• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?
    RYBANA22
    RYBANA22 --- ---
    my jsme si domů pořídili kávovar od zn. BIALETTI, jen takovej jednoduchej na plotnu, nezabírá moc místa (maj ho třebas v OC Nový Smíchov v supr krámečku LA VECCHIA BOTTEGA, kde se dá koupit i spousta dalších vychytávek a dobrůtek do kuchyně, jinak konkrétní typ je to MUSA - nerezovej - mrkni se na http://www.bialetti.com) - kávička z něj je naprosto fantastická, MŇAM! jinak nejlepší kafe, co jsem kdy ochutnala jsou kostarický !!! :)
    JEDI
    JEDI --- ---
    Zítra 2. srpna od 18:00 v kavárně Rosmarin, Dělnícká 12, Praha 7 (zastávka Maniny)

    Ochutnávka špičkových káv. Je to tak na hodinku.
    Kdo chcete přijít, tak mi napište do pošty.
    JEDI
    JEDI --- ---
    Prodám,

    2kg Dallmayr Monaco káva zrková
    Cena za kg 650,- Kč
    Moc dobré kafe
    VALDA
    VALDA --- ---
    LAAZI: takže máš na mysli něco jako rychlovarnou konvici ??? :))))
    TABBY
    TABBY --- ---
    LAAZI: Tak dej potom vedet, jak jsi spokojeny(a), pripadne jake to ma mouchy...
    LAAZI
    LAAZI --- ---
    TABBY: to je strasny :)))
    navic ja si chci doprat ten luxus ze jenom macknu tlacitko a mam kafe a nemusim nic cistit, umejvat, neco nekam sypat, lisovat, nezapomenout to pak vypnout a sundat paku, predtim si to jeste nekde namlit, na tu spravnou hrubost, atd
    TABBY
    TABBY --- ---
    LAAZI: NO, tak jsem si klikla a doklikala jsem se az k tomuhle. Fakt bomba design (o tom, jakou to dela kavu, pochopitelne nic nevim :-)

    LAAZI
    LAAZI --- ---
    JEDI: vypada celkem sympaticky, ale myslel sem spis neco vic za tech 13 a min za tech 27 .))
    JEDI
    JEDI --- ---
    LAAZI: jestli muzu doporucit Delonghi 3500N

    LAAZI
    LAAZI --- ---
    chci si koupit nakej levnej kavovar na doma nejakej automat tzn tak neco kolem tech 13K
    idealne aby se to umelo nejak samo cistit , aby se do toho dalo nasypat i mlety kafe a hlavne aby to nebyl nejaky crap
    mate pls nekdo nejaky pozitivni / negativni zkusenosti s necim takovym? :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TABBY: vypadá dobře, copak to je zač? :O)
    TABBY
    TABBY --- ---
    Prave popijim tohle kaficko, moooc dobre...



    DRELLA
    DRELLA --- ---
    TABBY: s cappucinem nebyvaji problemy...to se defaultne dela do hrnku...ale caffe latte maji vetsinou ve sklenicich a z nejakeho duvodu jej nechteji delat do hrnku. huh....
    TABBY
    TABBY --- ---
    DRELLA: Aha. Zatim jsem v restauraci nikdy nemela problem s tim, kdyz jsem chtela, aby mi udelali treba dvojite kapucino do velkeho hrnku, nebo tak neco... Obcas teda nemaji dostatecne velky hrnek, to je pravda :)
    DRELLA
    DRELLA --- ---
    TABBY: :) no, realne asi zadny...ale me se proste lip pije kafe z hrnku (cim vetsi hrnek, tim lepsi). To uz mi pripadne lepsi take-away coffe v kelimku (viz. CoffeHeaven, StarBucks) nez ve sklenici.. Ale je to subjektivni, samozrejme muzete na to mit jiny nazor :)
    TABBY
    TABBY --- ---
    DRELLA: Je nejaky rozdil mezi kafem v hrnku a kafem ve sklenici? Krome velikosti teda?
    JEDI
    JEDI --- ---
    DRELLA: latté do hrnku Ti udelaj v Lamborghini cafe

    vezenska a vodickova ul
    DRELLA
    DRELLA --- ---
    MISON: Nevim, taky by me to zajimalo...
    MISON
    MISON --- ---
    Tak Heaven neni zrovna moje parketa .. hele nevite jak to vypada stim Star Bucks v Praze?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam