• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    BEREGOND
    BEREGOND --- ---
    Mam opravdu oblibeny kuchynsky nuz od pana Takedy a zatim nemam odvahu se pustit do jeho brouseni. Premyslim ze ho vezmu do Knife clinic v Holesovicich, mate s nim nekdo zkusenosti? Pripadne doporucili byste mi nekoho jineho?
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    IXTREMIST: tam by mohl byt problem v montazi, na vnox se ty strenky nacvakavaji a drzi na takovych cepechktere zaklapnou do protikusu. Uz jsem to dlouho nerozebiral , ale tusim, ze tam bylo nejake zuzeni u tech plastovych, ktere kdyz clovek tlakem prekonal tak ta stranka zaklapla na cisto. Jak je to u tech titanovych nevim. Na ciste srovnani v domacich podminkach je urcite nejlepsi, to co doporucujes. Delal bych to stejne.
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    KURE: pokud je dost místa, tak šup 400grit na varnou desku (rovnost) a zbrousit
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    KURE: srovnat nejdou? titan je docela tvarnej.
    KURE
    KURE --- ---
    Potřeboval bych radu,
    koupil jsem si na aliexpresu levny titanovy střenky na švícarák.
    A ony jsou křivý, trochu. Když je přimáčnku k sobě na jednom konci, na druhym konci je mezera, tak 0.3-0.5mm

    Napadlo mě podlepit to něčím měkkým, co to vyrovná. Nebo to "vytmelit" epoxidem. Měl by někdo nápad jak to udělat co nejsnáze?

    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    RSZ: na co soustruzit kolicek ? Staci v te direutahnout sroub s matkou a bude to diy dostatecne :-)
    RSZ
    RSZ --- ---
    ..pokud máte někdo rozdělanou objednávku u šulce, tak si přihoďte za 6kil tohle s měděnou střenkou a d2, soustružení kolíčku ve vrtačce můžete vzít jako diy výzvu:)
    G4058 Gerber Affinity Framelock Copper Nože Nůž
    http://www.noze-nuz.com/gerber/G4058.php
    MATT
    MATT --- ---
    MATT: nějaký to šmirglování pomohlo..
    BATOO
    BATOO --- ---
    RODWY: Tuhle kudlu mam 5 let ale teda fakt by me nenapadlo to vzit na tvrdy maso :) sushi rolky atd zelenina a tak naprosto perfekt, ale to je chyba uzivatele. V ramci toho sendvice je ta uhlikovka uprostred hodne tvrda aby to drzelo ostri, ale je to fakt takova ziletka na jemnou praci.
    MATT
    MATT --- ---
    MATT: tak velky zklamani. ten cudlik se zacal sekat. moc nevim co s tim, nuz mi posilal bracha z USA, koupenej na ebayi. tvl, za ty prachy... :-(((
    AZIM
    AZIM --- ---
    JOHN_LENON: možná špatná myšlenka ale co takhle nechat vybrat svýmu dobrýmu kamrádovi a dát mu jeden jako dárek ?

    //pro všechny: my se fakt neznáme :D
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    JOHN_LENON: Já bych si spíš nechal Sebenzu, ten nůž se mi vždycky líbil. Na Inkosi mi vadí ten hrb co tam tak vystupuje, možná že je to ergonomicky lepší, ale vizuálně mě to tam nějak ruší...
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Nějak se mi to přemnožilo.
    Jeden bude výhledově muset z kola ven. Kterej myslíte?
    Zatim u mě vede Inkosi, ale rád uslyšim argument, proč by měla zůstat Sebka.
    https://i.imgur.com/7as9byN.jpg
    MATT
    MATT --- ---
    Jinak teda pár dní zpět jsem narazil na zajímavej "afordable buttonlock", kdybych neměl na cestě ten Pro-Tech, tak se ho asi pokusim sehnat (psal jsem Šulcovi a zatim ho neumí). Už nějakou dobu uvažuju o full size Bugoutu, ale tohle mi za $50 přijde jako silná konkurence.

    Is This My New Favorite Budget Knife? - CJRB Steel Pyrite Folding Knife - Overview and Review
    https://www.youtube.com/watch?v=AMMQ6vinXBo
    MATT
    MATT --- ---
    tak jsem se dočkal.. ;)) ve skutečnosti je ta modrá tmavší.

    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    Máte někdo z vás Leatherman Surge a zkoušeli jste s tím přeštípnout ocelové lano (takové co se vejde do těch kusaček)?. Opravdu to zvládne přeštípnout?
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    MATT: Jinak levnější alternativa je zt 0562, kdybys chtěl ušetřit celkem dost tisíc.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    MATT: Tohle je můj poslední cíl a pak dam s noži pokoj. :) tedy snad.
    MATT
    MATT --- ---
    tyjo tyhle Hinderery mě oslovili svojí macatostí.. ;))


    https://i.imgur.com/nL4Fuyd.jpg
    MATT
    MATT --- ---
    LUCKYBSD: Já bych se k ní taky klonil. Souběžně se asi i líp brousí, ne?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam