• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    FUNIAK: Böker Kalashnikov. Ve velikosti dle vkusu.

    Akorat je to automatic knife se vsim vsudy. Nejedna se tedy o nuz s krizi identity otvirani ;-)

    The Best Budget Automatic Knife | Knife Banter Ep. 82
    http://www.youtube.com/watch?v=0D1fei1Ve0s
    FUNIAK
    FUNIAK --- ---
    Cus borci, poradte Edc asitovanej otvirak do 2000,-, aby byl lehkej a dobre se nosil. Dik
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    LAUNCHER: tohle je moc pekny!
    JIKE
    JIKE --- ---
    FINSON: vyloženě a popřít se to nedá. Pevně věřím, že to změní staré zaběhlé struktury fungování a pro mladé generace se to bude více digitalizovat - i jako výuka apod.
    I já si letos po 22 letech našel pivo co mi fakt chutná. Ne nejsem typický pivař, Desperadost s Limetou bych lil furt. Jen škoda, že tam není pravá Tequila, to by teprve bylo to nakombinvoat s HREBICKovou dávkou kapsaicinu :-) : [ HREBICK @ Feferonky - Pěstování, návody, tipy, triky, chlubeníčko ]
    šíleně to letí Ti povim. S dobrou vůlí jsem v půlce, a rád bych vyrazil i na čundr někam, ono asi moc kam není, ale vypadnul bych někam do klidu mimo digital :-)
    FINSON
    FINSON --- ---
    JIKE: Měsíc sem, měsíc tam... on celej tenhle rok je takovej zlomovej :-)
    JIKE
    JIKE --- ---
    JIKE
    JIKE --- ---
    JIKE
    JIKE --- ---
    JIKE
    JIKE --- ---
    FINSON: měl jsem to v červenci na Dobytí Bastily :-) jen to trochu trvalo to sem dostat v digitální formě :-) ale děkuji Ti Finsone. Fotos budou.

    FINSON
    FINSON --- ---
    JIKE: Moar pics pls - klidně stačí až pár dní po oslavě. 40, toto letí! Gratuluju, hodně zdraví přeju, taky se drž! :-)
    JIKE
    JIKE --- ---
    HAWKWIND: díky za doplnění :-) mám ještě 3 fotky, to sem pastnu následně. i porovnání s VICTOREM pro představu.
    HAWKWIND: slaný máslový karamel :-) ale leju do sebe druhý DESPERADOS s limetou.

    polepší se! chci tam příště mít Tvůj PUNC :-)
    HAWKWIND
    HAWKWIND --- ---
    Jike, ty vapuješ něco ilegálního :)
    HAWKWIND
    HAWKWIND --- ---
    Trn je skoro skrz, končí asi 5 mm před koncem a patka má dva vlastní čepy do ručky do protivky.
    JIKE
    JIKE --- ---
    FINSON: nazdar Finsone, daří se? díky :-) HAWK je precizní umělěc, ač si to nechce přiznat - to že je umělěc :-)
    trn je cca do 75% ručky zalitý leteckým "epoxem". jelikož má čepelka 7mm, a ten nůž má celý 36cm, bude jednoho dne vůbec složité tu čepel z toho dostat, ale to bude za pár generací :-)
    FINSON
    FINSON --- ---
    JIKE: Zdar pane, pěkné to máš. Dobře Hawkwind!
    Trn je skrz celou mystickou rukojeť?
    JIKE
    JIKE --- ---
    Zdar všichni!

    Rad bych sdílel krásu a radost krásné práce od Mistra Hawkwinda. Jedna se o typ noze Scandi-Rusko-Hawk nůž s historii v sobě. Hawk mu říká tank, já mu říkám příhodnějším názvem zmije. I když oba názvy se spoji v “tankovou zmiji” :-). Proste Immortal

    Koncept:
    -nůž který ma vydržet vše na co nůž má být používaný jako jediná možnost s důrazem na typ výše zmiňovaný.

    Příběh nože:

    -sendvič z transportéru a pancíře tanku parciálně kalená pro nesmrtelnost nože a další generace inkarnovaných milovníků nožů
    -2000 let starý bahenní dub z římského opevnění s nádechem lněného oleje a mystikou dávných věků
    - bolstery z materiálu neznámého původu, které dodávají noži nádech dávnověku


    Osobně musím říct ze byť je čepel rovna a souměrná, dává noži vybrus a parciální kalení opticky klam rozšíření směrem ke špičce. Nůž je promyšlený do detailu se smyslem pro funkčnost, a i Když byl vyroben za účelem intenzivního využívání, je radost na nej pohledem a Škoda jej užívat pro jeho krásu. Jedovatost ostří nemusím zmiňovat, odolnost a užitečnost je jasná. Ruční práce Mistra je naprosto znatelná a při prvním setkání jej přinesl na červeném sametovém šálu, a ani mi nedovolil si na něj sáhnout. V myšlenkách jsem měl, ze je opravdu tento nůž spíše do proskleného archivu, než na likvidaci lesa po kůrovcí a školení dravých divokých zvířat.
    Sladění užitelnosti a krásy v ladné linii zmijího pohybu mi nedává šanci jej zaseknout do vepřové kýty umístěné mezi dva kmeny stoletých dubů. Ač si nůž o to sám říká, a Mistr s tím souhlasí, má mysl mi nedává jinou možnost než se kochat na své 40.

    Cca 30.9.2020 to bude již 18 let co jsem tento klub založil a chtěl bych Vám všem VELMI poděkovat za sdílení Vašich radosti a krásy v oceli skryté!

    Držte se!
    JIKE

    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    NEVILL: Podle toho, co konkrétně si na nej v tom konfiguratoru nechas napsat, Ti ten nuz bud odchyti, nebo jenom procli :-))
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    MATT: 1) Bugout je nad 3".
    2) Muj Benchmade Infidel si mysli, ze Benchmade nikdy nemeli problem vyrabet noze, ktere by nekde nekomu mohly vadit ;-)

    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Ale když se to odešle ze Států, to asi odchytí celníci, co? :-(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam