• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?
    MARYAK
    MARYAK --- ---
    káva z automatu něco jako instantní polévka z asie kuřecí jako hovězí je to stejné a tak to je i u kávy
    MELOO
    MELOO --- ---
    zemrela s letem: ted sem se o tom presvedcila na vlastni promrzlou kuzi...
    na florenci, situace bohuzel napovidala k jedine moznosti.. automat
    ted jiz ne kava, ale "cosi" me vydesilo a nakoplo jeste horsim vyrazem, nez sem ve ctyri rano mohla mit...
    automat.. vrrr hafhaf* vystekat je!
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    ZEMRELA_S_LETEM: hele,kdysi jsem chodila na angličtinu a tam bylo kafe z automatu poživatelný.ale je to jedinej automat v praze,o kterym vim
    ZEMRELA_S_LETEM
    ZEMRELA_S_LETEM --- ---
    Nazývat břečku z automatu kávou je zločin!
    SERHOMIL
    SERHOMIL --- ---
    hm hům, mně vždycky přijde, že piju spíš hnusnej nápoj s příchutí hnusný kávy, když si dám kafe v automatu, přes to ale často neodolám
    no a s tou kávou vod mekdondy to byl spíše vtípek, takový kafe, který člověka nepohorší, ale ani mu nezachutná
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    SERHOMIL: píše:-)
    mezi kafema venku mi mekáčový taky chutná...:-)

    automatový jsou ale už povětšinou blivajzy imo.. nebo teda já se školníma automatama mám na blivajzy štěstí.. na druhou stranu i kdyby kafe v automatech nebylo nejhorší, dost to pomrvěj náhražky mlíka...
    SERHOMIL
    SERHOMIL --- ---
    SERHOMIL:
    nepíše se "výtečný"?
    jsem stejně kokot :)
    SERHOMIL
    SERHOMIL --- ---
    dnes jsem měl kávu v mekdonaldu
    pravdou je, že jsem dlouhatánsky neměl tak dobrý kafe, vítečný!
    CROPPCA
    CROPPCA --- ---
    KACIQ: u mě to je v chuti a možná taky v tom že mám kafe spojené s takovou pohodou kdy se všechno zpomalí.
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    MELOO: mockrát díky
    MELOO
    MELOO --- ---
    KOOTCHA: VESCOVI na ujezde*
    FONTAN
    FONTAN --- ---
    no vida. ja se totalne ritualne udrzuju na jednom mokavaru (pro 3-4 salky) denne. teda obsah konvicky si posvatne naleju do sveho 1/4 litraku a pak s nim zacinam skutecne fungovat na sirem svete... (a jeste predtm pustim elektrickej mlynek na kafe, kterej sousedi asi jiz dobre znaji, a kterej nastartuje uplne skvelou vuni po byte) vetsinou vic nez tohle nedavam, ale zda se mi, ze mi to bohate staci - zadny pozitivni efetky, krome chutovejch, nepozoruju az na to, ze kdyz delsi dobu vynechavam, tak zacnu bejt kolem poledne ospalej...

    vetsich mnozstvi se uz od "adolescence" bojim, protoze to jsem byl tak jednou vecer sam doma a dostal chut na kafe. toz jsem si nechal prekapat jednu litr a 1/4 konev docela silnyho dryjaku (nechci rikat, ze byl dobrej), jakoze na dobrou noc. kdyz jsem jeste v sedm rano lezel v posteli, oci vytresteny a v hlave dva skritci mlatici kladivama do kovadlinek, tak jsem si rekl, ze to asi nebyl uplne nejlepsi napad (i kdyz vono to tehda bylo spis jen dobre nacasovany do obdobi, kd jsem mel dost zasadni trable s nespavosti)

    ale jinak jsem rozhodne toleratni a nezavislej...

    CROPPCA: tohle mam, kdyz me nejak extra stve prace, v beznem skolnim a pracovnim procesu tim netrpim
    CROPPCA
    CROPPCA --- ---
    Já sem momentálně na čísle 3-4 denně. A taky mám takové nutkání si po jednom dopitém jít vařit další. Což mě přívádí k myšlence že je optimální doba na to třetí.
    DIGGY
    DIGGY --- ---
    KACIQ: Vzhledem k tomu že sem teď nějakou dobu silně nestíhal, vypil jsem cca 1 litr/den, po hrnkách samozřejmě.

    Závislost, zatím ne, nebo nic nepozoruji. Když se k tomu nějak nedostanu, tak nemusim pít žádné kafe taky týden a nic se neděje.

    Max. co jsem zatim zkoušel ustát jsou dva plné kávovary, tedy cca 1,8 l, ale pak mi už opravdu začíná být špatně :D, fyzicky.
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    MELOO: už sis vzpomněla? :)
    MELOO
    MELOO --- ---
    MELOO
    MELOO --- ---
    sladit kafe medem je prijemna vec, akomu s eto nelibi... tak vi co ses ebou*

    koootcho: ja sem to nekde videla, ja si vzpomenu!
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    btw kdyby někdo věděl kde v čechách koupit tohle kafe...budu rád za jakejkoliv tip

    případně 100g v pytlíku
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    AXTHEB: tak jsem měl čas to vyzkoušet až dneska v klidu a paráda!příště si udělám ještě trochu silnější, ale kupodivu je to takhle mnohem lepší...dík
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam