• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    Leatherman za ty prachy fakt stojí. Teď jsem kupoval novej wave, protože původní mi ukradli, ale projel se mnou půlku světa a ač dostával na prdel, tak to na něm nebylo znát. Btw na mall.cz je mají občas zlevněný. Ne všechny modely, ale dá se vychytat slušná cena. Mně se podařil wave+ za 3000. A to jsem překonal i to, že to není ten černej, kterej jsem chtěl :)
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    mám Gerber nářadak za 1000 z Bauhausu a jsem úplně spoko. Přesný kleště, žádný vůle, dvě čepelky (dost malý teda) a fajn nůžky, za ty peníze super - mám to teda jako záložní nářadí, dycky radši hrabnu po plnohodnotným
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    RATTKIN: od taty jsem dostal wenger svycarak, kdyz mi bylo 10. drzi uz 25 let. kvalitni vec je .. kvalitni vec ;) [nutno dodat, ze jsem tech kapesnich noziku pred tim teda dost postracel... ehm]
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    RATTKIN: tohle normalne wd40 a houbicka na nadobi ta hrubsi cast a sundas tu povrchovou rez behem minuty
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LUCKYBSD: To by jiste bylo krasne, konkurence je pro zakaznika vzdycky dobra. Ale pak se podivame na RATTKIN a vratime se zpatky na zem.

    Za me Leatherman, Victorinox, Pro Bike Tool.

    Ale at si kazdy se svymi penezi a nervy nalozi, jak umi....
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    syn má hodně zpocené ruce, tak tam po reklamaci dáme trochu oleje a uvidíme. nechci dát 2x tolik za leatherman.. ať si ho koupí za první výplatu sám.
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    Ja mel v ruce Gerber dime nebo jak se to jmenuje, varianta PS4 od gerberu a prislo mi to srovnatelny, pak jeste tu MK600 nebo jak se to jmenuje, co je na fotce a taky v pohode. Ale mam jen leathermany (3 surge, rebar, ps4), pac kdyz se s nima neco stane, tak je bez kecu vyreklamuji
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    LAUNCHER: uz davno ne, cca tak 2y zpet zacali cast portfolia presouvat zpatky do US a maj nektery fakt podareny designy hlavne u tech USA made nozu z S30V a pod. Btw do Gerber portfolia patri napr. i fiskars sekerky, ktery problemovy nejsou. Gerber se uz davno nerovna debilni Bear Grylls poutovy noze
    MATT
    MATT --- ---
    ja si nedavno kupoval toho nejmensiho Lethermana PS4 a jak jsem projizdel fora o mlutitoolech, tak na Gerber vsude NEdoporucovali.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    RATTKIN: Osobne mohu doporucit:

    * Leatherman
    * Victorinox
    * Pro Bike Tool

    Nemam zkusenost ale cetl jsem nepekne veci o:

    Gerber

    Nemam zkusenost a netusim:

    SOG
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    RATTKIN: mam uz asi 10 let leatherman wave. drzi, nemuzu si stezovat. delam jako zvukar na zivakach, a pravidelne mi pomaha mit malou sadu erarniho naradi na opasku. koupil bych znovu (mozna model "surge", vicemene stejny, jen o trosku vetsi).

    victorinox swisstool je taky hodne oblibeny. s gerberem jsem snad zatim nikoho nepotkal. coz nemusi jeste moc znamenat.
    STALK
    STALK --- ---
    LAUNCHER: velice slušně řečeno :) u mě se zapsal těma blbostma s bear grillsem - dost pofidérní
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    LAUNCHER: tak co jiné? leatherman?
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    RATTKIN: Nemelo by se to reklamovat.

    Protoze by se to nemelo ani kupovat.

    Gerber je bohuzel problemova znacka...
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    RATTKIN: No to by teda nemělo být...jako u některých nožů je to vidět že ty šroubky, na rozdíl od zbytku, nejsou z nerezu, ale jestli je to i na jiných částech to je trestuhodné, přecejen asi byl dražší než multitooly z Číny, že? Jestli je nový tak to bych reklamoval.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    koroze na novém Gerberu?
    nemělo by se to reklamovat?
    Je tam spousta menších flíčků všude

    KENZO
    KENZO --- ---
    IXTREMIST: Asi ano. A umí to někdo v Praze? Je to pravý Jap
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    KENZO: Co myslíš černou vrstvou? je to svářkovka a ocel ztratila vyleptanou kresbu? Musíš to odleptat znovu. Jestli je to pravej japonak, tak dokonce půjde na to sundat ručka, což je špica.
    KENZO
    KENZO --- ---
    Dobrý den. Já vím. Otázka hloupá ale i tak se zeptám. Jak u japonského nože obnovit tu černou vrstvu. Kdyby někdo v Praze uměl tak zaplatím. Děkuji
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    BAKLY
    Drobeček :-) 80crv2, ostří 13cm, 4.5mm ve hřbetu.
    zatím se celkem osvědčil v lese. bude potřeba změnit vyvážení a pár kosmetických úprav, ale už teď je to kus kudly, která zvládne jakoukoliv prasečinu. udělám jich víc že sleipneru/elmaxu . už se těším :+)

    IMG-20210125-005038
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam