• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?
    CNV
    CNV --- ---
    Trvám na kličce :) Hledám, ale většinou mi to na dotaz "mlýnek na kávu" cpe elektrické spotřebiče.
    VALDA
    VALDA --- ---
    anebo: "nasyp-pár-zrnek-přiklop-nahoře-víčko-a-na-chvilku-toč-kličkou" :)
    - jsem přesvědčen, že jo (domácí potřeby - tam mají všechno :)
    KYOSUKE
    KYOSUKE --- ---
    CNV: Taková ta věc "nasyp-pár-zrnek-přiklop-nahoře-víčko-a-na-chvilku-zapni" se už neprodává? :-)
    CNV
    CNV --- ---
    Existuje nějaký ruční mlýnek na kávu, ve kterém by si člověk mohl namlít třeba dávku na jeden hrníček?
    JEDI
    JEDI --- ---
    Aktuální žebříček TOP 10 káv v Čr.

    VALDA
    VALDA --- ---
    no já nevím ... samozřejmě máš (zřejmě :) pravdu, ale i tak. Pokud nejsou opravdu nějaké zřejmé problémy (nevím: ekzém, problémy s pajšlem, ...), tak si myslím, že stačí u jídla a pití trochu "přemýšlet" a není třeba řešit takové detaily
    DOROTKA
    DOROTKA --- ---
    KYOSUKE: aspon ty tri hodiny mezi pitim kavy a jidlem by tam mely byt.
    KYOSUKE
    KYOSUKE --- ---
    DOROTKA: A nepomůže pít v jinou dobu, než jím? :-)
    DOROTKA
    DOROTKA --- ---
    Pokud pijete kavu/caj, musite si davat pozor na prisun zeleza, zvlaste pokud jste zeny. Latky obsazene v techto napojich totiz inhibuji absorpci zeleza z potravin. Idealni je dat si zelezo + velkou davku vitaminu C (ktery zase vstrebavani zeleza podporuje) alespon tri hodiny pote, co jste pili kavu nebo caj. Nejlepe vecer, kdyz vite, ze uz jist nebo pit nic nebudete (dalsi jidlo by zase mohlo ucinek Fe+ vit C snizit).
    SEPHIROTH
    SEPHIROTH --- ---
    DEMONOFANARCHY: jeden starsi blog na tuto temu. Napr. Bialetti tuto vecicku vyrabaju uspesne vo vsetkych moznych variaciach dodnes
    PARANOIDANDROID
    PARANOIDANDROID --- ---
    uch, tak tomu říkam peklo:)))
    tos psal ty?
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    SIBYLA: no jo, to samý...už jsem si říkal že to jsou ty moje fotky, ale je tam jinej sporák... :O))
    SIBYLA
    SIBYLA --- ---
    NEVILL: hej tudle věcičku taky vedu :) taky po prarodičích... ale mám to fakt ráda ;) že nekecám.. :

    NEVILL
    NEVILL --- ---
    JEDI: ani kávové pivo...? na to ještě web nemáte... :O))
    JEDI
    JEDI --- ---
    NEVILL: No to neni moje pivo. :-)
    KYOSUKE
    KYOSUKE --- ---
    (Ale nad některými asociacemi mi zůstává rozum stát. Vypadá to, jako kdyby některá témata prostě byla náhodně přiřazena nasysleným doménám, které zrovna zbyly... :-D)
    KYOSUKE
    KYOSUKE --- ---
    NEVILL: On to nejspíše bude jeden web. :-D Nenech se zmást doménovými názvy... ;-)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    JEDI: nebylo by jednodušší hodit to na jeden web...? ;O)
    VALDA
    VALDA --- ---
    to k velikosti těch zmiňovaných šálků by mě taky zajímalo. IMHO by bohatě stačil údaj o obsahu v nějaké běžnější míře - litry např. :)
    ale možná, že to tam někde schované bude
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam