• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    JONEZ1
    JONEZ1 --- ---
    DILDOO007 + MAKII:: Nebo si to muzes vyrobit sam podle jejich navodu https://www.unimagnet.cz/clanek/8/vyrobte-si-originalni-magneticky-drzak-na-noze/ .
    Moje mamka jako nadsenec pro vyrobu to zvladla z duboveho prahu, kdyz jsem ji dodal magnety, a je nadsena :-).
    Desticku na zed prisroubovala.
    ZEMEKOULAN:: diky za link. Pro mne - "amatera" - naprosto uzasnej clanek zabihajici do nejhlubsiho detailu.

    Jeste dotaz do plenu - mate nekdo zkusenosti s timto?
    Nebo pripadne nejakou vhodnou alternativu pro laika okolo 500,-?
    Chci to koupit do domacnosti, kde jsou "brousenim nepolibeni" a vetsina nozu je v modu tupe jak motyka.

    AnySharp Editions ASKSEDBLK - Brousek na nože | Alza.cz
    PETJU
    PETJU --- ---
    ZEMEKOULAN: Diky!
    ZEMEKOULAN
    ZEMEKOULAN --- ---
    TOMASINO
    TOMASINO --- ---
    PETJU: To už se tu kdysi rozebíralo, zkus dávnější historii. Detaily bych už hodně tahal z paty a nerad tu pak plácal něco zavádějícího.
    PETJU
    PETJU --- ---
    Ma nekdo zkusenosti?

    Ostrá Pošta - Profesionální brusírna
    https://www.ostraposta.cz
    MAKII
    MAKII --- ---
    DILDOO007: neodym magnety jsou pro mě novinka, díky moc!
    DILDOO007
    DILDOO007 --- ---
    MAKII: Tak snad jen dřevěnou lištu dle svého výběru a zapuštěné neodym magnety z druhé strany(Tak je dělaný i ten KDS a můžeš si předem vyzkoušet že to udrží).Tady v DIY nebo na Fleru se toho imho někdo za pár korun ujme...Nebo dráže https://www.unimagnet.cz/unimag-magneticka-lista-na-noze-dubove-drevo_z661/?gclid=Cj0KCQjwwLKFBhDPARIsAPzPi-JRqa1s5V6JwUBjLbHPGkfavcpFmtevZUAwGPx-oHtH8tkOtsXXO_YaAk1EEALw_wcB
    MAKII
    MAKII --- ---
    YGGDRASSIL: Na ty jsem taky koukala, ale je to už moc stylu dílna, ne kuchyň. Silný ale jsou, to máš pravdu.
    MAKII
    MAKII --- ---
    DILDOO007: Díky za odkaz. Bohužel na lince nemám místo, potřebuju to na stěnu.
    DILDOO007
    DILDOO007 --- ---
    MAKII: Já mám tohle :-) Drží mi to v pohodě i ocílku https://www.kds.cz/cz/produkt/magneticky-stojan-na-5-nozu-siroky.html
    YGGDRASSIL
    YGGDRASSIL --- ---
    IXTREMIST: MAKII: ja si koupil nejakou v hornbachu, je mnohem silnejsi nez kuchynska. a protoze me sral ten kontakt kovu na kov, tak jsem ji prestrikal takovym tim sprejem s gumovou barvou, jak to udela na materialu sloupnutelnej film.
    MAKII
    MAKII --- ---
    IXTREMIST: Jeden ano, druhý ne.
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    MAKII: sekaček patří na háček, nemají oka?
    MAKII
    MAKII --- ---
    IXTREMIST: Dobře, nechám si poradit. Jde mi hlavně o to, aby z toho nepadaly sekáčky, což se teď děje..
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    AUDIAC: jojo kontrolu broušení s fixem znám, ale je asi lepší tohle testování dělat spíš s jemným kamenem ne?
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    MIKEKT: Já úhel určuju pomocí lanskyho a fixy - ostří přetáhnu lihovkou a kousek přejedu hrubým kamenem na malej úhel. Podle toho, jestli strhne vrchní/spodní část barvy, nebo rovnoměrně celou, upravím úhel. Je to trochu srozumitelný?
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    Akorat jsem se chtel zeptat na podobnou vec. Mam hodne let nejakou ikea a ted jsem poridil prvni slusnejsi kuchynsky nuz na zdejsi doporuceni. Kdyz ten nuz budu davat opatrne pres horni hranu, aby se netupil, je to jinak spatny system na ulozeni nozu?
    Jeste me zajima jak poznam na jaky uhel je nuz naostreny? videl jsem tady nejaky takovy plastovy meritko, ale stalo to asi 15 dolaru a to mi prijde zbytecny.
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    MAKII: nerezka ti ty kudly bude škrábat a tupit.
    MAKII
    MAKII --- ---
    Ahoj, doporučíte mi prosím dobrou magnetickou lištu? Mám nějakou z ikeackou, ale nic neudrží, akorát pěkně vypadá. Představuju si jednoduchou nerezovou, chci na to dávat sekáčky a velký nože. Díky.
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    ALTAR_OF_FILTH: taky mi jeden šutr vypadl když mi spadl na zem, nic co by kapka dvousložkového endfestu nespravila.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam