• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    ELPASO: O.o chlubit se tím, že jim hoří titanové špony může být sice cool, ale v tu chvíli se materiál zahřívá na víc než cca 250°C a tím je náchylnější na sorpci N2 a O2, což vede ke křehčení materiálu a horšímu následnému obrábění....
    VXP
    VXP --- ---
    ELPASO: hrůza jak takovej malej žabikuch můžou prodávat jako "chef blade" :)
    O "designu" nemluvě...
    ELPASO
    ELPASO --- ---
    Cyberpunk Kitchen Santoku "Snick-X" Hybrid Chef Blade Knife by RoboRazor Studio — Kickstarter
    https://www.kickstarter.com/projects/roborazor/cyberpunk-kitchen-santoku-snick-x-hybrid-chef-blade-knife

    Nevím proč. Ale musel jsem :)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Did FALLKNIVEN Clone the COLD STEEL TRAIL MASTER!!?? King of all knives
    https://www.youtube.com/watch?v=u_p3EUWMfZo
    GOTIK
    GOTIK --- ---
    KURE
    KURE --- ---
    IXTREMIST: můj děda byl mlynář, místo švícaru měl tenkrát ten mikováckej (asi tohle: https://www.mikov.cz/z33500-nuz-100-nn-4-d )
    a říkal mě to samy :D
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    STALK: Nah, jenom Bugout. Tech 50g v kapse ani necitim. U grillu a zvlast s myma predskolakama, se to pak hodi :-)
    STALK
    STALK --- ---
    LAUNCHER: ty si bereš kudlu i do plavek? to teda respekt :)
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    XMEDA: Můj otec mi vždycky jako klukovi zakazoval používat tu malou u švýcaraku na cokoli. A musela holit. Důvod byl prostý - co kdybys potřeboval si něco vyříznout z nohy, nebo udělat tracheotomii. Diagnóza lékař :-))
    YGGDRASSIL
    YGGDRASSIL --- ---
    LITTLEFOX: mne prosel rukama ten jejich money clip. design, zpracovani, chod cepele na cepu, presnost vybrusu, to bylo bezchybny. byl to darek, takze jak se to chova pri pouzivani/zatizeni, nemuzu rict, ale delalo to dobrej, poctivej dojem.
    DAHY
    DAHY --- ---
    LITTLEFOX: Měl jsem od nich v ruce Nobunaga Oda. Po všech stránkách perfektní provedení.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    IXTREMIST: Tak jasne, je to spis na naporcovani ctvrtky chleba na platky. A nebo na krajeni salamu. Kazdopadne ten malej nozik je na jidlo k nicemu. Takze ten velkej si nechavam cistej a kdyz chci uriznout nejakej klacek na koprivy apod, tak to vemu tim malym nozikem, abych si ten velkej nezatentoval stavama ze stromu a pak to mel v jidle. Zvlast kdyz neni moznost to nejak rozumne umejt.
    Na druhou stranu uz ten svycarak bravam minimalne. Bud velkou Schrade36 na hruby sracky a lehkou Moru na jidlo. A nebo zavirak s jednou cepeli. Dle typu vyletu a ochote neco tahat.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    SIRIUS: Ja jedu vetsinu casu Phaeton, ale Bugout (respektive jeden ze 2ks) obcas abych mel zmenu.

    Jo, Bugout take vyuzivam na plavani, protoze do kapsy plavek je skoda ho nedat a Phaeton do vody brat nechci.
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    LAUNCHER: ja si zase koupil bugout pac me to vrtalo hlavou esli tomu nedat sanci a jako jo nejakou plus verzi by to chtelo a bude to fakt super, akorat sem zvedavej jestli zvladnou udelat delsi cepel bez insertu ve strenkach
    LITTLEFOX
    LITTLEFOX --- ---
    Díky za názor, víceméně jste potvrdili co jsem si myslel. Teď už se jen "potrápit" s výběrem (když se mi líbí skoro všechny). :-)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    IXTREMIST: Stale cekam na Bugout maxi. Klasicky Bugout taky dobry, ale jak rikas.
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    XMEDA: Me teda přijde cokoliv pod 12.5cm malý na chleba a cokoli jinýho. :-)))
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    LITTLEFOX: jeden jsem mel, cepel super, zpracovani take, kazdopadne jsou to vetsinou hodne drobne noze coz spoustu lidi muze prekvapit. Na noseni sebou fajn, ergonomicky jsem mel vyhrady (kolicek, pojistka - ale to je asi na preferencich kazdeho jedince)
    FEEX
    FEEX --- ---
    LITTLEFOX: já mám jako edc. Drží ostří dobre, nabrousit dost prace , zpracování dobrý, žádné vůle..vse licuje
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    NEVILL: Vetsi na jidlo a malej na klaciky. Malym se tezko reze chleba nebo roztira pastika.
    LITTLEFOX
    LITTLEFOX --- ---
    Zdravím, má někdo doma nůž od Mcusta? Delší dobu po nich pokukuji, načetl a nakoukla jsem nějaké recenze, ale ještě by mě zajímal názor někoho odsud.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam