořešil jsem to s tím kontaktem, on si ty dva nože vzal, a když za asi dva měsíce Šulc zase beze slova poslal ty zbývající dva, prostě jsem tu dobírku nepřevzal. Od té doby si radši připlácím u normálních eshopů a mám klid.
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    Dobrý je, že má u zboží hodně fotek a videí v tom vede, to ostatní nemají.
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    STALK: Jike už to tady několikrát psal, třeba to zopakuje :-)

    Za mě:
    - např jeho “Komunikujeme pouze e-mailem” znamená, že si kamarád objednal kuchyňák
    a až za tři týdny dostal mail, že není skladem. (Z mujnuz ho pak měl obratem).
    - mě se stalo něco podobnýho, ale napsal mi to rychleji .... za týden :-)
    - některé firmy, které dřív měl v nabídce (a ostatní je bez problémů mají), prostě vyřadil z nabídky (někdo říkal, že kvůli tomu, že by s nimi musel mít jako prodejce smlouvu, nebo tak něco). Např SOG, Fallkniven, Benchmade, Buck, atd...
    - “Platby převodem nepřijímáme” .... tak ať si trhne :-) je rok 2020.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    DILDOO007: hele je to asi 12 let co jsem od nej neco kupoval. tehdy chtel penize na ucet.
    STALK
    STALK --- ---
    DILDOO007: já sem si tam právě už koupil pár nožů - a všechno v pohodě. Mam k tomu vebu taky nějakej vztah - ty videa, ten design, celý mě to vlastně trochu pervezně baví - navíc o generaci starší příbuznej to tam miluje a brouzdá si tim jako enciklopedií (nic moc si nekupuje, je na sebe žid) a tak to máme jako takový společný téma.- no a pak si vždycky vspomenu že sem tady čítal nějaký poměrně příkrý odsudky ale už si nemůžu vspomenout o čem to bylo - tak se naprosto vážně ptám. - je ten člověk nějakej levák? dělá škodu v "komunitě"?, kecá blbosti o nožích? nezvedá prkýnko? žere děti? ;)
    VACA
    VACA --- ---
    Hehe, ja to beru jako skanzen. Pokazdy kdyz tu stranku otevru tak mladnu a vracim se do sych studentskych let na vos :D
    A to nejen po strance provedeni toho webu, ale i tim ze tam ma stale vystavene noze ktere uz tak 15let nejsou skladem a nikdo je uz davno nevyrabi:D
    Proste se tak muzu vratit v case kdykoliv si vzpomenu, a znovu prozivat ty chvile kdy jsem slintal na ten kterej nuz, noze, ktere jsou tam stale ve stejne sklatbe a poradi jako kdysi. Aneb: “Joo to byly casy, kdyz jsem obdivoval tenhle nuz” :D
    Muzu tak zhodnotit i promeny vyvoj sveho vkusu a preferenci v prubehu let, protoze dnes uz se na nektere veci clovek diva jinak.

    Z tohodle pohledu je za me ta stranka jedinecnej unikat a vylastne bych o ni v te podobe sklatbe dnes uz nerad priel. :D nemel bych kam chodit kdyz si chci prozit chvilku nostalgie:D

    ;)

    DILDOO007
    DILDOO007 --- ---
    LEXXA: Neposílá jen na dobírku ? Bral jsem tam už tak +15 nožů a nikdy jsem neměl sebemenší problém nebo nějaký zdržení s posláním. Osobně/telefonem jsem sním tedy nikdy nejednal ale líbí se mi, že u většiny nožů má video, ze kterého je vidět o dost víc než z fotek.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    STALK: osobne se mi nelibi pristup "zaplat, my ti to jednou posleme", navic jsem s nim pred lety jednal po telefonu a, ac jsem sam arogntni hovado, s nim se merit nemuzu. beru, mozna mel blbej den. mozna cokoliv. ale tohle mi stacilo abych sve penize utracel jinde.
    STALK
    STALK --- ---
    Připomeňte mi prosím proč je noze-nuz tak zavržení hodnej člověk/shop, krom toho že ty stránky jsou v dnešní době uplnej bizár
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    vsem kdo se snazili mi ho sehnat. nakonec jsem si vzpomnel ze od toho mam lidi a mrskl jsem bicem. uz se resi shipping.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    NEVILL: vlajka jde pryc hned po dodani.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    JCD: jo, to je v podstatě ZT za poměrně rozumný peníz...pokud teda člověk přimhouří oko nad tím, že tam prostě museli vrazit americkou vlajku... :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam