• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    KURE
    KURE --- ---
    O utonech je docela hodně tady: http://www.uton.cz/

    Moje osobní teorie je, že uton, stejně jako zbytek produkce mikovu je prostě shit. Užitečný pouze v případě ne neni nic jinýho. Některý serie utonu, možná, byly míň shit.
    A u někoho hraje roli nostalgie, stejně jako u rybičky.

    VACA: no špičku jsi tomu ulomil právě pro to, že byl tvrdej :) nejspíš moc tvrdej na to z jakýho perníku byl.

    KALIF_WH: :D tak taky voják nemá nůž na to aby s nim někoho ohrožoval, ale aby měl při ruce nějakej pajcr a čim vyhrabat díru na sraní.
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    Kazdopadne centralni nakupy nozu pro armadu povazuju za hovadinu, mozna me nejaky vojak opravi ale vetsina slozek se podle me vubec nedostane k tomu aby nuz pouzila v boji a pokud se jedna o nejaky utvar u ktereho hrozi, ze by mohl byt nuz pouzit v bojove situaci, mela by mu byt ponechana volna ruka, aby si nuz vybral sam. Jinak bych rekl, ze mnohem praktictejsi z cele rady hledisek bude pro spoustu vojaku nejaky univerzal pripadne vetsi zaviraci nuz nebo naradovy, nez nejaka hyper bojova kudla. I kdyz chapu, ze na opasku takovou paradu delat nebude.
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    IXTREMIST: Mel jsem v case asi 3 a blato to bylo vsechno, kdyz s tim clovek hazel, tak se cepel ohnula. Coz sem vzhledem k cinnosti hodnotil pozitivne, pac to bylo lepsi nez kdyby se zlomila :-)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    IXTREMIST: kdysi jsem slyšel legendu, že těch utonů bylo víc verzí. Nevím co je na tom pravdy ale.
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    Tak se mi dostal do spárů starej Uton. Ulomená špička, toš opraveno. Ale tyvole hrozny bláto, výbrus na každé straně jinej, stopy po hrubým brusu všude. WTF Mikov??? Odpich ukázal 54hrc.
    To bych nedal ani mamině na pampelišky na zahradu :-/
    NAOYA
    NAOYA --- ---
    WOLFGAR: prave jsem si jej prinesl domu - doplnil bych jen, ze bych uvital tlustsi a delsi rukojet, jinak naprosto souhlasim
    ELPASO
    ELPASO --- ---
    MATT: Me přijde 6k ok. Je to daně tím že ty kudly jsou. A prodej. 3 na světě a to dělá ten nůž "vzácný" byt je to vlastně sériovka.

    Nicméně faktem je ze ta kudla je úžasná. Mám rád barvy. Mám rád kombinaci orange/black a toto byla fakt jasná volba.

    Jsem uchyl dal bych za to klidně 10k :) prostě když se to líbí není co resit :))
    ELPASO
    ELPASO --- ---
    NEVILL: Ano. Para3
    STALK
    STALK --- ---
    IXTREMIST: a to sis dal podle mě hodně skromnou hodinovku
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    MATT: Myslím že je to spíš Para 3
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    MATT: Čoveče nevim, jak tyhle série, ale třeba ručně dělaný kudly jsou za 6k v podstatě za hubičku, když jsem si jednou zkoušel napočítat 200kc/h + full matros I se spotrebakem a energiema, tak to lezlo mnohem výš :-)
    MATT
    MATT --- ---
    ELPASO: to je paramilitary 2? Ted po ni dost koukam, jsem mel u ohynku svoji Avispu a zjistil jsem, ze to je opravdu spis jen EDC na jabka ;) Tech 6k mi prijde ale hrozne moc, kdyz vidim, ze za podobny penize si koupim treba celej mobil...
    JAHODOVE_PYRE
    JAHODOVE_PYRE --- ---
    ELPASO: o.k. dik za info
    ELPASO
    ELPASO --- ---
    JAHODOVE_PYRE: Kolem 6k
    PETJU
    PETJU --- ---
    IXTREMIST: Jo, s tim naprosto souhlasim.
    JAHODOVE_PYRE
    JAHODOVE_PYRE --- ---
    ELPASO: jak se cenove pohybujou?
    ELPASO
    ELPASO --- ---
    JAHODOVE_PYRE: Našel jsem na ebay. Asi 3 kusy různe po svete
    JAHODOVE_PYRE
    JAHODOVE_PYRE --- ---
    ELPASO: hodne peknej! kde se to da sehnat ? :)
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    PETJU: Osobně mě na kudlach v téhle cenové strašně vadí, jak nemají začištěny výbrusy a je tam naprase ponechaný ten 100grit...
    PETJU
    PETJU --- ---
    Jsou ale pekelne drahy..




    PETJU
    PETJU --- ---
    PETJU: Je to DireWare Solo Flipper.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam