• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?
    JEDI
    JEDI --- ---
    LAAZI: jestli muzu doporucit Delonghi 3500N

    LAAZI
    LAAZI --- ---
    chci si koupit nakej levnej kavovar na doma nejakej automat tzn tak neco kolem tech 13K
    idealne aby se to umelo nejak samo cistit , aby se do toho dalo nasypat i mlety kafe a hlavne aby to nebyl nejaky crap
    mate pls nekdo nejaky pozitivni / negativni zkusenosti s necim takovym? :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TABBY: vypadá dobře, copak to je zač? :O)
    TABBY
    TABBY --- ---
    Prave popijim tohle kaficko, moooc dobre...



    DRELLA
    DRELLA --- ---
    TABBY: s cappucinem nebyvaji problemy...to se defaultne dela do hrnku...ale caffe latte maji vetsinou ve sklenicich a z nejakeho duvodu jej nechteji delat do hrnku. huh....
    TABBY
    TABBY --- ---
    DRELLA: Aha. Zatim jsem v restauraci nikdy nemela problem s tim, kdyz jsem chtela, aby mi udelali treba dvojite kapucino do velkeho hrnku, nebo tak neco... Obcas teda nemaji dostatecne velky hrnek, to je pravda :)
    DRELLA
    DRELLA --- ---
    TABBY: :) no, realne asi zadny...ale me se proste lip pije kafe z hrnku (cim vetsi hrnek, tim lepsi). To uz mi pripadne lepsi take-away coffe v kelimku (viz. CoffeHeaven, StarBucks) nez ve sklenici.. Ale je to subjektivni, samozrejme muzete na to mit jiny nazor :)
    TABBY
    TABBY --- ---
    DRELLA: Je nejaky rozdil mezi kafem v hrnku a kafem ve sklenici? Krome velikosti teda?
    JEDI
    JEDI --- ---
    DRELLA: latté do hrnku Ti udelaj v Lamborghini cafe

    vezenska a vodickova ul
    DRELLA
    DRELLA --- ---
    MISON: Nevim, taky by me to zajimalo...
    MISON
    MISON --- ---
    Tak Heaven neni zrovna moje parketa .. hele nevite jak to vypada stim Star Bucks v Praze?
    DRELLA
    DRELLA --- ---
    Nejradsi mam obrovske Caffe Latte. V Cechach mam ovsem problem. Vsude pripravuji Latte do sklenic..Nevite nekdo o kavarne, kde vam Latte udelaji do velkeho hrnku? Jinak mohu doporucit, vyborne Latte vam udelaji v Coffe Heaven (nejradeji mam kavarnu v Praze v Parizske ulici).
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    Super :) Diky obema :)
    ALAN_MARCEAU
    ALAN_MARCEAU --- ---
    za kotvou je výbornej obchůdek... dřív to byla rybná, roh jakubské, teď je to o ulici dál (mezi kotvou a ungeltem)... a nebo jiná prodejna ebel café (myslím, že v kaprovce a v řetězový)... koukni sem
    TABBY
    TABBY --- ---
    RYBKA: Seznam prodejen v Praze. Byla jsem nekolikrat v tomhle zarizeni a muzu doporucit:

    NaZemi (Dlouhá 33, Praha 1 - u vchodu do klubu Roxy) -specializovaný Fair Trade obchůdek a kancelář pražské dobrovolnické skupiny Společnosti pro Fair Trade a rozvojové vzdělávání. Otevřeno každý všední den 14 - 18 hodin, při kulturních akcích v klubu nás ale často zastihnete i později. Těšíme se na Vás!

    Pripadne muzes zkusit eshop Ekumenicke akademie, kde maji moznost vyzvednout si zbozi osobne Na Míčánkách 1
    101 00 Praha 10 - Vršovice.
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    TABBY: Je naka nekde po ruce v centru nebo na Vinohradech? Jak se pozna (nikdy jsem si niceho takoveho nevsimla...)?
    TABBY
    TABBY --- ---
    RYBKA: Zkus nejakou fairtradovou prodejnu. Vedou kafe v BIO kvalite a IMHO to je na chuti znat...
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    Poradte mi prosim, kde v Praze koupim naky dobry kafe. Pocitam, ze to, co se bezne prodava v obchodech, neni nic moc. Nevyznam se v tom...
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Sem nahodou objevil. Zajimavej clanek. Takovej letem svetem, ale hezkej.
    http://webkucharka-maggi.centrum.sk/jimezdrave/clanek.phtml?id=1000000553
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam